Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Zabawki

Zabawki

Produkty od 1 do 20 z 947

Klocki

 Klocki

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo klocki zarówno drewniane jak i plastikowe. Podczas zabawy z klockami dzieci mają szanse rozwijać sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci poznają kształty, figury geometryczne. Klocki posiadają łatwy sposób łączenia, dzięki czemu są bezpieczne i wytrzymałe w użytkowaniu. Szczegółowa oferta dostępna jest naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2015-08-17
Brak danych

Klocki Primary 60 Artec Block

Oferujemy Państwu plastikowe klocki najwyższej jakości gwarantujące zapewniające możliwości budowania. więcej »
Dodano: 2019-05-15
ArTeC BlocksCena: 299 zł

GLUTY GADŹETY

 GLUTY GADŹETY

ZAPRASZAMY DO SZEROKIEJ GAMY RÓŻNYCH GADŻETÓW DLA DZIECI GLUTÓW, GNIOTKÓW, OPASEK NA RĘKĘ, SPRĘŻYNEK więcej »
Dodano: 2019-02-21
EMAJ

AUTOMATY NA BAŃKI MYDLANE I PŁYNU

 AUTOMATY NA BAŃKI MYDLANE I PŁYNU

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU WIELU RODZAI AUTOMATÓW DO BANIEK MYDLANYCH WRAZ Z ZAPASEM PŁYNÓW 1L, 05L, 0,33L. więcej »
Dodano: 2019-02-21
EMAJ

ZESTAWY DLA DZIEWCZYNEK I CHŁOPCÓW

 ZESTAWY DLA DZIEWCZYNEK I CHŁOPCÓW

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA SZEROKIEJ GAMY ZESTAWÓW I AKCESORII DLA CHŁOPCÓW I DZIEWCZYNEK WWW.EMAJ.PL więcej »
Dodano: 2019-02-21
EMAJ

KLOCKI MELI BASIC 001

 KLOCKI MELI BASIC 001

Seria MELI BASIC to gwarancja mądrej i rozwijającej zabawy genialnymi klockami, które pomogą odkryć Twojemu dziecku jego konstruktorskie zdolności. Elastyczne i przyjemne w dotyku klocki przypominające puzzle, przeniosą malucha w świat wyobraźni. Płaskie, jednolite elementy w przyjemnych kolorach z łatwością można ze sobą łączyć za pomocą specjalnych ząbków umożliwiających budowanie płaskich oraz przestrzennych form. Konstrukcję łatwo zdemontować i uprzątnąć, gdyż klocki nie posiadają zatrzasków, zaczepów ani innych trudnych do rozmontowania części. Zatem obie czynności - łączenie jak i demontowanie, stanowią przyjazne wyzwanie dla zwinnych, małych paluszków! Kaczuszka, samochód rajdowy, zamek dla księżniczki, a może robot? Do zabawy można wykorzystać dołączone ulotki lub zdać się na pomysłowość dziecka. Zajmująca zabawa nie ma górnych ograniczeń wiekowych ani ilościowych, gdyż zestawy zaprojektowano z różnej ilości elementów od 50 do aż… 3500 sztuk! więcej »
Dodano: 2019-02-19
MELI

materiał:plastik

Kolejka - pendolino 2936A-11

 Kolejka - pendolino 2936A-11

POCIĄG OSOBOWY lokomotywa KOLEJKA tory 396cm - pendolino [2936A-11] Zapraszamy wszystkich w niezwykłą podróż do krainy wyobraźni! Proszę wsiadać! Drzwi zamykać! Pociąg rusza! Odjazd! Podczas jazdy pociąg ma zaświecone światła zamontowane w części frontowej. Tory posiadają charakterystyczny i łatwy sposób łączenia, dzięki czemu są bezpieczne i wytrzymałe w użytkowaniu. Wyposażenie zestawu: - pociąg - lokomotywa: ok. 18 cm x 4 cm x 5,5 cm, - 2 wagony: ok. 18 cm x 4 cm x 5 cm, - tory w tym 2 rozjazdy - trasa ma kształt elipsy w wymiarach ok. 130 cm x 66,5 cm, - elementy dekoracyjne - drzewa, znaki, budynek stacji Zestaw składa się z 53 elementów. Kolejka i wagony wykonane są z najwyższej jakości plastiku, co zapewnia długotrwałą żywotność i wytrzymałość poszczególnych elementów zestawu. Niepowtarzalne emocje towarzyszące składaniu poszczególnych elementów toru i kolejki to tylko wstęp do prawdziwej, rodzinnej zabawy. Dla rodziców to możliwość aktywnego spędzenia czasu z dziećmi. Wymiary opakowania: ok. 60,5 cm x 33,5 cm x 5 cm. Zabawka zasilana jest 2 bateriami typu AA (2x1,5V) - brak w zestawie. Baterie montujemy w lokomotywie. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-02-07
PRCCena: 44 zł

