Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Klocki

Klocki

Produkty od 1 do 20 z 112

Klocki

 Klocki

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo klocki zarówno drewniane jak i plastikowe. Podczas zabawy z klockami dzieci mają szanse rozwijać sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci poznają kształty, figury geometryczne. Klocki posiadają łatwy sposób łączenia, dzięki czemu są bezpieczne i wytrzymałe w użytkowaniu. Szczegółowa oferta dostępna jest naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2015-08-17
Brak danych

Klocki Primary 60 Artec Block

Oferujemy Państwu plastikowe klocki najwyższej jakości gwarantujące zapewniające możliwości budowania. więcej »
Dodano: 2019-05-15
ArTeC BlocksCena: 299 zł

KLOCKI MELI BASIC 001

 KLOCKI MELI BASIC 001

Seria MELI BASIC to gwarancja mądrej i rozwijającej zabawy genialnymi klockami, które pomogą odkryć Twojemu dziecku jego konstruktorskie zdolności. Elastyczne i przyjemne w dotyku klocki przypominające puzzle, przeniosą malucha w świat wyobraźni. Płaskie, jednolite elementy w przyjemnych kolorach z łatwością można ze sobą łączyć za pomocą specjalnych ząbków umożliwiających budowanie płaskich oraz przestrzennych form. Konstrukcję łatwo zdemontować i uprzątnąć, gdyż klocki nie posiadają zatrzasków, zaczepów ani innych trudnych do rozmontowania części. Zatem obie czynności - łączenie jak i demontowanie, stanowią przyjazne wyzwanie dla zwinnych, małych paluszków! Kaczuszka, samochód rajdowy, zamek dla księżniczki, a może robot? Do zabawy można wykorzystać dołączone ulotki lub zdać się na pomysłowość dziecka. Zajmująca zabawa nie ma górnych ograniczeń wiekowych ani ilościowych, gdyż zestawy zaprojektowano z różnej ilości elementów od 50 do aż… 3500 sztuk! więcej »
Dodano: 2019-02-19
MELI

materiał:plastik

Klocki Konstrukcyjne Meccano 6037616

 Klocki Konstrukcyjne Meccano 6037616

Meccano Klocki Konstrukcyjne 25 w 1 to wspaniały zestaw dla małego konstruktora, który jest miłośnikiem czterech kółek, budowania i zdalnego sterowania. Tutaj wszystko dostępne jest w 1 przedmiocie. Zbuduj Swój pojazd już teraz i sprawdź jakim jesteś konstruktorem. Idealny pomysł na prezent dla każdego chłopca. więcej »
Dodano: 2019-01-30
MeccanoCena: 129.9 zł

Klocki konstrukcyjne 2555-13

 Klocki konstrukcyjne 2555-13

Zestaw 58 elementów fantastycznych klocków z serii zabawek konstrukcyjnych dla najmłodszych (2555-13) Prezentowana zabawka to propozycja dla najmłodszych konstruktorów. Solidne wykonanie i żywa kolorystyka przyciągają uwagę nawet najbardziej wymagających miłośników klocków konstrukcyjnych. Każdy z nas, i duży i mały, uwielbia zabawę klockami. Opisywany, 58 elementowy zestaw to propozycja dla niezwykle wymagających, młodych konstruktorów. Zestaw to prawdziwe wyzwanie – każde dziecko może zbudować jeden z dwóch niezwykłych pojazdów, po czym bawić się skonstruowaną przez siebie zabawką. W zestawie znajdziemy niezwykły pojazd z płozami i zwinny helikopter. Wszystko możecie zbudować sami. Zestaw klocków konstrukcyjnych to idealna zabawka edukacyjna, która zdobywa ogromne zainteresowanie wśród dzieci. Nasze pociechy mają okazję uczyć się w trakcie zabawy, poszerzać swoje umiejętności w miłej atmosferze. W prosty i przystępny sposób możemy przekazać naszym pociechom zasady mechaniki. Ponadto rozwijamy ich wyobraźnię przestrzenną. ZESTAW SKŁADA SIĘ Z: - kółka, - plastikowych bloków, - elastycznych pasków, - płytek, - śrubek, - podkładek, - zakrętek i wielu innych mechanicznych komponentów oraz elementów dekoracyjnych, - zestawu narzędzi (klucz francuski, śrubokręt, kątowniki itp.). Podstawą konstrukcji jest system dziurek i otworów umieszczonych w głównych elementach konstrukcyjnych do których dokręcamy kolejne części. Ten bogaty zestaw daje niepowtarzalną okazję do rozwinięcia wyobraźni przestrzennej, zdolności manualnych oraz koordynacji ruchowej. Poprzez zabawę dziecko ma okazję uczyć się logicznego myślenia, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich od siebie. Dla rodziców to niezapomniane chwile, które mogą spędzić na wspólnej zabawie ze swoimi dziećmi. Pozytywne emocje towarzyszące składaniu poszczególnych elementów z serii klocki konstrukcyjne – wyzwanie dla małych konstruktorów - to tylko wstęp do prawdziwej, rodzinnej zabawy. Proponujemy Państwu bogaty zestaw złożony z 58 elementów, zapakowany w kolorowe i estetyczne pudełko, znakomicie nadające się na prezent. Modele buduje się szybko i łatwo (prosty montaż i demontaż to dodatkowe atuty tego zestawu). Przykładowe wymiary jednego z pojazdów ok. 20 cm x 9 cm… więcej »
Dodano: 2019-01-25
PRCCena: 19 zł

