Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Gry dla dzieci

Gry dla dzieci

Produkty od 1 do 20 z 41

GRA Zręcznościowa Kajdanki uwolnij się :) 1254 1254

 GRA Zręcznościowa Kajdanki uwolnij się :) 1254 1254

Mamy okazję zaprezentować Państwu: nową, ciekawą, rozwijającą, oryginalnie zapakowaną grę zręcznościową KAJDANKI. UWOLNIJ SIĘ (1254). Przedstawiamy Państwu emocjonującą grę z kajdankami w roli głównej. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 4 – go roku życia. Należy grać w zespołach 2-osobowych, 3-osobowych lub 4-osobowych. PRZYGOTOWANIE DO GRY: połóż wszystkie labirynty – kolorowe kółeczka i monety (z logo odkrytym) na stole, każdy gracz bierze kajdanki, nakrycie labiryntu i umieszcza je przed sobą, połącz haki wszystkich kajdanek ze sobą, możesz ściągać pokrywę i wkładać labirynt dobierając kolor względem trudności do wszystkich kajdanek, załóż pokrywę na wszystkie kajdanki, obróć zgodnie z ruchem zegara aż strzałki się wyrównają, na samym końcu kajdanki zostaną zamknięte. ZASADY GRY: czterech graczy rozpoczyna od najłatwiejszego poziomu (zielonego), najstarszy gracz odlicza i na jego znak inni gracze biorą klucze do rąk i starają się wydostać najszybciej, gracz, który pierwszy się uwolni bierze monetę z najwyższą liczbą i odpowiadającą kolorowi labiryntu (umieszczony w kajdankach), po uwolnieniu ostatniego gracza runda jest zakończona, przechodzicie do następnego poziomu. OZNACZENIE POZIOMÓW: łatwy poziom- zielony, średni poziom – żółty, zaawansowany – czerwony. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: 4 x kajdanki , 4 x pokrywy labiryntu, 12 x labirynty (4 zielone, 4 żółte, 4 czerwone), 4 klucze do kajdanek, 12 zwycięskich monet (4 zielone, 4 żółte, 4 czerwone). Wymiary kajdanek ok. 17 cm x 8 cm. Całość zapakowana w kolorowe pudełko idealnie nadające się na prezent. Wymiary opakowania 27 x 27 x 9 cm. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia i posiada certyfikat CE. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. więcej »
Dodano: 2020-02-05
Brak danychCena: 37 zł

Gry planszowe

 Gry planszowe

Polecamy gry planszowe do języka angielskiego,do chemii, do nauczania zintegrowanego, które z powodzeniem można wykorzystywać podczas zajęć w świetlicach szkolnych i przedszkolach. więcej »
Dodano: 2018-08-13
Brak danych

Gry planszowe

 Gry planszowe

Biznes po Polsku Gra „Biznes po Polsku” to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Dzięki niej możesz poczuć się jak inwestor albo bankrut. Gra rozpoczyna się od miejsca „START”. Przed rozpoczęciem gry gracze muszą wybrać „bankiera” (osobę zarządzającą bankiem), który wypłaca każdemu uczestnikowi po 15 tys. zł. Osoby rzucają po kolei kostką i poruszają się po planszy. Celem gry jest zdobycie jak największej sumy pieniędzy i doprowadzenie przeciwników do bankructwa. Uczestnik, którego pionek znajdzie się na polu z nazwą zawodu (np. nauczyciel, policjant, elektryk) może zgłosić jego wybór. W ten sposób zarabia pieniądze za każdym razem, gdy znajdzie się ponownie na tym polu. Gracz może zostać zwolniony z pracy (gdy stanie na polu „Zwolnienie”). Uczestnik może stać się też radnym, posłem czy właścicielem firmy. Na planszy znajdują się także pola „Los” i „Niespodzianka”. W przypadku, gdy gracz najdzie na to miejsce pionkiem, musi wziąć odpowiednią kartę i wykonać wyznaczone zadanie. W zestawie znajduje się: Plansza Karty „Los” 30 sztuk Karty „Niespodzianka” 30 sztuk Karty „Dowód własności” 23 sztuki Karty „Zawód” 5 sztuk Karta „Poseł” Karta „Senator” Karta „Radny Rady Miasta” Karty „Legitymacja Partyjna” 2 sztuki Karty „Zasiłek” 5 sztuk Pionki 5 sztuk Samochody 5 sztuk Kostka do gry Banknoty po 25 sztuk każdego nominału Czeki: 1000 zł - 40 sztuk, 500 zł - 100 sztuk elementy 1-krotnego stopnia inwestycji 40 sztuk elementy 5-krotnego stopnia inwestycji 15 sztuk Instrukcja Angry Birds Space Action Game GRA ZRĘCZNOŚCIOWA W WERSJI NA STÓŁ! Przygotuj kosmiczne ptaki na wielkie polowanie! Zbuduj z lodu i drewna fortecę, wyceluj i strąć świnki! W pudełku znajdziesz wszystko, co potrzebne do przygotowania placu boju – niech rozpocznie się kosmiczna bitwa! Zawartość: Plansza, 10 drewnianych klocków, elementy tekturowe, 3 wściekłe ptaki, 2 świnki, 9 gwiazdek, zasady gry. Gra przeznaczona dla 2-4 osób w wieku 5 lat i więcej Bardziej szczegółowe… więcej »
Dodano: 2017-04-26
Brak danych

TIK TAK - GRA EDUKACYJNA

 TIK TAK - GRA EDUKACYJNA

Rozpoczyna najmłodszy gracz, zabierając pierwszą kartę z góry. Wybiera i głośno czyta jeden z dwóch tematów znajdujących się na odwrocie karty. Po odczytaniu tematu gracz naciska biały przycisk znajdujący się na środku elektronicznego alfabetu TIK TAK, rozpoczynając tym samym odliczanie czasu. Gracze odpowiadają zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Kolejny gracz ma 10 sekund na podanie słowa związanego z odczytanym wcześniej tematem. Głośno je mówi, po czym wciska przycisk z literą, od której zaczyna słowo i przycisk do odliczania czasu, aby go zresetować dla kolejnego gracza. Kolejni gracze podają słowa zaczynające się od jednej z liter dostępnych na elektronicznym alfabecie TIK TAK po czym resetują czas dla kolejnego gracza. Litera dostępna to taka, której przycisk nie został jeszcze wciśnięty. Zawartość:  - 1 elektroniczny alfabet - 36 kart(po 2 tematy na każdej stronie- razem 144 tematy) więcej »
Dodano: 2017-04-09
Brak danych

Gry edukacyjne

 Gry edukacyjne

Dla różnych grup wiekowych. Ciekawe i niezwykle pouczające gry edukacyjne. Zabawa zabawkami edukacyjnymi wpływa na rozwój Twojego dziecka, poszerzając jego wiedzę, rozwijając kreatywność i umiejętności ruchowe, a jednocześnie dostarcza wiele radości i zabawy! Zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszej firmy na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-11-13
Brak danych

rodzaj:edukacyjne
typ:planszowe

Gry dla Dzielnego Pacjenta

 Gry dla Dzielnego Pacjenta

Oferujemy gry dla Dzielnego Pacjenta, które uczą poprawnych nawyków mających wpływ na higienę jamy ustnej. W ofercie posiadamy: puzlowanki, pamiętajki i szukajki. więcej »
Dodano: 2017-04-03
Brak danych

rodzaj:edukacyjne
typ:planszowe

Biznes Europa - gra

 Biznes Europa - gra

Biznes Europa to klasyczna gra planszowa, która przybliża zasady rządzące światem biznesu. Gracze kupują i sprzedają nieruchomości, budują domy i hotele. Starają się zgromadzić jak największy majątek. Osiągnięcie sukcesu będzie zależało od trafionych inwestycji, zdolności negocjacyjnych i odrobiny szczęścia. Gra zapewni świetną zabawę dla rodziny i znajomych. Cechy gry: liczba graczy: 2-5 osób więcej »
Dodano: 2016-11-20
Brak danych

Akcje i reakcje - gra

 Akcje i reakcje - gra

Poczuj się jak prawdziwy giełdowy rekin. Sam zdecydujesz, w akcje jakich firm będziesz inwestował, a ile pieniędzy przeznaczysz na bezpieczną lokatę. Uważaj! Giełda jest zmienna i nie wszystkie wzrosty i spadki wartości akcji można przewidzieć. Wygra ten z graczy, który będzie trzymał mocno giełdowego byka za rogi i zgromadzi największy majątek. Gra przeznaczona: dla 2 do 4 graczy w wieku od 8 lat. więcej »
Dodano: 2016-11-20
Brak danych

EUROBUSINESS EUROBIZNES GRA PLANSZOWA MONOPOL -HIT

 EUROBUSINESS EUROBIZNES GRA PLANSZOWA MONOPOL -HIT

CELEM GRY JEST ZDOBYCIE PRZEZ GRAJĄCYCH JAK NAJWIĘKSZEGO "MAJĄTKU" POPRZEZ DOKONANIE NAJKORZYSTNIEJSZYCH ZAKUPÓW LUB SPRZEDAŻY ORAZ ZASTAWIENIE SWOICH NIERUCHOMOŚCI.ZWYCIĘZCĄ GRY,JEST GRACZ KTÓRY PO UPŁYWIE USTALONEGO CZASU GRY POSIADA NAJWIĘKSZY MAJĄTEK. PRZY USTALENIU TEGO MAJĄTKU SUMUJE SIĘ GOTÓWKĘ ORAZ WARTOŚCI WSZYSTKICH ZDOBYTYCH POSIADŁOŚCI.PRODUKT POLSKI Jest to idealna gra na pochmurne dni! ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 1 PLANSZA 5 PIONKÓW* 32 DOMKI* 12 HOTELI* 2 KOSTKI DO GRY* 2 x 16 KART SZANSA* 28 KART- AKT WŁASNOŚCI* OKOŁO 230 SZTUK BANKNOTÓW* INSTRUKCJA GRY W JĘZYKU POLSKIM* więcej »
Dodano: 2016-04-11
Brak danychCena: 26.99 zł

rodzaj:rozrywkowe
typ:planszowe

Gry planszowe i logiczne

 Gry planszowe i logiczne

Księgarnia ODEON zajmuje się sprzedażą gier planszowych i logicznych. W ofercie posiadamy także puzzle i zabawki. więcej »
Dodano: 2016-03-17
Brak danych

gry planszowe, gry dla dzieci, gra

 gry planszowe, gry dla dzieci, gra

Gry na każdą porę dla każdego, dziecka i dorosłego. Kultowe gry 5 sekund, Postaw na milion, Remik i wiele innych. Popularne wśród dzieci i młodzieży. Świetnie sprawdzają się również dla dorosłych przy spotkaniach towarzyskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie sklepu swiatzabawek.shop.pl więcej »
Dodano: 2015-11-02
Brak danychCena: 9 zł

Stół do gry w piłkarzyki ciemny brąz

 Stół do gry w piłkarzyki ciemny brąz

DUŻY SOLIDNY STÓŁ DO GRY PIŁKARZYKI OPIS: - Wyposażone są w hartowane, wielokrotnie wzmacniane stalowe prowadnice. - Stół wykonany z najwyższej jakości laminowanego MDF-u i drewna. - Doskonała jakość wykonania elementów stołu oraz zabezpieczenie wszystkich groźnych miejsc gwarantują pełne bezpieczeństwo. - Figurki piłkarzyków wykonane zostały z DUROMOERU- bardzo trwałego plastiku, powleczone są wytrzymałą farbą. Są ukształtowane tak by dawały maksimum kontroli nad piłką. - Odpowiedni kształt płyty- boiska utrudnia piłce zatrzymywanie się w niedostępnych dla graczy miejscach. - Uchwyty wykonane są ze specjalnej gumy, dają pewny chwyt, mają bezpieczny kształt. - Wyposażony w dwa uchwyty na napoje. WYMIARY: Wysokość: 79 cm Długość: 119 cm Szerokość: 61 cm Wymiary pola do gry: 58 cm x 102 cm Waga: 24 kg SPECYFIKACJA: - POLE GRY Profilowane, grube na 12mm - STELAŻ MDF pokryty laminatem -PIŁKARZE Stroje piłkarzyków w kolorze czerwonym i białym - UCHWYTY Przeciwpośli więcej »
Dodano: 2015-06-03
LeaderCena: 270 zł

rodzaj:rozrywkowe

GRY

 GRY

Oferujemy szeroki wybór gier dla dzieci i młodzieży takich firm jak: - GRANNA - TREFL - HASBRO - ALEKSANDER - RAVENSBURGER - TM TOYS - EGMONT Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie www lub o kontakt telefoniczny więcej »
Dodano: 2015-03-20
Brak danych

Drewniane kręgle myszki Goki 56943

 Drewniane kręgle myszki Goki 56943

Urocze kręgle myszki to doskonała zabawka wspomagająca koordynację ruchową. Zachęci do aktywności fizycznej całą rodzinę. Zapakowana w ozdobne pudełko będzie również dobrą zabawką na prezent. więcej »
Dodano: 2015-01-19
GOKICena: 57 zł

Angry Birds Breakin' Bacon building set

 Angry Birds Breakin' Bacon building set

Angry Birds firmy K'nex to konstrukcyjna gra zręcznościowa przeniesiona ze świata smartfonów. Klocki rozwijają wyobraźnię, pomysłowość i cierpliwość. Zestaw przeznaczony dla całej rodziny. Z pewnością zapewni mnóstwo zabawy przy budowaniu i niszczeniu świnek w ich skomplikowanych kryjówkach. Zestaw kompatybilny z pozostałymi klockami K-nex Angry Birds. więcej »
Dodano: 2014-09-06
KnexCena: 65 zł

rodzaj:rozrywkowe
typ:zręcznościowe

Karty matematyczne "3 KOLORY"

 Karty matematyczne "3 KOLORY"

Talia kart 3 KOLORY składa się z: - 36 kart - 12 czerwonych, 12 niebieskich i 12 zielonych, - 63 patyczków - po 21 żółtych, czarnych i czerwonych - 4 pionów - kostki do gry. Z takim zestawem - można organizować zróżnicowane gry karciane oraz planszowe. W książce Gry i łamigłówki matematyczno-logiczne z kartami matematycznymi 3 KOLORY. Część I. Pasjanse i gry karciane przedstawiamy ponad 70 propozycji wykorzystania kart. Więcej informacji o kartach można znaleźć na stronie www.wkmrachmistrz.com.pl więcej »
Dodano: 2014-08-29
WKM RachmistrzCena: 22 zł

rodzaj:edukacyjne
typ:karty matematyczne

Karty matematyczne "Dodawanie i odejmowanie"

 Karty matematyczne "Dodawanie i odejmowanie"

Komplet kart matematycznych "Dodawanie i odejmowanie" składa się z: - 58 kart dużych. 44 karty prezentują liczby od 1 do 10 (karty czerwone, czarne, niebieskie, zielone). Na 10 kartach znajdują się z kolei liczby od 11 do 20 (karty purpurowe), a 4 karty w talii są "dżokerami". Dżokery prezentują niewiadomą "x" i mogą zastępować dowolną kartę w ramach każdej z gier. - 9 kart małych. Znajdują się na nich znaki działań, równości oraz nierówności. - szablon Grafy. Wykorzystywane jest do rozwiązywania równań. Karty wykonane są z profesjonalnego kartonu karcianego, co wpływa na ich trwałość i długi czas użytkowania. Więcej informacji o kartach można znaleźć na stronie internetowej: www.wkmrachmistrz.com.pl więcej »
Dodano: 2014-08-29
WKM RachmistrzCena: 40 zł

rodzaj:edukacyjne
typ:karty matematyczne

Karty matematyczne "Tabliczka mnożenia"

 Karty matematyczne "Tabliczka mnożenia"

Karty matematyczne „Tabliczka mnożenia” to pomoc dydaktyczna do nauki matematyki, przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 7 lat. Można nimi grać zarówno w szkole jak i w domu. Pomagają one dzieciom utrwalić tabliczkę mnożenia oraz ćwiczyć obliczenia rachunkowe w pamięci. Dzięki wielu scenariuszom gier - nauka tabliczki mnożenia jest niezwykle wciągająca! Zestaw składa się z 55 kart czarnych i 55 kart czerwonych. Na każdej z kart znajdują się kafelki, będące prezentacją działania bądź wyniku mnożenia. Dzieci, które nie znają jeszcze tabliczki mnożenia - mogą z nich skorzystać na początkowym etapie przygody z kartami. Karty wykonane są z profesjonalnego kartonu karcianego, co wpływa na ich trwałość i długi czas użytkowania. Środek dydaktyczny zalecany przez Ministra Edukacji Narodowej do nauczania początkowego matematyki. Numer w zestawie zalecanych środków dydaktycznych: 0216. Więcej informacji o kartach można znaleźć na stronie internetowej: www.wkmrachmistrz.com.pl więcej »
Dodano: 2014-08-27
WKM RachmistrzCena: 41 zł

Gra zręcznościowa spadające małpki SALONBOBASA.PL

 Gra zręcznościowa spadające małpki SALONBOBASA.PL

OPIS PRODUKTU: - gra dla conajmniej 2 graczy - pomaga w ćwiczeniu cierpliwości i uwagi gracza - przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia - posiada certyfikat CE ZESTAW ZAWIERA: - 30 słomek (po 10 niebieskich, zielonych i czerwonych) - 30 małp - 3 elementowe, półprzezroczyste drzewo - 1 kostka do gry o kolorach oczek: zielonym, niebieskim, czerwonym Więcej informacji o tym produkcie na: http://www.salonbobasa.pl/gra-zrecznosciowa-spadajace-malpki-emily_sklep706 więcej »
Dodano: 2014-07-11
EmilyCena: 15.9 zł

Gra MIASTECZKO Jawa

 Gra MIASTECZKO Jawa

Gra edukacyjna dla dzieci. W czasie gry uczestnicy uczą się bezpiecznie poruszać po jezdni a także poznają znaki drogowe. Miasteczko jest grą składającą się z puzzlowych „uliczek”, po których gracze poruszają się samochodami służb miejskich zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Przed grą kierowcy łączą elementy puzzli i tworzą uliczki. Do gry dołączone są makiety budynków, które wizualizują miejsce akcji. więcej »
Dodano: 2014-06-05
JawaCena: 48 zł