Kolejka - zestaw 9 wagonów 19033-8

 Kolejka - zestaw 9 wagonów 19033-8

NAJDŁUŻSZY POCIĄG TOWAROWY z ogromną ilością wagonów (19033-8). Opisywana zabawka to propozycja dla dzieci powyżej 5 roku życia. Każdy z nas, i duży i mały, uwielbia zabawę kolejką. Dla dzieci jest to znakomita okazja do rozwinięcia wyobraźni, zdolności manualnych oraz koordynacji ruchowej. Dla rodziców to możliwość aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Niepowtarzalne emocje towarzyszące składaniu poszczególnych elementów torów i pociągu to tylko wstęp do prawdziwej, rodzinnej zabawy. W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - lokomotywa (ok. 13 x 3 x 4 cm), - wagon z węglem (ok. 8 x 3 x 4 cm), - wagon towarowy (ok. 12 x 3 x 4 cm), - wagon ze szpulami kabla (ok. 13 x 3 x 4,5 cm), - wagon towarowy z węglem (ok. 12 x 3 x 4 cm), - cysterna duża (ok. 15 x 3 x 4,5 cm), - cysterna mała (ok. 5 x 3 x 4 cm), - wagon towarowy z drewnem (ok. 12,5 x 3 x 4 cm), - wagon osobowy (ok. 17 x 3 x 4,5 cm), - wagon towarowy z beczkami (ok. 12,5 x 3 x 4,5 cm), - 18 elementów torów (rozstaw torów ok. 2 cm). Trasa ma kształt elipsy połączonej z kołem o wymiarach (dwa rozjazdy) ok. 122 cm x 68 cm. Lokomotywa parowa i wagony wykonane są z najwyższej jakości plastiku, co zapewnia długotrwałą żywotność i wytrzymałość poszczególnych elementów zestawu. Podczas jazdy lokomotywa ma zaświecone światełko, zamontowane w części frontowej. Tory posiadają charakterystyczny i łatwy sposób łączenia, dzięki czemu są bezpieczne i wytrzymałe w użytkowaniu. Napęd – zasilanie na 2 baterie typu AA (2x1,5V). Baterie montujemy w lokomotywie. Pociąg zaprojektowano tak, aby w najdrobniejszych szczegółach odwzorowywał prawdziwą kolejkę. Jest to najlepszy model na rozpoczęcie wielkiej, rodzinnej przygody z kolejką. Wymiary pudełka ok. 37 cm x 57 cm x 4 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka… więcej »
Dodano: 2019-02-07
PRCCena: 48 zł

