Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Samochodziki

Samochodziki

Produkty od 1 do 20 z 64

KARETKA Z PACJENTEM ambulans akcesoria 836 836

 KARETKA Z PACJENTEM ambulans akcesoria 836 836

Mam okazję zaoferować Państwu: - oryginalnie zapakowany, - nowy, - wyjątkowy, - edukacyjny, - wykonany z bardzo dobrej jakości plastiku AMBULANS - KARETKA z pacjentem i sprzętem medycznym ( 836 ) Karetka jeździ sama i zmienia kierunki jazdy po napotkaniu przeszkody. Wydaje przy tym dźwięki: syreny pogotowia ratunkowego, klaksonu oraz rozruch silnika. Po otwarciu tyłu ambulansu mamy dostęp do pacjenta oraz narzędzi diagnostycznych umieszczonych w karetce. Dostępne narzędzia lekarskie to: - skalpel, - otoskop, - termometr z przyciskiem zmiany temperatury, - strzykawka. AMBULANS posiada: - ruchomą klamrę przytrzymującą pacjenta, można ją przesuwać po jego ciele, otwierać aby wyjąć go a po naciśnięciu jej autobus wygrywa melodie, - rentgen ręki i głowy uruchamiany przyciskiem, - ciśnieniomierz mierzący ciśnieni krwi również uruchamiamy przyciskiem, - realistyczne EKG serca, - trzy przyciski lekarzy wydające odgłosy bicia serca, kaszlu oraz burczenia brzucha. . WYMIARY KARETKI: - wysokość 13 cm, - długość 20 cm, - szerokość 12 cm, - szerokość po rozłożeniu 20 cm. Ta bardzo efektowna i magiczna zabawka zasilane jest trzema bateriami typu AA (zwykłe paluszki) - brak w zestawie. Solidne wykonanie i żywa kolorystyka dodatkowo przyciągają naszą uwagę. Całość jest zapakowana w estetyczne kolorowe pudełko, idealnie nadające się na prezent. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2020-03-11
Brak danychCena: 45 zł

WYWROTKA duża ciężarówka auto pojazdy budowlane 9881

 WYWROTKA duża ciężarówka auto pojazdy budowlane 9881

Mam okazję zaoferować Państwu: - oryginalnie zapakowane, - nowe, - wyjątkowe, - wyposażone w różne funkcje duże auto ciężarowe WYWROTKA (9881). Prawdziwe wyzwanie dla małych budowniczych ! Zapraszamy do wspaniałej zabawy z udziałem maszyn budowlanych ! To niepowtarzalne urozmaicenie pozwoli małym konstruktorom stworzyć prawdziwy pac budowy ! Zabawka nadaje się do zabawy zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Te ciężarowe pojazdy w pełni odzwierciedlają prawdziwe pojazdy z naszych dróg. Autko porusza się dynamicznie do przodu i do tyłu. Zabawka wyposażona jest w napęd przednich kół. Na kabinie kierowcy znajdują się 4 przyciski uruchamiające dźwięki (sygnał odpalania pojazdu, klakson, pracę silnika, odgłosy ostrzegawcze). Poszczególnym odgłosom towarzyszy miganie dużych świateł – światła znajdują się obok przycisków. Dodatkowymi atrakcjami są: - ruchomy – podnoszony kiper, - ruchoma – podnoszona tylna burta, - otwierane drzwi, - składane lusterka. Zabawka w całości wykonana jest z doskonałej jakości plastiku, przednie koła z gumowymi opaskami zwiększają przyczepność do praktycznie każdej powierzchni. WYMIARY ZABAWKI: - ciężarówka ok. 36 cm x 13 cm x 16 cm, Wymiary opakowania ok. 41 cm x 13 cm x 23,5 cm. Ta wielofunkcyjna zabawka bawiąc, jednocześnie rozwija wyobraźnię, koordynację ruchową i sprawność motoryczną malucha. Zabawka wykonana została z bardzo dobrej, jakości materiałów i posiada kolorowe pudełko, dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent. Zapraszamy do zakupów !!! Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2020-03-06
Brak danychCena: 65 zł