Klocki TECHNIC - zdalnie sterowana ciężarówka C51002W

 Klocki TECHNIC - zdalnie sterowana ciężarówka C51002W

ZESTAW fantastycznych KLOCKÓW – AUTKO ciężarówka zdalnie sterowane + pilot Każdy z nas, i duży i mały, uwielbia zabawę klockami. Prezentowany zestaw to propozycja dla młodych bystrych konstruktorów. Po złożeniu samochodu możemy go wyposażyć w baterie i z łatwością nim sterować za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Ten 531- elementowy zestaw rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz koordynację ruchową. Poprzez zabawę dziecko uczy się logicznego myślenia, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich do siebie. FUNKCJE POJAZDU: - jazda w przód i w tył, - skręty (prawo-lewo), - podwozie wykonane ze wzmocnionego plastiku, - duży pilot R/C, - gumowe miękkie opony, - częstotliwość pracy 2.4GHz. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - klocki, - pilot zasilany bateriami typu AA (2x1,5V - brak w zestawie), - duża obrazkowa instrukcja, - akumulator NI-CD (1x3,6V - w zestawie), - ładowarka USB, - elementy dekoracyjne (naklejki). SPECYFIKACJA: - czas ładowania ok. 1,5-2 godziny, - zasięg ok. 50 metrów. - maksymalna prędkość ok. 6km/h. WYMIARY: - auto ok. 28 cm x 15 cm, - pilot ok. 11 cm x 10 cm, - opakowanie ok. 44 cm x 10 cm x 34 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 6 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-23
DOUBLE ECena: 139 zł

Klocki TECHNIC - zdalnie sterowane auto terenowe C51003W

 Klocki TECHNIC - zdalnie sterowane auto terenowe C51003W

ZESTAW fantastycznych KLOCKÓW – AUTKO terenowe zdalnie sterowane + pilot Każdy z nas, i duży i mały, uwielbia zabawę klockami. Prezentowany zestaw to propozycja dla młodych bystrych konstruktorów. Po złożeniu samochodu możemy go wyposażyć w baterie i z łatwością nim sterować za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Ten 514-elementowy zestaw rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz koordynację ruchową. Poprzez zabawę dziecko uczy się logicznego myślenia, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich do siebie. FUNKCJE POJAZDU: - jazda w przód i w tył, - skręty (prawo-lewo), - podwozie wykonane ze wzmocnionego plastiku, - duży pilot R/C, - gumowe miękkie opony, - częstotliwość pracy 2.4GHz. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - klocki, - pilot zasilany bateriami typu AA (2x1,5V - brak w zestawie), - duża obrazkowa instrukcja (naklejki), - akumulator NI-CD (1x3,6V - w zestawie), - ładowarka USB, - elementy dekoracyjne (naklejki). SPECYFIKACJA: - czas ładowania ok. 1,5-2 godziny, - zasięg ok. 50 metrów. - maksymalna prędkość ok. 6km/h. WYMIARY: - auto ok. 27 cm x 16 cm, - pilot ok. 11 cm x 10 cm, - opakowanie ok. 44 cm x 10 cm x 34 cm. Prezentowany zestaw to szybka jazda dla najmłodszych miłośników autek zdalnie sterowanych i wielkie emocje ! Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 6 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-23
DOUBLE ECena: 139 zł