Magic Jinn Super : 5 kategorii 61300

 Magic Jinn Super : 5 kategorii 61300

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa. MAGIC SUPER JINN to innowacyjny, edukacyjny zwierzak, który potrafi mówić języku polskim. Udoskonalony Magic Jinn, który zgaduje aż w 5 kategoriach! Zmierz się z nim i poznaj jego super moc! Super Magic Jinn to nowa wersja znanej już dobrze zabawki, która potrafi czytać w myślach. Zabawne zwierzątko zgaduje w pięciu kategoriach: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty. Pomyśl o czymś z wybranej kategorii, odpowiadaj szczerze na pytania zadawane przez Jinna używając słów: "tak", "nie", "nie wiem", "to zależy", a on odgadnie o czym myślisz. Baw się dobrze stawiając mu kolejne wyzwania ! Jeżeli będziesz sprytniejszy od niego i znasz hasło z danej kategorii, którego nie zna Jinn - wygrasz! Aby rozpocząć zabawę: 1. naciśnij na nos Magic Jinna, 2. pomyśl o czymś z wybranej kategorii, a Magic Jinn zada wówczas Ci pytanie, 3. na zadane pytanie odpowiadaj krótko i wyraźnie: "tak", "nie", "nie wiem", "to zależy", 4. Magic Jinn będzie zadawał pytania do momentu, aż zgadnie o jakim przedmiocie pomyślałeś. Podczas zadawania pytań oczy Jinna świecą się, sprzyja to powstawaniu magicznego nastroju. Zabawa z SUPER Magic Jinnem wspomaga : - rozwój koncentracji malucha, - rozwija jego wyobraźnię, - pomaga ćwiczyć pamięć, - a przede wszystkim sprawia mnóstwo zabawy !!! Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 lat. Zabawka wymaga baterii 3 sztuki 1,5V AAA. Wymiary opakowania: 24 cm x 20 cm x 10 cm, Wysokość zabawki ok. 10 cm. Na życzenie wystawiamy Fakturę Vat więcej »
Dodano: 2019-02-07
DumelCena: 99 zł

Magic Jinn : Zwierzęta 60310

 Magic Jinn : Zwierzęta 60310

Potrafi czytać w Twoich myślach. Pomyśl o jakimś zwierzątku, a on odgadnie o jakim myślisz. Odpowiadaj na zadawane przez niego pytania - zna setki zwierząt, w tym takie które dawno zniknęły z naszej planety! Baw się dobrze stawiając mu kolejne wyzwania! Jeżeli będziesz sprytniejszy od niego i znasz zwierzę którego on nie zna – wygrasz! Dziecko po wyczerpaniu prostych gatunków zwierząt, będzie zmuszone do szukania mniej oczywistych i trudniejszych nazw, tak by zaskoczyć Jinna. Będzie to jednak niezwykle trudne - zna on bowiem dokładnie aż 1000 zwierzaków! Zabawka ćwiczy: poznawanie świata zwierząt wspomaganie koncentracji rozwijanie wyobraźni ćwiczenie pamięci Cechy produktu: wymiary opakowania: 25 x 20 x 10 cm wymiary zabawki: 9 cm Wersja polskojęzyczna. Zasilanie: 3 x 1,5V AAA (LR3) Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 lat Na życzenie wystawiamy Fakturę VAT więcej »
Dodano: 2019-02-07
DumelCena: 99 zł

Klocki Konstrukcyjne Meccano 6037616

 Klocki Konstrukcyjne Meccano 6037616

Meccano Klocki Konstrukcyjne 25 w 1 to wspaniały zestaw dla małego konstruktora, który jest miłośnikiem czterech kółek, budowania i zdalnego sterowania. Tutaj wszystko dostępne jest w 1 przedmiocie. Zbuduj Swój pojazd już teraz i sprawdź jakim jesteś konstruktorem. Idealny pomysł na prezent dla każdego chłopca. więcej »
Dodano: 2019-01-30
MeccanoCena: 129.9 zł

Magic Jinn : Przedmioty 60808

 Magic Jinn : Przedmioty 60808

Przedstawiamy trzecią odsłonę Magic Jinna. Tym razem ta fenomenalna zabawka zgaduje przedmioty domowe, o których pomyśli gracz. Zabawa z Jinnem działa na podobnych zasadach jak poprzednie wersje zabawki. Wystarczy pomyśleć o przedmiocie, schować go za placami, odpowiadać na zadawane przez Jinna pytania i świetnie się bawić! Magic Jinn sprytnie dobiera pytania, aby zdobyć jak najwięcej informacji o przedmiocie i pokonać gracza! Zmierz się z Jinnem ! Zabawka wpływa na rozwój wyobraźni dziecka, rozwija koncentracje, a także ćwiczy jego pamięć. Na życzenie wystawiamy Fakturę VAT Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 lat. więcej »
Dodano: 2019-01-28
DumelCena: 99 zł

