Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Klocki

Klocki

Produkty od 1 do 20 z 108

Drewniane klocki JENGA

 Drewniane klocki JENGA

Niesamowita Gra Zręcznościowa – JENGA w wersji wykonanej z drewna (MZ2013). JENGA potrafi dostarczyć fantastycznej zabawy przez wiele godzin. Z klocków jeden z graczy buduje wieżę, której każde piętro składa się z trzech klocków. Do stworzenia stabilnej konstrukcji potrzebna jest twarda i równa powierzchnia. Każde piętro budowli składa się z trzech klocków, które układa się pod odpowiednim kątem naprzemiennie w stosunku do poprzedniego poziomu. Przy każdej operacji należy uważać, by nie zniszczyć całej konstrukcji. Pamiętajmy również, że przy każdym wyjętym i przemieszczonym klocku zadanie staje się coraz trudniejsze, a gra coraz bardziej emocjonująca. Wieża może jednak utrzymać równowagę nawet przy dwukrotnym zwiększeniu swojej wysokości. W skład zestawu wchodzą: 54 drewniane klocki, 4 kostki do gry. Ilość graczy: dowolna. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 8 lat i posiada certyfikat CE. Zapraszamy do wspaniałej zabawy! Na życzenie wystawiamy faktury VAT. więcej »
Dodano: 2018-11-06
Brak danych

Klocki BANBAO 8211 samochód Traverse RC 8211

 Klocki BANBAO 8211 samochód Traverse RC 8211

Duży, samochód wyścigowy Traverse. Z jego gigantyczne dużymi kołami osiągający wysokie prędkości wykonany z mocnego materiału jest prawie niezniszczalny. 2w1 Najpierw go zbuduj by później przystąpić do wyścigu. Samochód z serii Super Cars to świetna rozrywka dla małych rozrabiaków jak i ich rodziców . Spełnij swoje marzenia z dzieciństwa o wyszukanej zabawce, bawiąc się razem z dzieckiem. Dający ogromną frajdę zdalnie sterowany samochód Monster Truck! Autko sprawnie porusza się we wszystkich kierunkach. Samochód zdalnie sterowany nadajnikiem 3-kanałowym 2,4 GHz! samochód można sterować za pomocą manetek na pilocie. Zabawka Odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 5 lat. więcej »
Dodano: 2017-05-17
BanbaoCena: 110 zł

materiał:plastik
ilość klocków w opakowaniu:192 szt.

KLOCKI - POSTERUNEK POLICJI 631 EL.

 KLOCKI - POSTERUNEK POLICJI 631 EL.

Duży zestaw klocków Policja631 elementów to idealna zabawka dla każdego chłopca. Zestaw gwarantuje nie tylko dużo zabawy i radości dziecka, ale także jego rozwój. Budowanie z klocków wpływa pozytywnie na koordynację ruchowo-wzrokową u dziecka. Rozwija jego wyobraźnię oraz kreatywność, sprawdzając przy tym jego zdolności manualne. Już sama budowa to rozrywka , nie wspominając o późniejszej zabawie stworzonymi budowlami czy ludzikami. ZestawPosterunek Policji Policja631 elementów umożliwia zbudowanie m.in. nowoczesnego posterunku policji, policyjnego motocykla, samochodu i ciężarówki. Zestaw klocków Policja pomaga: -ćwiczyć zdolności manualne, -rozwijać kreatywność, -uczyć się współdziałania, -rozwijać koncentrację, -udoskonalać myślenie przestrzenne i wyobraźnię. Klocki łączą się z klockami marki Lego, Cobi i Dromader. Zabawka posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE. więcej »
Dodano: 2017-04-09
Brak danych

KLOCKI - POLICJA 135 EL.

 KLOCKI - POLICJA 135 EL.

Zestaw klocków Policja 135 elementów to świetny zestaw dla każdego chłopca. Kolekcja klocków gwarantuje dużo zabawy  pozytywnej energii i radości dziecka, ale także zadba o jego rozwój. Budowanie z klocków wpływa pozytywnie na koordynację ruchowo-wzrokową u dziecka, rozwija jego  kreatywność, a także jego zdolności manualne i plastyczne. Pomaga również udoskonalać myślenie przestrzenne i wyobraźnię. Uczy współdziałania oraz rozwija koncentrację dziecka. Już sama budowa to rozrywka , nie wspominając o późniejszej etapie tworzenia przestrzeni dla budynków i ludzików. Klocki BLOCKI wykonane zostały z wytrzymałego plastiku, z ogromną dbałością o szczegóły. Zachwycają dużą ilością ruchomych elementów oraz dużymi możliwościami samodzielnego tworzenia wymarzonych pojazdów i budowli. Klocki łączą się z klockami marki Lego, Cobi i Dromader. Zabawka posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.   ZAWARTOŚĆ: - klocki 135 elementów: - 2 figurki - kolorowa instrukcja. więcej »
Dodano: 2017-04-09
Brak danych

KLOCKI SAMOLOTY 255 EL.

 KLOCKI SAMOLOTY 255 EL.

Klocki dla małych konstruktorów. Dzięki nim chłopcy mają zapewnioną fantastyczną przygodę. Pomogą w rozwijaniu koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka i zdolności motorycznych. Klocki są wykonane z wytrzymałego, lśniącego plastiku o przyjemnych kolorach, posiadają wiele elementów. za pomocą klocków można ułożyć samoloty zestaw zawiera 255 el. klocki łączą się z innymi znanymi klockami zestaw klocków idealnie nadaje się na prezent Klocki dla małych pasjonatów budownictwa! więcej »
Dodano: 2017-04-09
Brak danych

CIUCHCIA NA BATERIE 58 EL. - KLOCKI

 CIUCHCIA NA BATERIE 58 EL. - KLOCKI

Szukasz idealnej zabawki dla swojego dziecka? Dobrze trafiłeś! Ciuchcia na baterie rozwija wyobraźnie dziecka. W skład zestawu wchodzi ciuchcia, która gra i świeci,  z ruchomymi oczami, doczepiany wagonik, tory, figurka maszynisty i pasażera. Klocki kompatybilne z klockami znanych marek. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

WESOŁY POCIĄG 36 EL. - KLOCKI

 WESOŁY POCIĄG 36 EL. - KLOCKI

W zestawie aż 36 elementów. Zestaw SZCZĘŚLIWY POCIĄG posiada m.in.: - 3 ludziki - 25 elementów do ułożenia torów - elementy konstrukcyjne do zbudowania pociągu Tor kolejki można ułożyć m.in. w ósemkę - wymiary po rozłożeniu: 58 x 133cm Lokomotywa, jadąc po torach rusza kominem góra-dół, komin się przy tym świeci i wydaje dźwięk jadącego pociągu. Zasilana jest poprzez trzy baterie AA 1,5V nie wchodzące w skład zestawu. Zestaw rozwija funkcje motoryczne, widzenie przestrzenne, kreatywność. Budowanie z klocków to niesamowita przyjemność i wspaniała zabawa na wiele godzin. UWAGA! Wersje kolorystyczne mogą się różnić, od tych przedstawionych na zdjęciach (kolor lokomotywy i wagonika może być żółto-czerwony, lub żółto-niebieski) więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

WESOŁA WIOSKA 61 EL. - KLOCKI

 WESOŁA WIOSKA 61 EL. - KLOCKI

W zestawie aż 61 elementów.  Lokomotywa, jadąc po torach rusza kominem góra-dół, komin się przy tym świeci i wydaje dźwięk jadącego pociągu. Zestaw rozwija funkcje motoryczne, widzenie przestrzenne, kreatywność. Zestaw zawiera: - 3 ludziki, - 3 różne zwierzęta (owca, krowa, konik), - 4 kolorowe kwiatki, - 4 płotki, - 12 elementów do ułożenia torów, - elementy konstrukcyjne do zbudowania pociągu. Budowanie z klocków to niesamowita przyjemność i wspaniała zabawa na wiele godzin! więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