BETONIARKA duża ciężarówka auto pojazdy budowlane 9882

 BETONIARKA duża ciężarówka auto pojazdy budowlane 9882

Mam okazję zaoferować Państwu: - oryginalnie zapakowane, - nowe, - wyjątkowe, - wyposażone w różne funkcje duże auto ciężarowe BETONIARKA (9882). Prawdziwe wyzwanie dla małych budowniczych ! Zapraszamy do wspaniałej zabawy z udziałem maszyn budowlanych ! To niepowtarzalne urozmaicenie pozwoli małym konstruktorom stworzyć prawdziwy pac budowy ! Zabawka nadaje się do zabawy zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Zabawka wyposażona jest w napęd przednich kół. Na kabinie kierowcy znajdują się 4 przyciski uruchamiające dźwięki (sygnał odpalania pojazdu, klakson, pracę silnika, odgłosy ostrzegawcze). Poszczególnym odgłosom towarzyszy miganie dużych świateł – światła znajdują się obok przycisków. Dodatkowymi atrakcjami są: - ruchoma obrotowa gruszka - ruchoma rynna , - otwierane drzwi, - składane lusterka. Zabawka w całości wykonana jest z doskonałej jakości plastiku, przednie koła z gumowymi opaskami zwiększają przyczepność do praktycznie każdej powierzchni. WYMIARY ZABAWKI: - - betoniarka ok. 38 cm x 13 cm x 18 cm. Wymiary opakowania ok. 41 cm x 13 cm x 23,5 cm. Ta wielofunkcyjna zabawka bawiąc, jednocześnie rozwija wyobraźnię, koordynację ruchową i sprawność motoryczną malucha. Zabawka wykonana została z bardzo dobrej, jakości materiałów i posiada kolorowe pudełko, dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent. Zapraszamy do zakupów !!! Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2020-03-06
Brak danychCena: 65 zł

Auto Śmieciara Śmieciarka z kontenerem + Napęd 8188-27

 Auto Śmieciara Śmieciarka z kontenerem + Napęd 8188-27

Mamy okazję zaoferować Państwu: nową, oryginalnie zapakowaną, edukacyjną, ekologiczną ŚMIECIARKĘ z kontenerem na odpady i napędem (8188-27). To prawdziwe wyzwanie dla małych koneserów aut ciężarowych, zapraszamy do wspaniałej zabawy z udziałem takich właśnie maszyn. Auto poruszają się dynamicznie do przodu i do tyłu, w prawo i w lewo i jest wyposażone w napęd tylnych kół. Zabawa śmieciarką nauczy Twoje dziecko dbać o środowisko. Żywe kolory, znakomite wykonanie, funkcjonalność to główne atuty prezentowanej zabawki. WYPOSAŻENIE ŚMIECIARKI: drążek do „przemielania” śmieci, podnoszony kontener na śmieci, otwierana z tyłu klapę kontenera, regulowany chwytak na kosz z śmieciami, otwierany kosz na śmieci, napęd na przednie koła. WYMIARY ŚMIECIARKI: długość ok. 37 cm, szerokość ok. 15 cm, wysokość ok. 18 cm, średnica kół ok. 5 cm. Zaletą zabawki jest to, że nie jest zasilana na baterie, dziecko może się nią bawić zawsze i wszędzie, bez obawy, że wyczerpią się baterie. Prezentowana śmieciara w pełni odzwierciedla prawdziwe pojazdy jeżdżące po naszych drogach. Całość zapakowana jest w kolorowe pudełko, idealnie nadające się na prezent. Wymiary opakowania ok. 41 x 15,5 x 20 cm. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. Na życzenie wystawiam fakturę VAT więcej »
Dodano: 2020-03-04
Brak danychCena: 56 zł

