Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Zabawki

Zabawki

Lalka Barbie baśniowa księżniczka

 Lalka Barbie baśniowa księżniczka

W nowym filmie DVD "Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka" ulubiona wróżka dziewczynek pojawia się w nowej roli - jest ambasadorką w odległym królestwie wróżek. Gdy poznaje mieszkające tam wróżkowe księżniczki, zaprzyjaźnia się z nimi. Ta lalka pokazuje przemianę księżniczki: najpierw ma ona elegancką, lecz skromną suknię, a po chwili bogatą, rozłożystą barwną suknię balową i cudowne skrzydełka! Wystarczy wcisnąć guzik, aby zobaczyć jak rozwija się jej sukienka i jak rozkładają cudowne skrzydełka, nadając jej wygląd fantastycznej baśniowej wróżki. więcej »
Dodano: 2015-04-26
MattelCena: 71 zł

rodzaj:barbie i ken

Lalki Barbie

 Lalki Barbie

W ofercie wiele modeli lalki Barbie i nie tylko. Barbie Księżniczka, Barbie Fryzjerka, Barbie Projektantka..... Każda dziewczynka na pewno znajdzie tutaj swoją ukochaną lalkę więcej »
Dodano: 2014-07-06
Mattel

rodzaj:barbie i ken

Barbie pływająca Arielka 315964

 Barbie pływająca Arielka 315964

Lalka Barbie pływająca Arielka zachwyca swoją magicznością. Stanie się nieodłączną towarzyszką zabaw w wannie i nie tylko. Aby laleczka pływała należy przekręcić muszelkę znajdująca się na pasku, wówczas ogon syrenki zacznie się ruszać. więcej »
Dodano: 2013-11-07
MattelCena: 94 zł

rodzaj:barbie i ken

Mówiąca Barbie z filmu Wymarzone Życie Barbie BBX67

 Mówiąca Barbie z filmu Wymarzone Życie Barbie BBX67

Mówiąca Barbie wypowiada zwroty z filmu Wymarzone Życie Barbie, ale prawdziwą atrakcją jest dla dziewczynek to, że za pomocą lalki może nagrać własne kwestie i odtwarzać tak, jakby mówiła je Barbie! Dzięki tej funkcji zabawa staje się jeszcze ciekawsza i kreatywna, gdyż dziewczynka może tworzyć nieskończoną ilość własnych scenariuszy podczas zabawy z Barbie. Lalka mówi w języku polskim. Nagrywanie uruchamia się przyciskiem zamieszczonym na pasie lalki (w kształcie gwiazdki), w tym miejscu lalka ma także przyciski do odtwarzania tekstów z filmu oraz nagranych przez dziewczynkę. więcej »
Dodano: 2013-10-22
MattelCena: 129 zł

rodzaj:barbie i ken
wysokość:30 cm

Barbie Basen pływających szczeniaczków T2706

 Barbie Basen pływających szczeniaczków T2706

Barbie kocha zwierzaki, a szczególnie pieska Taffy i jej małe szczeniaczki, z którymi może bawić się w cudownym basenie, pływać i grac w wodną koszykówkę. Basen można napełnić wodą, gdy dziewczynka nakręci ogonek Taffy, piesek będzie pływał. W basenie jest też mała skocznia, aby pieski mogły brać udział w konkursie skoków. W zestawie znajduje się lalka Barbie, piesek Taffy, dwa szczeniaczki, akcesoria dla piesków i basen. więcej »
Dodano: 2013-10-22
MattelCena: 149 zł

rodzaj:barbie i ken
wysokość:30 cm

Zabawki

Dzieciństwo to przede wszystkim czas beztroskiej zabawy, w trakcie której dzieci nie tylko miło spędzają czas, ale często także poznają otaczający je świat czy nabywają nowych umiejętności. Producenci zabawek coraz częściej zwracają uwagę na ich edukacyjne właściwości. Pozwalają one nie tylko zająć nasze pociechy, klocki, puzzle, lalki oraz gry pomogą maluchom rozwijać umiejętności motoryczne, wyobraźnię, postrzeganie przestrzenne czy zapoznają z liczbami, kolorami, literkami oraz nazwami rzeczy lub zwierząt.