Silikonowe ludziki 668-4

 Silikonowe ludziki 668-4

Kreatywna zabawka LUDZIK PRZYSSAWKA rodzina silikonowych ludzików (668-4) Nie da się przejść obojętnie obok tej zabawnej rodzinki silikonowych ludzików ! Ludziki są bardzo towarzyskie i w każdym momencie gotowe są do świetnej zabawy i płatania figli. Wyginają się, dyndają, przyklejają się za pomocą przyssawek do każdej gładkiej powierzchni. Przyssawki są giętkie i rozciągliwe, łapią się wszystkiego i zasysają się w zabawie. Można je spotkać wszędzie: na lodówce, w wannie, na lustrze, w oknach oraz w każdym pokoju, a nawet w samochodzie i nie pozostawiają śladów. Są bardzo towarzyskie, uwielbiają łapać się nawzajem tworząc tym samym długie łańcuchy skomplikowanych akrobatycznych figur. Przyklejaniu i odklejaniu towarzyszy zabawny odgłos. Ludki zachęcają do kreatywności i eksperymentowania poprzez zabawę. Rodzinka została wykonana z wysokiej jakości silikonu. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - 2 sztuki większych ludzików - 2 sztuki mniejszych ludzików WYMIARY: - większe ludziki ok. 12,5 cm x 13 cm, - mniejsze ludziki ok. 7 cm x 7,5 cm, - opakowanie ok. 23,5 cm x 20,5 cm x 4,5 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-28
PRCCena: 22 zł

Stolik multifunkcyjny 2106

 Stolik multifunkcyjny 2106

ZESTAW 3 w 1 STOLIK – SKOCZEK (TRAMPOLINA) - MUZYCZNY PANEL (2106) Ogromny PLAC ZABAW – trampolina skoczek + stolik + muzyczny panel dźwiękowy + zabawki. WIELOFUNKCYJNY ZESTAW rozwijający zdolności manualne, reguluje siłę i precyzję posługiwania się przedmiotami, uczy kolorów, kształtów. Dzięki tej zabawce pociecha rozwija koordynację ruchową. Zabawka pozwala przygotować ją do chodzenia poprzez wzmacnianie mięśni nóg. Stabilna konstrukcja z miękkim, obrotowym siedziskiem daję bezpieczeństwo i komfort podczas zabawy. Dzięki zastosowaniu gumek w regulowanej podstawce pod nóżki (3-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI), dziecko może cieszyć się z efektów swojej nowej zabawy. PANEL MUZYCZNY: 1. barwne PIANINKO - wesoły robaczek to pole do popisu dla małego wirtuoza, po naciśnięciu poszczególnych klawiszy uruchomi się podkład wbudowanych melodyjek. 2. kręciołek ŚLIMACZEK – wprawia w ruch wesołego robaczka. 3. duży ROBACZEK – gąsieniczka – posiada 3 aktywne przyciski, po ich naciśnięciu słychać wesołe dźwięki np. wesoły śmiech dziecka, dodatkową atrakcją jest motyw świetny robaczka. Ponadto panel posiada włącznik ON/OFF, regulację głośności oraz przycisk przełączania trybów muzycznych. Zabawka posiada wygodny uchwyt – można ją w prosty sposób odczepić od całości skoczka i przenieść w dowolne miejsce. PAŁĄK Z WISZĄCYMI ZABAWKAMI: 1. lusterko – świetnie działa na wyobraźnię naszej pociechy, rozwija koordynację wzrokową, lusterko pobudzi odruchy poznawczo – odkrywcze. 2. wiszące zwierzaki – rozwijają koordynację ruchową oraz pobudzają odruchy poznawczo-odkrywcze. Kolorowe skorupki – piramidka do układania - rozwija zdolności manualne, reguluję siłę i precyzję posługiwania się przedmiotami, uczy kolorów i kształtów. Terkocząca grzechotka sówka - działa na zasadzie grzechotki, rozwija koordynację słuchowo- wzrokową, uczy podzielności uwagi, daje wiele radości podczas zabawy. Kręciołek – kula grzechotka - rozwija zdolności manualne. Prezentowana trampolina dla najmłodszych wyśmienicie nadaje się do zabawy zarówno w pomieszczeniu zamkniętym (pokój dziecięcy) jak i w ogrodzie. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - duża trampolina/skoczek, - panel muzyczny, - pałąk z wiszącymi zabawkami i lusterkiem (pszczółka i biedronka), -… więcej »
Dodano: 2019-01-25
PRCCena: 299 zł