AUTO CIĘŻARÓWKA WYWROTKA z ruchomym kiprem ZIELONA R681-G

 AUTO CIĘŻARÓWKA WYWROTKA z ruchomym kiprem ZIELONA R681-G

Mamy okazję zaoferować Państwu: nowe, oryginalnie zapakowane, wyjątkowe duże auto ciężarowe WYWROTKA (R681-G). Prawdziwe wyzwanie dla małych budowniczych ! Zapraszamy do wspaniałej zabawy z udziałem naszych maszyn budowlanych ! DOSTĘPNY KOLOR: zielony. Pojazd - wywrotka nadaje się do zabawy zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. W pełni odzwierciedla prawdziwe pojazdy z naszych dróg. Autko porusza się dynamicznie do przodu i do tyłu. Zabawka nie wymaga baterii, można więc śmiało wziąć ją do piasku czy na plażę. Kiper jest ruchomy i otwiera się po naciśnięciu niebieskiej wajchy. WYMIARY WYWROTKI: długość ok. 44 cm, szerokość ok. 20 cm, wysokość ok. 22 cm, średnica kół ok. 7,5 cm, długość przyczepki ok. 32 cm, szerokość przyczepki ok. 15 cm. Wywrotka zapakowana jest w kolorowe opakowanie idealnie nadające się na prezent. Wymiary opakowania ok. 47 x 21 x 25 cm. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia i posiada certyfikat CE. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. więcej »
Dodano: 2020-03-04
Brak danychCena: 57 zł

AUTO KARETKA Z PACJENTEM ambulans akcesoria 836 836

 AUTO KARETKA Z PACJENTEM ambulans akcesoria 836 836

Mam okazję zaoferować Państwu: - oryginalnie zapakowany, - nowy, - wyjątkowy, - edukacyjny, - wykonany z bardzo dobrej jakości plastiku AMBULANS - KARETKA z pacjentem i sprzętem medycznym ( 836 ) Karetka jeździ sama i zmienia kierunki jazdy po napotkaniu przeszkody. Wydaje przy tym dźwięki: syreny pogotowia ratunkowego, klaksonu oraz rozruch silnika. Po otwarciu tyłu ambulansu mamy dostęp do pacjenta oraz narzędzi diagnostycznych umieszczonych w karetce. Dostępne narzędzia lekarskie to: - skalpel, - otoskop, - termometr z przyciskiem zmiany temperatury, - strzykawka. AMBULANS posiada: - ruchomą klamrę przytrzymującą pacjenta, można ją przesuwać po jego ciele, otwierać aby wyjąć go a po naciśnięciu jej autobus wygrywa melodie, - rentgen ręki i głowy uruchamiany przyciskiem, - ciśnieniomierz mierzący ciśnieni krwi również uruchamiamy przyciskiem, - realistyczne EKG serca, - trzy przyciski lekarzy wydające odgłosy bicia serca, kaszlu oraz burczenia brzucha. . WYMIARY KARETKI: - wysokość 13 cm, - długość 20 cm, - szerokość 12 cm, - szerokość po rozłożeniu 20 cm. Ta bardzo efektowna i magiczna zabawka zasilane jest trzema bateriami typu AA (zwykłe paluszki) - brak w zestawie. Całość jest zapakowana w estetyczne kolorowe pudełko, idealnie nadające się na prezent. Solidne wykonanie i żywa kolorystyka dodatkowo przyciągają naszą uwagę. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka posiada certyfikat CE. GORĄCO POLECAM !!! więcej »
Dodano: 2020-03-04
Brak danychCena: 45 zł