WOJSKO 199 EL. - KLOCKI

 WOJSKO 199 EL. - KLOCKI

Klocki konstrukcyjne dostarczą wiele ciekawych pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią bardzo dużo radości zarówno małym (3+), jak i większym konstruktorom (6+). Polubicie je za dobrą jakość wykonania, interesujące i różnorodne serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę. Klocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami. Są kompatybilne z innymi klockami znanych marek. Zestaw zawiera 199 elementów. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danychCena: 28.9 zł

SŁUŻBY RATUNKOWE - KLOCKI

 SŁUŻBY RATUNKOWE - KLOCKI

Klocki konstrukcyjne dostarczą wiele ciekawych pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią bardzo dużo radości zarówno małym (3+), jak i większym konstruktorom (6+). Polubicie je za dobrą jakość wykonania, interesujące i różnorodne serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę. Klocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami. Są kompatybilne z innymi klockami znanych marek. Zestaw zawiera 199 elementów. Umożliwi on zbudowanie nowoczesnego ambulansu z otwieranym tyłem, by przewozić pacjentów. Znajdziemy tu także 3 ludziki. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

WEEKEND NA DZIAŁCE - KLOCKI

 WEEKEND NA DZIAŁCE - KLOCKI

Klocki konstrukcyjne dostarczą wiele ciekawych pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią bardzo dużo radości zarówno małym (3+), jak i większym konstruktorom (6+). Polubicie je za dobrą jakość wykonania, interesujące i różnorodne serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę. Klocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami. Są kompatybilne z innymi klockami znanych marek. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

WILLA NA PLAŻY - KLOCKI

 WILLA NA PLAŻY - KLOCKI

Z elementów zawartych w zestawie można zbudować WILLĘ NA PLAŻY.  Zabawa klockami to same zalety dla naszych pociech: ćwiczy zdolności manualne, koncentrację, cierpliwość oraz koordynację wzrokową i ruchową. Rozwija wyobraźnię i kreatywność. Uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, liczenia oraz relacji przestrzennych. Zestaw składa się z 393 elementów.   Kompatybilne z klockami innych znanych marek. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

PRZYJACIÓŁKI W KAWIARENCE - KLOCKI

 PRZYJACIÓŁKI W KAWIARENCE - KLOCKI

cków posiada unikalne wzory oraz wyraziste kolory. Spodobają się oraz sprawią wiele radości i dobrej zabawy każdej dziewczynce. Wspaniały zestaw klocków, z którego można ułożyć kawiarenkę z kilkoma stoiskami obiecuje dzieciom wiele godzin wspaniałej zabawy, a dodatkowo daje gwarancję, że wpłynie pozytywnie na kreatywność i wyobraźnię dziecka oraz jego rozwój zdolności manualnych. Zestaw zawiera: - kawiarenkę - wyposażenie kawiarenki - 3 figurki dziewczynek Łącznie aż 317 elementów. Zestaw klocków pomaga: - rozwijać wyobraźnię, - ćwiczyć zdolności manualne, - ćwiczyć koncentrację, - dzielić się i współdziałać, - rozwijać kreatywność, - udoskonalać logiczne myślenie. Klocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami oraz klockami innych rozpoznawalnych marek. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

MAJSTERKOWICZ DREWNIANY

 MAJSTERKOWICZ DREWNIANY

Duży zestaw klocków to duża frajda dla małych konstruktorów. A dodatkowo jest to zabawka która zajmuje dziecko na dłużej. Zestaw ten daje nieograniczoną ilość możliwości. Można budować wiele różnych konstrukcji w dowolny, wybrany przez dziecko sposób. Taki zestaw to zabawka, która rozwija zdolność analitycznego myślenia trzeba się zastanowić jaką część gdzie przykręcić, żeby wyszedł zamierzony efekt. Dziecko manipulując drewnianymi narzędziami ćwiczy zdolności manualne - dzięki możliwości przykręcania, odkręcania, składania itd. Jest też dobrą okazją do potrenowania cierpliwości - nie od razu wszystko musi się udać, a śrubki nie zawsze chcą się wkręcać jak należy. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

KLOCKI KOLANKA

 KLOCKI KOLANKA

Klocki w kształcie kolanek pozwalają na tworzenie ciekawych konstrukcji. Zestaw zawiera 152 elementy więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

KLOCKI MAGICZNE KSZTAŁTY

 KLOCKI MAGICZNE KSZTAŁTY

Klocki Magiczne Kształty to dla Twojego dziecka przepis na wspaniałą i twórczą zabawę. Baw się ze swoim dzieckiem klockami Magiczne Kształty, pomóż mu rozwinąć wyobraźnię i pokaż jakie może stworzyć wspaniałe konstrukcje. Magiczne Kształty: mają jaskrawe kolory, posiadają różnorodne kształty, wykonane są z miękkiego materiału, to unikalny sposób łączenia i łatwość tworzenia konstrukcji. Plastikowe opakowanie w kształcie dużego słoika zawiera 227 klocków w pięciu wyrazistych kolorach: pomarańczowym, żółtym, niebieskim, zielonym oraz czerwonym. Aby zwiększyć możliwości zabawy klocki mają rożne kształty takie jak trójkąt, kwadrat, owal, koło, czworokąt, prostokąt. Nakrętka opakowania dodatkowo ma rączkę, która umożliwia łatwe trzymanie pudelka przez dziecko.   Dzięki wyrazistej kolorystyce, różnorodności kształtów, wysokiej jakości materiału, pomysłowemu sposobowi łączenia elementów, rozmiarowi klocków dopasowanych do małych rączek oraz oryginalnemu opakowaniu nawet najmłodsze dziecko będzie świetnie się bawiło i rozwijało swoje umiejętności. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

KLOCKI LUDZIKI - AKROBACI

 KLOCKI LUDZIKI - AKROBACI

Klocki w kształcie ludzików i obręczy zakończone łapkami pozwalają na tworzenie ciekawych konstrukcji przestrzennych nawet o bardzo dużych rozmiarach. więcej »
Dodano: 2017-04-02
Brak danych

KLOCKI MOOBILO

 KLOCKI MOOBILO

Klocki Moobilo to duży zestaw elementów konstrukcyjnych stworzonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Z klocków o geometrycznych kształtach można tworzyć np. : samochody, samoloty, ludziki, zwierzęta itd. Klocki od wielu lat cieszą się powodzeniem na całym świecie. Zestaw zawiera 192 elementy oraz karty z pomysłami do układania w pojemniku plastikowym więcej »
Dodano: 2017-03-30
Brak danych

LITERKI DO NAWLEKANIA

 LITERKI DO NAWLEKANIA

 Klocki motoryczne literki do nawlekania w różnych kolorach. Rozwija zdolności motoryczne. Literki mogą również posłużyć do sortowania, grupowania, tworzenia zbiorów o wyznaczonych cechach oraz jako liczmany. Zestaw zawiera 296 elementów. więcej »
Dodano: 2017-03-30
Brak danych

GUZIKI DO NAWLEKANIA

 GUZIKI DO NAWLEKANIA

 Klocki motoryczne guziki do nawlekania w różnych wielkościach i kolorach. Rozwija zdolności motoryczne. Guziki mogą również posłużyć do sortowania, grupowania, tworzenia zbiorów o wyznaczonych cechach oraz jako liczmany. Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia, ze względu na małe części. więcej »
Dodano: 2017-03-30
Brak danych