Klocki konstrukcyjne - skręcane auta 5w1 2555-42

 Klocki konstrukcyjne - skręcane auta 5w1 2555-42

Zestaw 146 elementów fantastycznych KLOCKÓW KONSTRUKCYJNYCH Prezentowana zabawka to propozycja dla najmłodszych konstruktorów. Solidne wykonanie i żywa kolorystyka przyciągają uwagę nawet najbardziej wymagających miłośników klocków konstrukcyjnych. To prawdziwe wyzwanie – każde dziecko może zbudować jeden z 5niezwykłych pojazdów, po czym bawić się skonstruowaną przez siebie zabawką. MOŻEMY ZBUDOWAĆ: - autko, - helikopter, - robot, - quad, - wózek widłowy. Zestaw klocków konstrukcyjnych to idealna zabawka edukacyjna, która zdobywa ogromne zainteresowanie wśród dzieci. W prosty i przystępny sposób możemy przekazać naszym pociechom zasady mechaniki. Ponadto rozwijamy ich wyobraźnię przestrzenną. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - kółka, - elastyczne paski, - plastikowe bloki, - śrubki , - gwinty, - kątowniki, - zakrętki, - zestaw narzędzi (klucz francuski, śrubokręt), - instrukcja w formie książeczki. WYMIARY: - średni wymiar konstrukcji ok. 25 cm x 15 cm x 16 cm, - opakowanie ok. 44 cm x 5 cm x 32,5 cm. Podstawą konstrukcji jest system dziurek i otworów umieszczonych w głównych elementach konstrukcyjnych, do których dokręcamy kolejne części. Ten bogaty zestaw daje niepowtarzalną okazję do rozwinięcia wyobraźni przestrzennej, zdolności manualnych oraz koordynacji ruchowej. Poprzez zabawę dziecko ma okazję uczyć się logicznego myślenia, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich od siebie. Dla rodziców to niezapomniane chwile, które mogą spędzić na wspólnej zabawie ze swoimi dziećmi. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-23
WANG GUANGCena: 49 zł

Drewniane klocki JENGA

 Drewniane klocki JENGA

Niesamowita Gra Zręcznościowa – JENGA w wersji wykonanej z drewna (MZ2013). JENGA potrafi dostarczyć fantastycznej zabawy przez wiele godzin. Z klocków jeden z graczy buduje wieżę, której każde piętro składa się z trzech klocków. Do stworzenia stabilnej konstrukcji potrzebna jest twarda i równa powierzchnia. Każde piętro budowli składa się z trzech klocków, które układa się pod odpowiednim kątem naprzemiennie w stosunku do poprzedniego poziomu. Przy każdej operacji należy uważać, by nie zniszczyć całej konstrukcji. Pamiętajmy również, że przy każdym wyjętym i przemieszczonym klocku zadanie staje się coraz trudniejsze, a gra coraz bardziej emocjonująca. Wieża może jednak utrzymać równowagę nawet przy dwukrotnym zwiększeniu swojej wysokości. W skład zestawu wchodzą: 54 drewniane klocki, 4 kostki do gry. Ilość graczy: dowolna. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 8 lat i posiada certyfikat CE. Zapraszamy do wspaniałej zabawy! Na życzenie wystawiamy faktury VAT. więcej »
Dodano: 2018-11-06
Brak danych

Klocki BANBAO 8211 samochód Traverse RC 8211

 Klocki BANBAO 8211 samochód Traverse RC 8211

Duży, samochód wyścigowy Traverse. Z jego gigantyczne dużymi kołami osiągający wysokie prędkości wykonany z mocnego materiału jest prawie niezniszczalny. 2w1 Najpierw go zbuduj by później przystąpić do wyścigu. Samochód z serii Super Cars to świetna rozrywka dla małych rozrabiaków jak i ich rodziców . Spełnij swoje marzenia z dzieciństwa o wyszukanej zabawce, bawiąc się razem z dzieckiem. Dający ogromną frajdę zdalnie sterowany samochód Monster Truck! Autko sprawnie porusza się we wszystkich kierunkach. Samochód zdalnie sterowany nadajnikiem 3-kanałowym 2,4 GHz! samochód można sterować za pomocą manetek na pilocie. Zabawka Odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 5 lat. więcej »
Dodano: 2017-05-17
BanbaoCena: 110 zł

materiał:plastik
ilość klocków w opakowaniu:192 szt.