4 POZIOMOWY GARAŻ PARKING MYJNIA RESORAKI + WINDA P6888A-4

 4 POZIOMOWY GARAŻ PARKING MYJNIA RESORAKI + WINDA P6888A-4

Mam okazję zaoferować Państwu: - nowy, - oryginalnie zapakowany, - interaktywny, - wyjątkowy, - edukacyjny zestaw – parking 4 poziomy +winda + auta garaż (P6888A-4). ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO SUPER ZABAWY. Cztery auta w zestawie z fantastycznie zaprojektowanym nowoczesnym, wielopoziomowym parkingiem ze stacją benzynową i windą przyciągnie uwagę każdego miłośnika czterech kółek. o zestaw dla małych i dużych lubiących zabawę samochodzikami. Połącz wszystkie elementy z zestawu i zbuduj swój niepowtarzalny parking. Garaż posiada 4 poziomy, w tym parter z przejazdami i ulicą dojazdową przy której rozstawić możemy szereg znaków, lamp oraz elementów dekoracyjnych jak np. drzewa. W części podziemnej parking z wyznaczonymi miejscami do zaparkowania. Z każdej kondygnacji budynku zjedziesz na dół krętym zjazdem lub windą. Dodatkowymi atrakcjami zestawu są stacja benzynowa, myjnia. Stan pojazdu możesz śmiało sprawdzić dzięki podnoszonej platformie – podnośnik. Cały zestaw wykonany jest z wysokiej jakości plastiku, łatwy do złożenia, zaspokoi wymagania naszych małych konstruktorów. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - 4 samochody w różnych kolorach, - elementy planszy – podstawy, - stacja benzynowa, - myjnia, - elementy składające się na 3 piętra parkingu (poziomy, pochyły zjazd itp.), - znaki, - stacja benzynowa, - lampy. Wymiary parkingu ok. 60 cm x 42 cm x 36 cm. Wymiary pudełka ok. 49 cm x 39 cm x 9,5 cm. Długość pojazdu ok. 7 cm. Poszczególne elementy zestawu wykonane są z najwyższej jakości plastiku, co zapewnia długotrwałą żywotność i wytrzymałość poszczególnych akcesoriów. Podstawy i wszystkie elementy konstrukcyjne myjni samochodowej posiadają łatwy sposób łączenia, dzięki czemu są bezpieczne i wytrzymałe w użytkowaniu, a dodatkowe elementy dekoracyjne uatrakcyjniają zabawę. Pozytywne emocje towarzyszące składaniu poszczególnych elementów wielopoziomowego parkingu - to tylko wstęp do prawdziwej, rodzinnej zabawy. Zawarte w tym niezwykle bogatym zestawie elementy są łatwe do łączenia. Do zestawu jest dołączona rysunkowa instrukcja ułatwiająca montaż. Ten bogaty zestaw daje niepowtarzalną okazję do rozwinięcia wyobraźni, zdolności manualnych… więcej »
Dodano: 2020-03-02
Brak danychCena: 75 zł

WOJSKOWY HELIKOPTER śmigłowiec dźwięki światła 5966

 WOJSKOWY HELIKOPTER śmigłowiec dźwięki światła 5966

Mamy okazję zaoferować Państwu: nowy, oryginalnie zapakowany, wyjątkowy duży WOJSKOWY HELIKOPTER z dźwiękiem i światłami (5966). Każdy z nasz może spełnić swoje marzenia z dzieciństwa o lataniu. Każdy z nas może sprawić niezwykły prezent dla swojej pociechy. Spróbuj swoich sił w domu i na świeżym powietrzu !!! Helikopter wojskowy to doskonały pomysł na prezent dla każdego małego fana wojskowości. Piękne żywe kolory w tonacji moro, solidne wykonanie to główne cechy tego produktu. Zabawka wyposażona jest w efekty świetlne i dźwiękowe. Po naciśnięciu cyferki 1 na górze helikoptera słychać dźwięki startu i pracy helikoptera, świecą się światełka po bokach i z przodu. Po naciśnięciu kolejno cyferek 2,3,4 grają melodyjki i mrugają światełka. Ponadto śmigłowiec posiada napęd na przednie koła. Z boku znajduje się korbka, kręcąc nią opuszczamy hak na linie. Kręcąc w drugą stronę zwijamy linę. Drzwi po bokach zamykają się i otwierają. Otwierana kabina samolotu umożliwia wprowadzenie swojej ulubionej załogi :) WYMIARY: długość ok. 42 cm, wysokość ok. 20 cm, szerokość ze złożonymi śmigłami ok. 13 cm, szerokość z rozłożonymi śmigłami ok 30 cm, średnica kół ok. 4 cm. Helikopter zasilany jest bateriami typu 2 x 1,5 AA (brak w zestawie). Śmigłowiec zapakowany jest w kolorowe pudełko idealnie nadające się na prezent. Wymiary opakowania ok. 46 cm x 25 cm x 15,5 cm. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2020-03-02
Brak danychCena: 69 zł

