Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Gry dla dzieci

Gry dla dzieci

Produkty od 1 do 20 z 52

Gry planszowe

 Gry planszowe

Polecamy gry planszowe do języka angielskiego,do chemii, do nauczania zintegrowanego, które z powodzeniem można wykorzystywać podczas zajęć w świetlicach szkolnych i przedszkolach. więcej »
Dodano: 2018-08-13
Brak danych

SLIDING GAME SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW WĘŻE I DRABINY

 SLIDING GAME SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW WĘŻE I DRABINY

Przejdź na wyższy poziom i zagraj w grę 3D z ulubionymi zwierzakami - Maxem i jego przyjaciółmi! Podczas gry będziesz wspinał się coraz wyżej i wyżej. Kto dotrze na szczyt zostaje zwycięzcą. Uważaj jednak na czerwone pola z zapadniami! Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy w wieku 4+. Dodatkową atrakcją jest wielopoziomowa plansza 3D - w taką wersję węży i drabin jeszcze nie grałeś! ZAWARTOŚĆ: - Wielopoziomowa plansza (4 części), - 4 pionki + 4 plastikowe podstawki, - kostka. WIEK: 4 lata + WYMIARY: opakowania 25 x 25 x 5 cm UWAGI: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. więcej »
Dodano: 2018-01-27
TACTICCena: 44 zł

rodzaj:rozrywkowe
typ:planszowe

Gry planszowe

 Gry planszowe

Biznes po Polsku Gra „Biznes po Polsku” to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Dzięki niej możesz poczuć się jak inwestor albo bankrut. Gra rozpoczyna się od miejsca „START”. Przed rozpoczęciem gry gracze muszą wybrać „bankiera” (osobę zarządzającą bankiem), który wypłaca każdemu uczestnikowi po 15 tys. zł. Osoby rzucają po kolei kostką i poruszają się po planszy. Celem gry jest zdobycie jak największej sumy pieniędzy i doprowadzenie przeciwników do bankructwa. Uczestnik, którego pionek znajdzie się na polu z nazwą zawodu (np. nauczyciel, policjant, elektryk) może zgłosić jego wybór. W ten sposób zarabia pieniądze za każdym razem, gdy znajdzie się ponownie na tym polu. Gracz może zostać zwolniony z pracy (gdy stanie na polu „Zwolnienie”). Uczestnik może stać się też radnym, posłem czy właścicielem firmy. Na planszy znajdują się także pola „Los” i „Niespodzianka”. W przypadku, gdy gracz najdzie na to miejsce pionkiem, musi wziąć odpowiednią kartę i wykonać wyznaczone zadanie. W zestawie znajduje się: Plansza Karty „Los” 30 sztuk Karty „Niespodzianka” 30 sztuk Karty „Dowód własności” 23 sztuki Karty „Zawód” 5 sztuk Karta „Poseł” Karta „Senator” Karta „Radny Rady Miasta” Karty „Legitymacja Partyjna” 2 sztuki Karty „Zasiłek” 5 sztuk Pionki 5 sztuk Samochody 5 sztuk Kostka do gry Banknoty po 25 sztuk każdego nominału Czeki: 1000 zł - 40 sztuk, 500 zł - 100 sztuk elementy 1-krotnego stopnia inwestycji 40 sztuk elementy 5-krotnego stopnia inwestycji 15 sztuk Instrukcja Angry Birds Space Action Game GRA ZRĘCZNOŚCIOWA W WERSJI NA STÓŁ! Przygotuj kosmiczne ptaki na wielkie polowanie! Zbuduj z lodu i drewna fortecę, wyceluj i strąć świnki! W pudełku znajdziesz wszystko, co potrzebne do przygotowania placu boju – niech rozpocznie się kosmiczna bitwa! Zawartość: Plansza, 10 drewnianych klocków, elementy tekturowe, 3 wściekłe ptaki, 2 świnki, 9 gwiazdek, zasady gry. Gra przeznaczona dla 2-4 osób w wieku 5 lat i więcej Bardziej szczegółowe… więcej »
Dodano: 2017-04-26
Brak danych