KLOCKI - POSTERUNEK POLICJI 631 EL.

 KLOCKI - POSTERUNEK POLICJI 631 EL.

Duży zestaw klocków Policja631 elementów to idealna zabawka dla każdego chłopca. Zestaw gwarantuje nie tylko dużo zabawy i radości dziecka, ale także jego rozwój. Budowanie z klocków wpływa pozytywnie na koordynację ruchowo-wzrokową u dziecka. Rozwija jego wyobraźnię oraz kreatywność, sprawdzając przy tym jego zdolności manualne. Już sama budowa to rozrywka , nie wspominając o późniejszej zabawie stworzonymi budowlami czy ludzikami. ZestawPosterunek Policji Policja631 elementów umożliwia zbudowanie m.in. nowoczesnego posterunku policji, policyjnego motocykla, samochodu i ciężarówki. Zestaw klocków Policja pomaga: -ćwiczyć zdolności manualne, -rozwijać kreatywność, -uczyć się współdziałania, -rozwijać koncentrację, -udoskonalać myślenie przestrzenne i wyobraźnię. Klocki łączą się z klockami marki Lego, Cobi i Dromader. Zabawka posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE. więcej »
Dodano: 2017-04-09
Brak danych

KLOCKI - POLICJA 135 EL.

 KLOCKI - POLICJA 135 EL.

Zestaw klocków Policja 135 elementów to świetny zestaw dla każdego chłopca. Kolekcja klocków gwarantuje dużo zabawy  pozytywnej energii i radości dziecka, ale także zadba o jego rozwój. Budowanie z klocków wpływa pozytywnie na koordynację ruchowo-wzrokową u dziecka, rozwija jego  kreatywność, a także jego zdolności manualne i plastyczne. Pomaga również udoskonalać myślenie przestrzenne i wyobraźnię. Uczy współdziałania oraz rozwija koncentrację dziecka. Już sama budowa to rozrywka , nie wspominając o późniejszej etapie tworzenia przestrzeni dla budynków i ludzików. Klocki BLOCKI wykonane zostały z wytrzymałego plastiku, z ogromną dbałością o szczegóły. Zachwycają dużą ilością ruchomych elementów oraz dużymi możliwościami samodzielnego tworzenia wymarzonych pojazdów i budowli. Klocki łączą się z klockami marki Lego, Cobi i Dromader. Zabawka posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.   ZAWARTOŚĆ: - klocki 135 elementów: - 2 figurki - kolorowa instrukcja. więcej »
Dodano: 2017-04-09
Brak danych

KLOCKI SAMOLOTY 255 EL.

 KLOCKI SAMOLOTY 255 EL.

Klocki dla małych konstruktorów. Dzięki nim chłopcy mają zapewnioną fantastyczną przygodę. Pomogą w rozwijaniu koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka i zdolności motorycznych. Klocki są wykonane z wytrzymałego, lśniącego plastiku o przyjemnych kolorach, posiadają wiele elementów. za pomocą klocków można ułożyć samoloty zestaw zawiera 255 el. klocki łączą się z innymi znanymi klockami zestaw klocków idealnie nadaje się na prezent Klocki dla małych pasjonatów budownictwa! więcej »
Dodano: 2017-04-09
Brak danych

CIUCHCIA NA BATERIE 58 EL. - KLOCKI

 CIUCHCIA NA BATERIE 58 EL. - KLOCKI

Szukasz idealnej zabawki dla swojego dziecka? Dobrze trafiłeś! Ciuchcia na baterie rozwija wyobraźnie dziecka. W skład zestawu wchodzi ciuchcia, która gra i świeci,  z ruchomymi oczami, doczepiany wagonik, tory, figurka maszynisty i pasażera. Klocki kompatybilne z klockami znanych marek. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