KOLEJKA ELEKTRYCZNA Pociąg do Malowania Farbki 1608-2A

 KOLEJKA ELEKTRYCZNA Pociąg do Malowania Farbki 1608-2A

Mam okazję zaoferować Państwu: nowy, oryginalnie zapakowany, interaktywny, wyjątkowy, edukacyjny, kolejka Pociąg wagony do malowania + farbki (1608-2A). Niesamowita kolejka z torami i farbkami do ozdobienia jednego z wagonu. Z tym zestawem nikt nie będzie się nudził. Najważniejszą atrakcją toru jest konieczność zapobiegania kolizji pociągów, co można zrobić, klikając na czas stop i obracając strzałkę, ustawiając w ten sposób jeden z pociągów na alternatywnym odcinku torów kolejowych. Jeżeli nie uda Ci się zareagować na czas, dwa pociągi zderzą się ze sobą. Tory posiadają charakterystyczny i łatwy sposób łączenia, dzięki czemu są bezpieczne i wytrzymałe w użytkowaniu. Kolejki wykonane są z najwyższej jakości plastiku, co zapewnia długotrwałą żywotność i wytrzymałość poszczególnych elementów zestawu. Zabawka posiada funkcje świetlne (światła na przodzie kolejek) oraz dźwiękowe (odgłosy jazdy pociągu). Obudowa 2 kolejek jest zdejmowana, możemy ją wymienić na inną, własnoręcznie wykonaną (w zestawie lokomotywa biała do pomalowania według własnego pomysłu). Zabawka rozwija umiejętności motoryczne, koordynację ruchów, zręczność, dokładność, szybkość reakcji. Zabawka zasilana jest bateriami typu 2 x AA – pierwsza kolejka (brak w zestawie) i 2 x AA (druga kolejka). WYPOSAŻENIE ZESTAWU: 2 x lokomotywa ok. 12 cm x 7,5 cm, wagon ok. 10 cm x 5,5 cm, lokomotywa biała do pomalowania, odcinki proste torów, odcinki torów zakrzywionych, most, elementy dekoracyjne (znaki, drzewa), 4 x piłeczka o średnicy ok. 2 cm, 2 x pędzelek, 6 x farbka .Wymiary: tor po złożeniu ok 81cm x 38 cm, długość toru ok. 231 cm, opakowanie ok. 31 cm x 49 cm x 9 cm. Kolejka to znakomity pomysł na wspólnie spędzony czas. Całość zapakowana w kolorowe opakowanie idealnie nadające się na prezent. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat i posiada certyfikat CE. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. więcej »
Dodano: 2020-03-02
Brak danychCena: 75 zł

STRAŻ POŻARNA wóz strażacki z drabiną dźwięk 9885

 STRAŻ POŻARNA wóz strażacki z drabiną dźwięk 9885

Mam okazję zaoferować Państwu: oryginalnie zapakowane, nowe, wyjątkowe, wyposażone w różne funkcje duże auto STRAŻ POŻARNA (9885). Zabawka nadaje się do zabawy zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Autko porusza się dynamicznie do przodu i do tyłu. Zabawka wyposażona jest w napęd przednich kół. Na kabinie kierowcy znajdują się 4 przyciski uruchamiające dźwięki (sygnał odpalania pojazdu, klakson, pracę silnika, odgłosy ostrzegawcze). Poszczególnym odgłosom towarzyszy miganie dużych świateł – światła znajdują się obok przycisków. Dodatkowymi atrakcjami są: obrotowa podnoszona i wysuwana drabina, otwierane drzwi, składane lusterka; otwierane drzwi, składane lusterka. Zabawka w całości wykonana jest z doskonałej jakości plastiku, przednie koła z gumowymi opaskami zwiększają przyczepność do praktycznie każdej powierzchni. Ta wielofunkcyjna zabawka bawiąc, jednocześnie rozwija wyobraźnię, koordynację ruchową i sprawność motoryczną malucha. WYMIARY: straż: ok. 34 cm x 13 cm x 21 cm (wysokość z podniesioną i wysuniętą drabiną ok. 45 cm), wymiary opakowania ok. 41 cm x 13 cm x 23,5 cm. Zabawka wykonana została z bardzo dobrej, jakości materiałów i posiada kolorowe pudełko. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2020-02-29
Brak danychCena: 65 zł