TIK TAK - GRA EDUKACYJNA

 TIK TAK - GRA EDUKACYJNA

Rozpoczyna najmłodszy gracz, zabierając pierwszą kartę z góry. Wybiera i głośno czyta jeden z dwóch tematów znajdujących się na odwrocie karty. Po odczytaniu tematu gracz naciska biały przycisk znajdujący się na środku elektronicznego alfabetu TIK TAK, rozpoczynając tym samym odliczanie czasu. Gracze odpowiadają zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Kolejny gracz ma 10 sekund na podanie słowa związanego z odczytanym wcześniej tematem. Głośno je mówi, po czym wciska przycisk z literą, od której zaczyna słowo i przycisk do odliczania czasu, aby go zresetować dla kolejnego gracza. Kolejni gracze podają słowa zaczynające się od jednej z liter dostępnych na elektronicznym alfabecie TIK TAK po czym resetują czas dla kolejnego gracza. Litera dostępna to taka, której przycisk nie został jeszcze wciśnięty. Zawartość:  - 1 elektroniczny alfabet - 36 kart(po 2 tematy na każdej stronie- razem 144 tematy) więcej »
Dodano: 2017-04-09
Brak danych

Gry edukacyjne

 Gry edukacyjne

Dla różnych grup wiekowych. Ciekawe i niezwykle pouczające gry edukacyjne. Zabawa zabawkami edukacyjnymi wpływa na rozwój Twojego dziecka, poszerzając jego wiedzę, rozwijając kreatywność i umiejętności ruchowe, a jednocześnie dostarcza wiele radości i zabawy! Zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszej firmy na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-11-13
Brak danych

rodzaj:edukacyjne
typ:planszowe

Gry dla Dzielnego Pacjenta

 Gry dla Dzielnego Pacjenta

Oferujemy gry dla Dzielnego Pacjenta, które uczą poprawnych nawyków mających wpływ na higienę jamy ustnej. W ofercie posiadamy: puzlowanki, pamiętajki i szukajki. więcej »
Dodano: 2017-04-03
Brak danych

rodzaj:edukacyjne
typ:planszowe

Biznes Europa - gra

 Biznes Europa - gra

Biznes Europa to klasyczna gra planszowa, która przybliża zasady rządzące światem biznesu. Gracze kupują i sprzedają nieruchomości, budują domy i hotele. Starają się zgromadzić jak największy majątek. Osiągnięcie sukcesu będzie zależało od trafionych inwestycji, zdolności negocjacyjnych i odrobiny szczęścia. Gra zapewni świetną zabawę dla rodziny i znajomych. Cechy gry: liczba graczy: 2-5 osób więcej »
Dodano: 2016-11-20
Brak danych

Akcje i reakcje - gra

 Akcje i reakcje - gra

Poczuj się jak prawdziwy giełdowy rekin. Sam zdecydujesz, w akcje jakich firm będziesz inwestował, a ile pieniędzy przeznaczysz na bezpieczną lokatę. Uważaj! Giełda jest zmienna i nie wszystkie wzrosty i spadki wartości akcji można przewidzieć. Wygra ten z graczy, który będzie trzymał mocno giełdowego byka za rogi i zgromadzi największy majątek. Gra przeznaczona: dla 2 do 4 graczy w wieku od 8 lat. więcej »
Dodano: 2016-11-20
Brak danych