Zestaw pistoletów laserowych W7001D

 Zestaw pistoletów laserowych W7001D

ZESTAW PISTOLETÓW LASEROWYCH oraz masek Call of Life - Laser tag (W7001D) Laser tag to zespołowy lub indywidualny sport, podobny do paintballa. Z tego względu często nazywany jest również "laserowym paintballem". Gra w laser tag jest bezbolesna, ponieważ nie używa się tu pocisków. Pistolety laserowe dostarczają ogromnej zabawy podczas użytkowania, dzięki możliwości grania w zespole rozwijamy umiejętność współpracy. Pistolet wysyła wiązki światła podczerwonego, które są przekazywane do odbiornika w innych pistoletach. Po trafieniu w cel na pilocie lub masce odejmują się życia. Maksymalnie można grać w grupie 20 osób, po 5 osób w drużynie – możemy je ustawiać ręcznie w pistolecie, dzięki czemu zmiana drużyny przebiega sprawnie. Pistolety posiadają 4 tryby broni: - pistolet – zabiera 1 życie - 12 naboi w magazynku - shotgun – zabiera 2 życia - 6 naboi w magazynku - półautomatyczny karabin – zabiera 2 życia - 6 naboi w magazynku - rakieta – zabiera 3 życia - 1 nabój w magazynku Zasady zabawy: Po wybraniu jednej z drużyn (4 kolory drużyny wyświetlane są na pistolecie) możemy zaczynać grę. Gracze zdobywają punkty poprzez trafienie innego gracza urządzeniem z opcją podczerwieni LED. Namierza ona specjalny nadajnik (umieszczony w pilocie oraz masce), który dostaje każdy z graczy. W laser tag gra się zarówno w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach lub na zewnątrz. FUNKCJE ZESTAWU: - możliwość utworzenia do 4 grup - sygnalizacja trafień w pistolecie i masce - realne dźwięki strzałów i trafień - wibracja pistoletu podczas walki - ładowanie magazynku - daleki zasięg (do 40 m w słabo oświetlonym miejscu) WYMIARY PISTOLETU: - długość ok. 30 cm, - wysokość ok. 18 cm, - szerokość ok. 4 cm. WYMIARY MASKI: - długość ok. 17 cm, - szerokość ok. 14 cm, - wysokość ok. 7 cm, - minimalny obwód głowy ok. 42 cm, - maksymalny obwód głowy ok. 61 cm.… więcej »
Dodano: 2019-01-25
PRCCena: 159 zł

BMW M3 Policja 1:18 866-1803PB

 BMW M3 Policja 1:18 866-1803PB

Duże autko BMW M3 zdalnie sterowana POLICJA skala 1:18 27MHz (866-1803PB) FUNKCJE POJAZDU: - zdalne sterowanie 27MHz, - pełnofukcyjny pilot zdalnego sterowania, - dynamiczna jazda do przodu i do tyłu, - skręty prawo - lewo zarówno podczas jazdy do przodu jak i do tyłu, - podwozie wykonane ze wzmocnionego plastiku, - świecące przednie i tylne światła przy jeździe do przodu i do tyłu, - napęd na tylne koła, - gumowe opony, - amortyzowane przednie koła. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - autko BMW X6 policja, - pilot zdalnego sterowania, - wysuwana metalowa antenka do pilota, - akumulatorki AA700mAh 4.8V, - ładowarka. WYMIARY: - autko ok. 25,5 cm x 10,5 cm x 8,5 cm, - pilot ok. 12 cm x 10,5 cm, - opakowanie ok. 37 cm x 15,5 cm x 16 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-25
PRCCena: 75 zł

BMW X6 Policja 1:14 866-1401PB

 BMW X6 Policja 1:14 866-1401PB

Duże autko BMW X6 zdalnie sterowana POLICJA skala 1:14 27MHz (866-1401PB) FUNKCJE POJAZDU: - zdalne sterowanie 27MHz, - pełnofunkcyjny pilot zdalnego sterowania, - dynamiczna jazda do przodu i do tyłu, - skręty prawo-lewo zarówno podczas jazdy do przodu jak i do tyłu, - podwozie wykonane ze wzmocnionego plastiku, - świecące przednie i tylne światła przy jeździe do przodu i do tyłu, - napęd na tylne koła, - gumowe opony. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - autko BMW X6 policja, - pilot zdalnego sterowania, - wysuwana metalowa antenka do pilota, - akumulatorki AA800mAh 6V, - ładowarka, - baterie do pilota (4 x 1,5V), - kolorowe opakowanie. WYMIARY: - autko ok. 35,5 cm x 14cm x 13 cm, - pilot ok. 14 cm x 12 cm, - średnica koła ok. 5,5 cm, - opakowanie ok. 50,5 cm x 20 cm x 18 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-25
PRCCena: 109 zł