Kombajn do kukurydzy 8789

 Kombajn do kukurydzy 8789

Ten fantastyczny plastikowy pojazd wiernie odzwierciedla prawdziwe kombajny, które można zobaczyć w letnich miesiącach na farmie, gospodarstwie rolnym lub pracujące w polu. Oferowane przez nas zestawy maszyn rolniczych to propozycja dla wszystkich miłośników wiejskich uroków. Te znakomite zabawki pozwolą małym rolnikom dbać o ich niezwykłe farmy. Prezentowane zestawy z pewnością przypadną do gustu każdemu zainteresowanemu rolnictwem maleństwu. Możliwość dowolnego przesuwania poszczególnych elementów rozwija wyobraźnię, a kolorystyka dodaje uroku. Pojazdy posiadają wolny napęd oraz ruchome poszczególne elementy. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - kombajn - heder - część tnąca, którą można z łatwością odczepiać i przyczepiać Kombajn ok. 30 cm x 11,5 cm (po rozłożeniu części tnącej ok. 23 cm) x 12,5 cm Wymiary opakowania ok. 25 cm x 12 cm x 19 cm Zestaw maszyn rolniczych zapewni nam doskonałą zabawę o każdej porze roku. Wykonany z plastiku zestaw, jest fantastyczną zabawką dla Twojego dziecka. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-22
SPEEDCena: 25 zł

Wywrotka z dźwiękami 9881

 Wywrotka z dźwiękami 9881

Zapraszamy do wspaniałej zabawy z udziałem maszyn budowlanych! To niepowtarzalne urozmaicenie pozwoli małym konstruktorom stworzyć prawdziwy pac budowy ! Zabawka nadaje się do zabawy zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Te ciężarowe pojazdy w pełni odzwierciedlają prawdziwe pojazdy z naszych dróg. Autko porusza się dynamicznie do przodu i do tyłu. Zabawka wyposażona jest w napęd przednich kół. Na kabinie kierowcy znajdują się 4 przyciski uruchamiające dźwięki (sygnał odpalania pojazdu, klakson, pracę silnika, odgłosy ostrzegawcze). Poszczególnym odgłosom towarzyszy miganie dużych świateł – światła znajdują się obok przycisków. Dodatkowymi atrakcjami są: - podnoszony kiper - podnoszona tylna burta - otwierane drzwi - składane lusterka Zabawka w całości wykonana jest z doskonałej jakości plastiku, przednie koła z gumowymi opaskami zwiększają przyczepność do praktycznie każdej powierzchni. WYMIARY ZABAWKI: - ok. 36 cm x 13 cm x 16 cm Wymiary opakowania ok. 41 cm x 13 cm x 23,5 cm. Ta wielofunkcyjna zabawka bawiąc, jednocześnie rozwija wyobraźnię, koordynację ruchową i sprawność motoryczną malucha. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-22
POWER TRUCKCena: 59 zł

Pojazd na akumulator Buggy SuperStar 4x4

 Pojazd na akumulator Buggy SuperStar 4x4

Specyfikacja Siniki : 4x45W Napęd : Zmienny napęd na 2 lub 4 koła (obsługa za pomocą przełącznika) Akumulator : 2 x 12V/7Ah Pilot : 2.4GHz 3 Prędkości + Stop Koła : EVA, 35 x 15 cm Amortyzatory : 2 x Przód, 2 x Tył (regulowane, gwintowane) Biegi : Wolny Start, 3 biegi do przodu (obsługa za pomącą gałki zmiany biegów) + wsteczny Światła : LED, Przód/Tył + włącznik świateł Wyposażenie Panel Audio : MP3, SD, Radio FM, AUX, USB, Bluetooth + Dźwięki w Kierownicy Wskaźnik Naładowania : Tak Start : Kluczyk Otwierane Drzwi : Tak + Blokada Siedzenie : Czarna Wentylowana Ekoskóra + Pasy - 49x18x34 cm Bagażnik: Schowek z Tyłu Wymiary Rozmiar Pojazdu - 125x83x81 cm Waga Pojazdu - 27,2 Kg Rozmiar Kartonu - 124x92.5x40 cm Waga Kartonu - 34,5 Kg Maksymalne Obciążenie - 40 Kg Prześwit - 23 cm Wspaniałe autko które poradzi sobie w każdych warunkach, więcej »
Dodano: 2018-03-10
Brak danychCena: 1159 zł