EUROBUSINESS EUROBIZNES GRA PLANSZOWA MONOPOL -HIT

 EUROBUSINESS EUROBIZNES GRA PLANSZOWA MONOPOL -HIT

CELEM GRY JEST ZDOBYCIE PRZEZ GRAJĄCYCH JAK NAJWIĘKSZEGO "MAJĄTKU" POPRZEZ DOKONANIE NAJKORZYSTNIEJSZYCH ZAKUPÓW LUB SPRZEDAŻY ORAZ ZASTAWIENIE SWOICH NIERUCHOMOŚCI.ZWYCIĘZCĄ GRY,JEST GRACZ KTÓRY PO UPŁYWIE USTALONEGO CZASU GRY POSIADA NAJWIĘKSZY MAJĄTEK. PRZY USTALENIU TEGO MAJĄTKU SUMUJE SIĘ GOTÓWKĘ ORAZ WARTOŚCI WSZYSTKICH ZDOBYTYCH POSIADŁOŚCI.PRODUKT POLSKI Jest to idealna gra na pochmurne dni! ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 1 PLANSZA 5 PIONKÓW* 32 DOMKI* 12 HOTELI* 2 KOSTKI DO GRY* 2 x 16 KART SZANSA* 28 KART- AKT WŁASNOŚCI* OKOŁO 230 SZTUK BANKNOTÓW* INSTRUKCJA GRY W JĘZYKU POLSKIM* więcej »
Dodano: 2016-04-11
Brak danychCena: 26.99 zł

rodzaj:rozrywkowe
typ:planszowe

Gry planszowe i logiczne

 Gry planszowe i logiczne

Księgarnia ODEON zajmuje się sprzedażą gier planszowych i logicznych. W ofercie posiadamy także puzzle i zabawki. więcej »
Dodano: 2016-03-17
Brak danych

gry planszowe, gry dla dzieci, gra

 gry planszowe, gry dla dzieci, gra

Gry na każdą porę dla każdego, dziecka i dorosłego. Kultowe gry 5 sekund, Postaw na milion, Remik i wiele innych. Popularne wśród dzieci i młodzieży. Świetnie sprawdzają się również dla dorosłych przy spotkaniach towarzyskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie sklepu swiatzabawek.shop.pl więcej »
Dodano: 2015-11-02
Brak danychCena: 9 zł

Stół do gry w piłkarzyki ciemny brąz

 Stół do gry w piłkarzyki ciemny brąz

DUŻY SOLIDNY STÓŁ DO GRY PIŁKARZYKI OPIS: - Wyposażone są w hartowane, wielokrotnie wzmacniane stalowe prowadnice. - Stół wykonany z najwyższej jakości laminowanego MDF-u i drewna. - Doskonała jakość wykonania elementów stołu oraz zabezpieczenie wszystkich groźnych miejsc gwarantują pełne bezpieczeństwo. - Figurki piłkarzyków wykonane zostały z DUROMOERU- bardzo trwałego plastiku, powleczone są wytrzymałą farbą. Są ukształtowane tak by dawały maksimum kontroli nad piłką. - Odpowiedni kształt płyty- boiska utrudnia piłce zatrzymywanie się w niedostępnych dla graczy miejscach. - Uchwyty wykonane są ze specjalnej gumy, dają pewny chwyt, mają bezpieczny kształt. - Wyposażony w dwa uchwyty na napoje. WYMIARY: Wysokość: 79 cm Długość: 119 cm Szerokość: 61 cm Wymiary pola do gry: 58 cm x 102 cm Waga: 24 kg SPECYFIKACJA: - POLE GRY Profilowane, grube na 12mm - STELAŻ MDF pokryty laminatem -PIŁKARZE Stroje piłkarzyków w kolorze czerwonym i białym - UCHWYTY Przeciwpośli więcej »
Dodano: 2015-06-03
LeaderCena: 270 zł

rodzaj:rozrywkowe

GRY

 GRY

Oferujemy szeroki wybór gier dla dzieci i młodzieży takich firm jak: - GRANNA - TREFL - HASBRO - ALEKSANDER - RAVENSBURGER - TM TOYS - EGMONT Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie www lub o kontakt telefoniczny więcej »
Dodano: 2015-03-20
Brak danych

5 SEKUND GRA

 5 SEKUND GRA

Lubisz adrenalinę? Polubisz 5 sekund! Zmierz się z czasem w nowej grze towarzyskiej, w której szybko myślisz i szybko mówisz. Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza. W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy na pewno udzieliłeś poprawnych odpowiedzi – nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią! Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę. więcej »
Dodano: 2015-03-17
TREFLCena: 73 zł

ŻUŻEL GRA PLANSZOWA

 ŻUŻEL GRA PLANSZOWA

Gra planszowa Żużel gwarantuje grającym emocje porównywalne z tymi, z prawdziwych żużlowych stadionów. Plansza, wyjątkowe figurki motocyklistów, programy żużlowe pozwalają przenieść się w świat ryku silników, zapachu przepalonego paliwa i wielkich zmagań sportowców. Liczba graczy: 2 – 4 Wiek graczy: od 6 lat. więcej »
Dodano: 2015-02-23
Ami PlayCena: 22 zł

Drewniane kręgle myszki Goki 56943

 Drewniane kręgle myszki Goki 56943

Urocze kręgle myszki to doskonała zabawka wspomagająca koordynację ruchową. Zachęci do aktywności fizycznej całą rodzinę. Zapakowana w ozdobne pudełko będzie również dobrą zabawką na prezent. więcej »
Dodano: 2015-01-19
GOKICena: 57 zł

Gra "Gacek gdzie jesteś?"

 Gra "Gacek gdzie jesteś?"

Gra planszowa Gacek gdzie jesteś? od Granny to taka trochę jakby zabawa w chowanego. Na pięknych obrazkach ukryły się zwierzątka oraz cała masa innych ciekawych przedmiotów. Cała zabawa polega na tym, aby jak najszybciej znaleźć na planszy określony szczegół. Kto zrobi to pierwszy oczywiście wygrywa! Proste? Oczywiście, że proste... ale ileż przy tym może być zabawy :) a co ważniejsze dzięki temu Twoje dziecko ćwiczy spostrzegawczość, nazywanie różnych przedmiotów i zwierząt, kolory. A jak wiemy dzieci najlepiej uczą się przez zabawę także gra planszowa Gacek gdzie jesteś? to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Polecamy! Grę można kupić w sklepie internetowym tiapp.pl https://www.tiapp.pl/granna-gra-gacek-gdzie-jestes Zobacz też inne gry i zabawki w naszym sklepie https://www.tiapp.pl więcej »
Dodano: 2014-11-03
Granna

Konik na biegunach Zabawki drewniane

 Konik na biegunach Zabawki drewniane

wszystkie zabawki firmy Bajo odpowiadają normom europejskim i amerykańskim (dyrektywa 88/378/EWG oraz 93/68/EWG) pomalowane nietoksycznymi farbami bazującymi na naturalnych komponentach, spełniających standardy EU, normę EN 71 oraz ASTM. wykonane z najwyższej jakości materiałów od certyfikowanych dostawców ekologiczne, przyjazne dla środowiska https://www.tiapp.pl/pl/p/Bajo-Konik-na-biegunach/9823 Zobacz też inne zabawki na www.tiapp.pl więcej »
Dodano: 2014-10-05
BAJO

Gra Dobble

 Gra Dobble

W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart. https://www.tiapp.pl/rebel-gra-karciana-dobble Zobacz też inne gry i zabawki na www.tiapp.pl więcej »
Dodano: 2014-10-05
REBEL

Gra planszowa DIXIT

 Gra planszowa DIXIT

Dixit to słowna gra wyobraźni. Ta perełka wśród gier planszowych została laureatem Nagrody Gra Roku 2009 we Francji, przyznawanej na Międzynarodowym Festiwalu Gier w Cannes. Gra skojarzeń pełna poezji, pod wpływem której pozostajemy od pierwszego rzutu oka na pudełko. Każda ilustracja to klucz otwierający drzwi do krainy wyobraźni. Dixit to gra inteligentna, przystępna dla wszystkich, wzbogacająca człowieka. https://www.tiapp.pl/pl/p/HOBBITY-Gra-Dixit/7501 Zobacz też inne gry i zabawki dostępne na www.tiapp.pl więcej »
Dodano: 2014-10-05
REBEL