Interaktywny stojak 5w1 2105

 Interaktywny stojak 5w1 2105

Interaktywny STOJAK – kolorowy plac zabaw + karuzela + dźwięki (2105) Zabawkę zaprojektowano z myślą o najmłodszych pociechach, dlatego też interaktywny plac zabaw ma żywe, przyjemne dla oka kolory i sympatyczne podkłady muzyczne. Ten wielofunkcyjny zestaw wspaniale wpłynie na rozwój zdolności manualnych naszej pociechy, ponadto umożliwi naukę precyzyjnego posługiwania się przedmiotami, rozpoznawania kolorów i kształtów. Dodatkowo pozwoli rozwinąć koordynację ruchowo – wzrokową. Niezwykłą oprawę uzupełnią miłe dla ucha melodyjki oraz znakomicie dobrane kolory zabawki. PANEL to niezastąpiona zabawka dla każdego niemowlaczka. Zabawka będzie rosła razem z maluszkiem. Została zaprojektowana w taki sposób, by pobudzać rozwój małego dziecka już od pierwszych chwil jego życia !!!! ZABAWKA SKŁADA SIĘ Z: - ruchomego panelu muzycznego w kształcie sowy, - karuzeli z materiałowymi zwierzątkami, - kolorowych bocznych zawieszek o różnych kształtach, - bocznej kulistej grzechotki, - zdejmowanej płachty materiałowej, na której przedstawione zostały brykające wesoło kolorowe zwierzątka. Fantastyczne postacie i miłe dla oka kolory rozbudzą ciekawość malucha, a ruchome elementy zaciekawią najbardziej wymagającą pociechę. W pierwszym etapie rozwoju tak przyczepiony panel bawi, uspokaja i usypia. W następnych miesiącach zaciekawia i uczy. Zestaw świetnie również sprawdza się w podroży i rozbawia znudzonego małego turystę. Ta wielofunkcyjna zabawka edukacyjna jednocześnie rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz koordynację ruchową malucha. Poprzez zabawę maluch uczy się logicznego myślenia, rozpoznawania kształtów i kolorów. Interaktywny plac zabaw dla maluszka zagwarantuje doskonałą zabawę dla ciekawego świata małego odkrywcy. Przyjemne dla ucha dźwięki oraz żywe kolory zabawki rozbudzają wyobraźnię dziecka. Solidne wykonanie i bajeczna kolorystyka pomoże spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego dziecka. WYMIARY: - stojak ok. 60 cm x 48 cm x 51 cm, - opakowanie ok. 66,5 cm x 54,5 cm x 16 cm. Zabawka jest zasilana jest 3 bateriami typu AA 3 x 1,5V (w zestawie). Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 0 roku życia i posiada… więcej »
Dodano: 2019-01-25
PRCCena: 189 zł

Interaktywna kula do nauki raczkowania 938

 Interaktywna kula do nauki raczkowania 938

Opisywana zabawka to propozycja dla najmłodszych, ciekawych świata pociech od 6 miesiąca życia. Bajecznie kolorowa kula to interaktywna zabawka aktywizująca stworzona z myślą o maluszkach, które stawiają pierwsze kroki i badają otaczający je niezwykły świat. Kulę wyposażono w mechanizm, który samoczynnie wprawia ją w ruch. Tak zaprojektowana zabawka zachęca dziecko do stawiania pierwszych kroków i podążania za grającą i kolorowo świecącą zabawką. Kula to idealny prezent rozwijający zdolności dziecka na wielu płaszczyznach równocześnie. By wprawić kulę w ruch wystarczy nacisnąć tylko przełącznik na jej spodzie. Przycisk ten odpowiada również za natężenie głośności. Ponadto kulę wyposażono w dwa tryby pracy, pierwszy gdzie dostępne są wesołe odgłosy, melodyjki i świecące kolorowe światełka oraz tryb drugi, gdzie wymienionym powyżej funkcjom towarzyszy samoistny ruch kuli. Mechanizm znajdujący się w kuli samoczynnie wprawi ją w ruch. Obracającej się kuli towarzyszą migające kolorowe światełka i zabawne dźwięki, które zachęca malucha do zabawy oraz do podążania za poruszającą się kulą. Kula wyposażona jest w rozmaite przyciski w kształcie kolorowych zwierzątek. Znajdziemy tu pieska, kotka, owieczkę, ptaszka, motylka i pszczółkę. Naciskając postacie zwierząt kolejno usłyszymy jak piesek szczeka, kotek miał-czy, a owieczka beczy. Zwierzątkom towarzyszą miłe akcenty muzyczne. Wypukłe kształty zwierzątek i kręcąca się gąsieniczka zapewnią dodatkowe wrażenia dotykowe oraz wpłyną korzystnie na rozwój koordynacji wzrokowo ruchowej. To w trakcie miłej zabawy dziecko zacznie poznawać otaczający go ciekawy świat. Dodatkową atrakcją są obracające się w takt muzyki poszczególne panele - kwiatek ze spiralą, kolorowe morskie zwierzątka czy tęczowe grzechoczące kuleczki. Średnica kuli ok. 15 cm. Wymiary opakowania ok. 22 cm x 22 cm x 16 cm. Ta wielofunkcyjna zabawka edukacyjna jednocześnie rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz koordynację ruchową i sprawność motoryczną malucha. Poprzez zabawę dziecko uczy się logicznego myślenia, rozpoznawania kształtów i kolorów, posługiwania się przedmiotami. Przyjemne dla ucha motywy muzyczne rozwijają słuch, zdolności muzyczne i wyobraźnię, wspomagają… więcej »
Dodano: 2019-01-25
PRCCena: 85 zł

Autobus z klockami 988

 Autobus z klockami 988

Duży Wesoły AUTOBUSIK – smart bus – busik sorter + klocki zwierzątka (988) Prezentowana zabawka to propozycja dla naszych najmłodszych pociech. Solidne wykonanie i żywa kolorystyka przyciągają uwagę nawet najbardziej wymagającego maluszka. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - przycisk włączający i wyłączający opcję jazdy, - regulacja głośności, - wbudowana ścieżka dźwiękowa (9 wesołych melodyjek), - kolorowe koraliki do przesuwania, znajdujące się na dachu autka, - świecące – migające przednie światła, - wesoło terkoczące koła zębate tworzące prosty mechanizm, - duża klapa otwierana za pomocą dużego kluczyka w celu wyciągnięcia wrzuconych klocków, - sorter – otwory w kształcie zwierzątek i pasujące do nich klocki do wrzucania. Otwory zwierząt wykończone są kolorową oblamówką odpowiadającą kolorowi klocka. Po poprawnym umiejscowieniu zwierzaka wydobywa się z autka odpowiedni dźwięk. Piesek – szczeka, kogut – pieje, krówka – muczy, baranek – beczy..... PODCZAS ZABAWY MALUCH ĆWICZY: - zdolności manualno-ruchowe, - rozróżnianie kształtów, - rozróżnianie kolorów, - rozróżnianie dźwięków. WYMIARY: - busik ok. 23 cm x 14 cm x 16 cm, - klocki ok. 4 cm, - opakowanie ok. 28,5 cm x 18 cm x 19 cm. Zabawka zasilana jest 3 bateriami typu AA 3 x 1,5V (brak w zestawie). Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-25
PRCCena: 79 zł

Zabawki

Dzieciństwo to przede wszystkim czas beztroskiej zabawy, w trakcie której dzieci nie tylko miło spędzają czas, ale często także poznają otaczający je świat czy nabywają nowych umiejętności. Producenci zabawek coraz częściej zwracają uwagę na ich edukacyjne właściwości. Pozwalają one nie tylko zająć nasze pociechy, klocki, puzzle, lalki oraz gry pomogą maluchom rozwijać umiejętności motoryczne, wyobraźnię, postrzeganie przestrzenne czy zapoznają z liczbami, kolorami, literkami oraz nazwami rzeczy lub zwierząt.