Sportowy samochód na akumulator 12v hl1008

 Sportowy samochód na akumulator 12v hl1008

ATRAKCJE NASZEGO POJAZDU: - włącznik imitujący rozruch pojazdu, - świecące światła na masce podczas puszczania muzyki, - dźwięki uruchamiania silnika, - 2 biegi do przodu - szybki i wolny (quick/slow) NOWOŚĆ, - 2 biegi do tyłu - szybki i wolny (quick/slow) NOWOŚĆ, - wskaźnik naładowania akumulatorów, - dwa klawisze dźwiękowe - urozmaicają jazdę kilkoma wgranymi melodiami, - pokrętło regulacji głośności, - pilot zdalnego sterowania, WYMIARY POJAZDU: - długość ok. 104 cm, - szerokość ok. 75 cm, - wysokość ok. 48 cm, - waga pojazdu 18 kg, - średnica koła ok. 20 cm, - szerokość koła ok. 8 cm, - szerokość siedzenia ok. 37 cm. - przycisk zmiany sposobu jazdy: manualnej (dla wprawionych) lub sterowanej za pomocą pilota (dla początkujących), - elektryczny hamulec, działający po zdjęciu nogi z pedału gazu, - wejście na MP3 wraz z kablem, - otwierane drzwi od kierowcy i pasażera, - duże koła otoczone gumowym bieżnikiem zapewniającym komfortową jazdę po twardym podłożu, - ŚWIECĄCE imitacje prędkościomierzy, - duże wygodnie wyprofilowane siedzenie z pasami bezpieczeństwa. więcej »
Dodano: 2018-03-10
Brak danychCena: 499 zł

JEEP Raptor DRIFTER auto na akumulator 4x4 s2388

 JEEP Raptor DRIFTER auto na akumulator 4x4 s2388

JEEP z napędem na cztery koła 4x4 - 4 silniki o mocy 35W! 4 x silnik + akumulator (1x10Ah 12V) + PILOT dla rodzica. - bieg do przodu - szybki i wolny (quick/slow). - bieg do tyłu - szybki i wolny (quick/slow). Auto na akumulator Raptor DRIFTER Napęd 4X4 4 x mocny silnik (4x35 W) + akumulator 10V + PILOT dla rodzica ATRAKCJE NASZEGO POJAZDU: - napęd na wszystkie 4 koła – 4 silniki po jednym na każde koło, - samochód odpalany za pomocą guzika START/STOP z odgłosem imitującym uruchomienie pojazd, - autko sterowane za pomocą pilota 2.4 Ghz, - automatyczne przełączający sterowanie na pilota po włączeniu, - kontrolka naładowania akumulatora, - przyciski regulujące głośność dźwięków emitowanych przez pojazd, - elektryczny hamulec, działający po zdjęciu nogi z pedału gazu, - atrapy prędkościomierza i obrotomierza, - światła działające w 3 trybach (CIĄGŁE/MIGANIE/OFF), - klakson, muzyka, - panel dźwiękowy, - szerokie koła – pianka EVA , które zapewniają komfortową jazdę, - otwierane barierki zabezpieczające – ułatwiające wsiadanie i wysiadanie, - otwierana maska pojazdu w której umieszczony jest akumulator, - otwierany schowek na koło zapasowe, - światła nad siedzeniem, - rączka do transportu auta, - miękkie siedzisko z EKO-SKÓRY. - Pokrowiec na pojazd więcej »
Dodano: 2018-03-10
Brak danychCena: 789 zł

Jeep na akumulator WXE1688 4x4 z reduktorem napędu

Jeep na akumulator WXE1688 4x4 z reduktorem napędu

Pojazd dla wymagających kierowców i Rodziców. Posiada wzmocnione nadwozie, miękkie siedzenie, miękkie koła EVA i system wolnego startu z pilotem 2,4 Ghz z funkcją bezpiecznego hamowania. Dwa akumulatory 12V 10 Ah Auto posiada: silnik: 4 sztuki x 12 V 45W - 12000RPMnapęd 2x2 kołalub napęd 4x4 z reduktorem sterującym czy napędzane mają być 2 czy 4 kołaakumulator 2x12V 10 Ah trzy prędkości jazdysystem WOLNEGO STARTU3 prędkości jazdy z pilotasystem HAMOWANIA pilotem z blokadą dalszej jazdy przez sterującego pilotemmiękkie MEGA KOŁA EVAnowoczesny pilot 2,4 Ghz - bezzakłóceniowy pasy bezpieczeństwa,amortyzatory na 4 kołamiękkie siedzenie,auto posiada elektryczny hamulec, działający po zdjęciu nogi z pedału gazu, hamuje samoczynnieauto posiada dźwięki - klakson oraz z odgłos uruchamiania pojazdu i pracy silnika bardzo realistyczneotwierana maska,otwierane koło zapasowe - miękkie,wyciągany uchwyt do holowaniaświecące światła przednie i tylnelusterka boczne składane aby pojazd zmieścił się do garażumożliwość regulacji głośności muzyki, wejście na USB, slot na kartę i MP3 więcej »
Dodano: 2018-02-01
Brak danychCena: 1100 zł

materiał:plastik
kolor:czarny
wysokość:82 cm
szerokość:78 cm
długość:139 cm

Samochody dla dzieci

 Samochody dla dzieci

Pierwszy markowy pojazd dla najmłodszych pociech zadowoli każdego fana marki Mercedes. Przedstawiamy licencjonowany jeździk dla najmłodszych kierowców. Jeździk z dźwiękiem i melodiami zapewni wesołą podróż autkiem. Model SLS AMG jeździk pchacz z licencją MERCEDESa. Samochód bardzo starannie wykonany posiada oparcie przy siedzeniu blokada przed przewróceniem „wykiprowaniem” do tyłu sktętne koła schowek na drobiazgi melodyjki, klakson w kierownicy znaczek mercedesa na kierownicy i z przodu autka Wymiary jeździka: długość 67 cm szerokość 29 cm wysokość do siedzenia mierzona od ziemi 23 cm wysokość do kierownicy mierzona od ziemi 37 cm średnica kół 14 cm schowek 20 x 15 x 13 cm Samochód wykonany jest z lekkiej plastikowej konstrukcji. Jeździk posiada ergonomiczny kształt. Autko jeździk z kierownicą to propozycja dla wszystkich tych dla, których troska o bezpieczeństwo swoich pociech jest najważniejsza. Zabawa poprzez sport jest świetnym sposobem wspomagającym prawidłowy rozwój naszych pociech. Maksymalne obciążenie 30 kg. więcej »
Dodano: 2016-11-13
Brak danych

DREWNIANY POCIĄG DO SKRĘCANIA

 DREWNIANY POCIĄG DO SKRĘCANIA

Zestaw zawiera lokomotywę i 2 wagoniki. Wagoniki i lokomotywa wykonane są z drewnianych części, śrubki i śrubokręt wykonane są z plastiku.  Zabawka zapewni dziecku wspaniałą zabawę na długie godziny, nauczy odróżniać i kształty.     Zabawka posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

AUTO WBIJANKA DO SKRĘCANIA

 AUTO WBIJANKA DO SKRĘCANIA

Kolorowa ciężarówka do samodzielnego montażu. Posiada śruby które można odkręcać za pomocą śrubokręta. Ciężarówka posiada 4 otwory na kolorowe kuleczki które można wbić za pomocą dołączonego młoteczka. Ze wszystkich elementów można złożyć samochód ciężarowy, bądź zachęcić pociechę do samodzielnego majsterkowania, być może powstały pojazdy okaże się o wiele ciekawszy. Dzięki tej zabawce dziecko będzie mogło poćwiczyć : - zdolności manualno-ruchowe - rozróżnianie kształtów i kolorów - poznaje w łatwy sposób funkcjonowanie narzędzi. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

RESORAKI 5 SZTUK

 RESORAKI 5 SZTUK

Wymarzony zestaw dla wielbicieli 4 kolek- zestaw 5 resoraków "do raczki.  Resoraki są oczywiście klasycznie metalowe, każdy w zestawie jest inny. więcej »
Dodano: 2017-04-01
Brak danych