Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Zabawki

Zabawki

Gry edukacyjne

 Gry edukacyjne

Dla różnych grup wiekowych. Ciekawe i niezwykle pouczające gry edukacyjne. Zabawa zabawkami edukacyjnymi wpływa na rozwój Twojego dziecka, poszerzając jego wiedzę, rozwijając kreatywność i umiejętności ruchowe, a jednocześnie dostarcza wiele radości i zabawy! Zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszej firmy na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-11-13
Brak danych

rodzaj:edukacyjne
typ:planszowe

Gry dla Dzielnego Pacjenta

 Gry dla Dzielnego Pacjenta

Oferujemy gry dla Dzielnego Pacjenta, które uczą poprawnych nawyków mających wpływ na higienę jamy ustnej. W ofercie posiadamy: puzlowanki, pamiętajki i szukajki. więcej »
Dodano: 2017-04-03
Brak danych

rodzaj:edukacyjne
typ:planszowe

Karty matematyczne "3 KOLORY"

 Karty matematyczne "3 KOLORY"

Talia kart 3 KOLORY składa się z: - 36 kart - 12 czerwonych, 12 niebieskich i 12 zielonych, - 63 patyczków - po 21 żółtych, czarnych i czerwonych - 4 pionów - kostki do gry. Z takim zestawem - można organizować zróżnicowane gry karciane oraz planszowe. W książce Gry i łamigłówki matematyczno-logiczne z kartami matematycznymi 3 KOLORY. Część I. Pasjanse i gry karciane przedstawiamy ponad 70 propozycji wykorzystania kart. Więcej informacji o kartach można znaleźć na stronie www.wkmrachmistrz.com.pl więcej »
Dodano: 2014-08-29
WKM RachmistrzCena: 22 zł

rodzaj:edukacyjne
typ:karty matematyczne

Karty matematyczne "Dodawanie i odejmowanie"

 Karty matematyczne "Dodawanie i odejmowanie"

Komplet kart matematycznych "Dodawanie i odejmowanie" składa się z: - 58 kart dużych. 44 karty prezentują liczby od 1 do 10 (karty czerwone, czarne, niebieskie, zielone). Na 10 kartach znajdują się z kolei liczby od 11 do 20 (karty purpurowe), a 4 karty w talii są "dżokerami". Dżokery prezentują niewiadomą "x" i mogą zastępować dowolną kartę w ramach każdej z gier. - 9 kart małych. Znajdują się na nich znaki działań, równości oraz nierówności. - szablon Grafy. Wykorzystywane jest do rozwiązywania równań. Karty wykonane są z profesjonalnego kartonu karcianego, co wpływa na ich trwałość i długi czas użytkowania. Więcej informacji o kartach można znaleźć na stronie internetowej: www.wkmrachmistrz.com.pl więcej »
Dodano: 2014-08-29
WKM RachmistrzCena: 40 zł

rodzaj:edukacyjne
typ:karty matematyczne

gry planszowe dla dzeci

Klocki, gry, auta, lalki, wózki, kuchnie kolejki, garaże, rowerki, piłki i mnóstwo innych zabawek więcej »
Dodano: 2011-09-23
Brak danych

rodzaj:edukacyjne
typ:planszowe

Zabawki drewniane - Gra memo Farma

 Zabawki drewniane - Gra memo Farma

Drewniana gra Memo: "Farma" producenta zabawek Goki. Jest to gra,która polega na odnalezieniu pary jednakowych elementów co skutecznie rozwija umiejętność logicznego myślenia, lokalizacji przedmiotów w przestrzeni, ćwiczy pamięć, koncentrację i wyobraźnię. Zestaw ten zawiera 32 elementy z 16 różnymi, motywami przedstawiającymi obrazowo to, co jest do odkrycia na farmie. Gra pamięciowa, która jest ekscytująca jak gra na loterii. Wymiary płytek: 5 x 5 cm Wiek: 3+ Serdecznie polecamy! więcej »
Dodano: 2013-04-26
GOKICena: 47.97 zł

rodzaj:edukacyjne

Zabawki drewniane - Balansujący krokodyl z drewna

 Zabawki drewniane - Balansujący krokodyl z drewna

Ten balansujący krokodyl wykonany jest z drewna. Jest to ciekawa gra zręcznościowa dla 1-3 graczy, której celem jest umieszczenie na krokodylu pastylek i patyczków. Należy je umieścić w taki sposób, by krokodylek nie stracił równowagi oraz aby żaden element nie spadł z niego. O rodzaju klocka jaki należy położyć na krokodylu decyduje rzut kostką, która zawiera symbole. Wygrywa ten zawodnik, który jako ostatni położy na krokodylu element i tym samym nie spowoduje katastrofy.Polecamy tą grę do nauki cierpliwości i zręczności oraz aby wspomóc rozwój zdolności strategicznych i motorycznych dziecka,jego koordynację wzrokowo - ruchową.Jest to wysokiej jakości zabawka niemieckiej firmy GOKI. Przeznaczona dla dzieci powyżej 5-go roku życia. W skład zestawu wchodzi: 1 krokodyl;29 pastylek;29 patyczków;1 kostka do gry. Wymiary krokodyla:[b13 x 11 cm. więcej »
Dodano: 2013-04-26
GOKICena: 50.43 zł

rodzaj:edukacyjne

Zabawki

Dzieciństwo to przede wszystkim czas beztroskiej zabawy, w trakcie której dzieci nie tylko miło spędzają czas, ale często także poznają otaczający je świat czy nabywają nowych umiejętności. Producenci zabawek coraz częściej zwracają uwagę na ich edukacyjne właściwości. Pozwalają one nie tylko zająć nasze pociechy, klocki, puzzle, lalki oraz gry pomogą maluchom rozwijać umiejętności motoryczne, wyobraźnię, postrzeganie przestrzenne czy zapoznają z liczbami, kolorami, literkami oraz nazwami rzeczy lub zwierząt.