WESOŁY POCIĄG 36 EL. - KLOCKI

 WESOŁY POCIĄG 36 EL. - KLOCKI

W zestawie aż 36 elementów. Zestaw SZCZĘŚLIWY POCIĄG posiada m.in.: - 3 ludziki - 25 elementów do ułożenia torów - elementy konstrukcyjne do zbudowania pociągu Tor kolejki można ułożyć m.in. w ósemkę - wymiary po rozłożeniu: 58 x 133cm Lokomotywa, jadąc po torach rusza kominem góra-dół, komin się przy tym świeci i wydaje dźwięk jadącego pociągu. Zasilana jest poprzez trzy baterie AA 1,5V nie wchodzące w skład zestawu. Zestaw rozwija funkcje motoryczne, widzenie przestrzenne, kreatywność. Budowanie z klocków to niesamowita przyjemność i wspaniała zabawa na wiele godzin. UWAGA! Wersje kolorystyczne mogą się różnić, od tych przedstawionych na zdjęciach (kolor lokomotywy i wagonika może być żółto-czerwony, lub żółto-niebieski) więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

WESOŁA WIOSKA 61 EL. - KLOCKI

 WESOŁA WIOSKA 61 EL. - KLOCKI

W zestawie aż 61 elementów.  Lokomotywa, jadąc po torach rusza kominem góra-dół, komin się przy tym świeci i wydaje dźwięk jadącego pociągu. Zestaw rozwija funkcje motoryczne, widzenie przestrzenne, kreatywność. Zestaw zawiera: - 3 ludziki, - 3 różne zwierzęta (owca, krowa, konik), - 4 kolorowe kwiatki, - 4 płotki, - 12 elementów do ułożenia torów, - elementy konstrukcyjne do zbudowania pociągu. Budowanie z klocków to niesamowita przyjemność i wspaniała zabawa na wiele godzin! więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

WOJSKO 199 EL. - KLOCKI

 WOJSKO 199 EL. - KLOCKI

Klocki konstrukcyjne dostarczą wiele ciekawych pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią bardzo dużo radości zarówno małym (3+), jak i większym konstruktorom (6+). Polubicie je za dobrą jakość wykonania, interesujące i różnorodne serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę. Klocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami. Są kompatybilne z innymi klockami znanych marek. Zestaw zawiera 199 elementów. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danychCena: 28.9 zł

SŁUŻBY RATUNKOWE - KLOCKI

 SŁUŻBY RATUNKOWE - KLOCKI

Klocki konstrukcyjne dostarczą wiele ciekawych pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią bardzo dużo radości zarówno małym (3+), jak i większym konstruktorom (6+). Polubicie je za dobrą jakość wykonania, interesujące i różnorodne serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę. Klocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami. Są kompatybilne z innymi klockami znanych marek. Zestaw zawiera 199 elementów. Umożliwi on zbudowanie nowoczesnego ambulansu z otwieranym tyłem, by przewozić pacjentów. Znajdziemy tu także 3 ludziki. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

WEEKEND NA DZIAŁCE - KLOCKI

 WEEKEND NA DZIAŁCE - KLOCKI

Klocki konstrukcyjne dostarczą wiele ciekawych pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią bardzo dużo radości zarówno małym (3+), jak i większym konstruktorom (6+). Polubicie je za dobrą jakość wykonania, interesujące i różnorodne serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę. Klocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami. Są kompatybilne z innymi klockami znanych marek. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

WILLA NA PLAŻY - KLOCKI

 WILLA NA PLAŻY - KLOCKI

Z elementów zawartych w zestawie można zbudować WILLĘ NA PLAŻY.  Zabawa klockami to same zalety dla naszych pociech: ćwiczy zdolności manualne, koncentrację, cierpliwość oraz koordynację wzrokową i ruchową. Rozwija wyobraźnię i kreatywność. Uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, liczenia oraz relacji przestrzennych. Zestaw składa się z 393 elementów.   Kompatybilne z klockami innych znanych marek. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych