Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Zabawki

Zabawki

Produkty od 101 do 120 z 948

Zestaw do puszczania baniek mydlanych 1428B

 Zestaw do puszczania baniek mydlanych 1428B

Bańki mydlane sprawią, że Twoja pociecha zajmie się sama kreowaniem własnego świata zabaw oraz zapewnią Jej niezapomniane chwile. Dzięki magicznym rękawiczkom dołączonym do zestawu, zabawa potrwa o wiele dłużej, gdyż wypuszczane bańki można podbijać lub przenosić, a one nie pękają !!! Ten wyjątkowy zestaw umili czas spędzany na podwórku, w domu lub na tarasie. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - naczynie, - plastikowa słomka, - plastikowa trąbka, - pudełko z gotowym płynem, - 2 magiczne rękawiczki. Prezentowany zestaw stymuluje rozwój dziecka na różnych płaszczyznach oraz kształtuje kreatywność. Ponadto maluch może bawić się sam lub zaprosić do zabawy przyjaciół oraz członków rodziny. Bańki mydlane to wyśmienita zabawa i moc wrażeń ! Wymiary opakowania ok. 23,5 cm x 14 cm x 4,5 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-23
SMART HANDCena: 14 zł

Klocki konstrukcyjne - skręcane auta 5w1 2555-42

 Klocki konstrukcyjne - skręcane auta 5w1 2555-42

Zestaw 146 elementów fantastycznych KLOCKÓW KONSTRUKCYJNYCH Prezentowana zabawka to propozycja dla najmłodszych konstruktorów. Solidne wykonanie i żywa kolorystyka przyciągają uwagę nawet najbardziej wymagających miłośników klocków konstrukcyjnych. To prawdziwe wyzwanie – każde dziecko może zbudować jeden z 5niezwykłych pojazdów, po czym bawić się skonstruowaną przez siebie zabawką. MOŻEMY ZBUDOWAĆ: - autko, - helikopter, - robot, - quad, - wózek widłowy. Zestaw klocków konstrukcyjnych to idealna zabawka edukacyjna, która zdobywa ogromne zainteresowanie wśród dzieci. W prosty i przystępny sposób możemy przekazać naszym pociechom zasady mechaniki. Ponadto rozwijamy ich wyobraźnię przestrzenną. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - kółka, - elastyczne paski, - plastikowe bloki, - śrubki , - gwinty, - kątowniki, - zakrętki, - zestaw narzędzi (klucz francuski, śrubokręt), - instrukcja w formie książeczki. WYMIARY: - średni wymiar konstrukcji ok. 25 cm x 15 cm x 16 cm, - opakowanie ok. 44 cm x 5 cm x 32,5 cm. Podstawą konstrukcji jest system dziurek i otworów umieszczonych w głównych elementach konstrukcyjnych, do których dokręcamy kolejne części. Ten bogaty zestaw daje niepowtarzalną okazję do rozwinięcia wyobraźni przestrzennej, zdolności manualnych oraz koordynacji ruchowej. Poprzez zabawę dziecko ma okazję uczyć się logicznego myślenia, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich od siebie. Dla rodziców to niezapomniane chwile, które mogą spędzić na wspólnej zabawie ze swoimi dziećmi. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-23
WANG GUANGCena: 49 zł

Klucz francuski z oczami KT1303

 Klucz francuski z oczami KT1303

KLUCZ FRANCUSKI dla małych majsterkowiczów TEGOLE Dzieci uwielbiają podpatrywać otoczenie, dlatego też tak często bawią się w zabawy imitujące działania dorosłych. Odgrywają wówczas rozmaite role, wcielając się w różne postacie, używają też rozmaitych zabawek. Prezentowana zabawka pochodzi z serii przyjaznych maluchom zabawek, gdzie niezwykłym i pomocnym narzędziom nadano cechy wyglądu zbliżone do ludzkich. Opisywany klucz posiada urocze oczy. Prezentowane narzędzie może stanowić doskonałe urozmaicenie każdej zabawy. Nasz klucz francuski posiada świecące oczka. Po naciśnięciu przycisku na rączce szczęki otwierają i zamykają się, a maluch usłyszy dźwięki pracującego narzędzia. Każde naciśnięcie przycisku uruchomi odmienne odgłosy chrobotania. Praca wre! Z tak wspaniale pracującym narzędziem każda zabawa nabierze nowego wymiaru! Zabawkę wyposażono, w kolorowe i estetyczne pudełko, znakomicie nadające się na prezent. Zabawka wyposażona jest w baterie typu AG13 (3x1,5V) dołączone do zestawu. Wymiary zabawki ok. 26 cm x 9 cm x 5 cm. Wymiary opakowania ok. 31 cm x 17 cm x 7 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-23
TEGOLECena: 20 zł

Młotek z oczami KT1301

 Młotek z oczami KT1301

MŁOTEK dla małych majsterkowiczów TEGOLE Dzieci uwielbiają podpatrywać otoczenie, dlatego też tak często bawią się w zabawy imitujące działania dorosłych. Odgrywają wówczas rozmaite role, wcielając się w różne postacie, używają też rozmaitych zabawek. Prezentowana zabawka pochodzi z serii przyjaznych maluchom zabawek, gdzie niezwykłym, pomocnym narzędziom nadano cechy wyglądu zbliżone do ludzkich. Opisywany młotek posiada urocze oczy. Prezentowany młotek może stanowić doskonałe urozmaicenie każdej zabawy. Młotek posiada ruchome oczka. Po naciśnięciu przycisku na rączce młotek pochyli się, a maluch usłyszy dźwięki pracującego młotka. Każde naciśnięcie przycisku uruchomi odmienne odgłosy wbijanych gwoździ. Praca wre ! Z tak wspaniale pracującym młotkiem każda zabawa nabierze nowego wymiaru ! Zapraszamy do majsterkowania ! Zabawkę wyposażono w kolorowe i estetyczne pudełko, znakomicie nadające się na prezent. Zabawka wyposażona jest w baterie typu AG13 (3x1,5V) dołączone do zestawu. Wymiary zabawki ok. 26 cm x 11 cm x 4 cm. Wymiary opakowania ok. 31 cm x 16 cm x 7 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-23
TEGOLECena: 20 zł

Zestaw narzędzi 99001

 Zestaw narzędzi 99001

Zestaw pomocnych narzędzi - 88 elementów - piankowe łączniki Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy konstruktor lub majsterkowicz bawiąc się tym niezwykłym 86 - elementowym zestawem narzędzi. Bogactwo elementów, solidne wykonanie i dbałość o szczegóły to dodatkowe atuty tego znakomitego kompletu narzędzi. Zapraszamy do wspaniałej przygody z majsterkowaniem. Każde z narzędzi ma inną funkcję i z pewnością okaże się pomocne w budowie własnych zabawek. Zestaw jest idealną zabawką edukacyjną, pozwala dziecku na rozwijanie umiejętności dobierania kształtów, rozwijania wyobraźni oraz koordynacji ruchowej. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - okrągłe duże drewno, - 4 okrągłe małe drewna, - prostokątne duże drewno, - 4 prostokątne małe drewna, - 2 prostokątne grube deski, - 1 prostokątna cienka deska, - mała ręczna piła, - duża ręczna piła, - 2 zawiasy, - ekierka, - młotek, - śrubokręt + rączka, - 2 otwory, - 12 małych śrub, - 26 średnich śrub, - 10 dużych śrub, - uchwyt do frezu, - instrukcja obsługi. Wymiar opakowania ok. 58 cm x 9,5 cm x 31 cm. Zestaw zawiera wszystko, co jest niezbędne małemu majsterkowiczowi, aby mógł tak jak Tata, budować ,ciąć, wkręcać, mierzyć i dokręcać !!! Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 6 lat i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-23
LI TOYSCena: 59 zł

Interaktywny czołg T34 : kamuflaż 99815

 Interaktywny czołg T34 : kamuflaż 99815

Duży legendarny CZOŁG - bitwa czołgów Czołg T34 kamuflaż Czołg posiada częstotliwość 2.4 GHz, dzięki czemu w tym samym czasie możliwe jest kierowanie pojazdami przez wielu graczy. Możemy dzięki temu odwzorować prawdziwe pole bitwy ! Zdalnie sterowny czołg to świetny prezent na jesienno - zimowe wieczory. Doskonale wykonany, wyposażony we wspaniałe efekty dźwiękowe i świetlne. Po rozpakowaniu z pudełka czołg jest gotowy do zabawy – zasilany jest akumulatorkiem wielokrotnego ładowania. Akumulator i ładowarka do czołgu jest dołączona do zestawu. Kupując czołgi w różnych kolorach możemy przeprowadzić wspaniałą walkę, m.in. Wielką Bitwę Czołgów, która wciągnie każdego, bez względu na wiek! Obrotowa wieżyczka wyposażona jest w lufę z systemem podczerwieni. Po wycelowaniu i oddaniu celnego strzału w kierunku drugiego pojazdu usłyszymy realistyczny dźwięk trafionego celu. Na potwierdzenie trafienia zgaśnie jedna z czterech kontrolek na wrogim czołgu. Po czterokrotnym trafieniu pojazd wroga zostanie unieruchomiony na 15 sekund! Bitwa została wygrana i można zacząć nową rozgrywkę od początku. Gąsienicowy układ jezdny doskonale imituje jazdę prawdziwego czołgu. Instynktowne sterowanie czołgiem nie sprawia żadnych trudności i jest łatwe w opanowaniu już po kilku próbach. Nasz bojowy pojazd poradzi sobie z pokonywaniem przeszkód aż do 3 cm wysokości!!! Realistyczny odrzut pojazdu podczas wystrzału - nasz pojazd podczas wystrzału z działa zachowuje się jak prawdziwy czołg na polu bitwy. Posiada otwierany właz na wieżyczce, w którym możemy umieścić czołgistę wraz karabinem maszynowym. Sterowanie - pojazdem możemy kierować do przodu, do tyłu, skręcać w prawo i w lewo, a także obracać w miejscu tak jak prawdziwym czołgiem. WYMIARY POJAZDU: - długość ok. 360 mm, - wysokość ok. 115 mm, - szerokość ok. 120 mm. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - pojazd, - pilot zdalnego sterowania z anteną, - komplet akumulatorków, - ładowarka do akumulatorków, - mina świetlna EFEKTY DŹWIĘKOWE: - odgłos pracy silnika, - odgłos wystrzału z działa. EFEKTY ŚWIETLNE: - świecące… więcej »
Dodano: 2019-01-23
RCCena: 89 zł

Interaktywny czołg T90 : kamuflaż 99811

 Interaktywny czołg T90 : kamuflaż 99811

Duży legendarny CZOŁG - bitwa czołgów Czołg T90 kamuflaż - skala 1:28 Czołg posiada częstotliwość 2.4 GHz, dzięki czemu w tym samym czasie możliwe jest kierowanie pojazdami przez wielu graczy. Możemy dzięki temu odwzorować prawdziwe pole bitwy ! Zdalnie sterowny czołg to świetny prezent na jesienno - zimowe wieczory. Doskonale wykonany, wyposażony we wspaniałe efekty dźwiękowe i świetlne. Po rozpakowaniu z pudełka czołg jest gotowy do zabawy – zasilany jest akumulatorkiem wielokrotnego ładowania. Akumulator i ładowarka do czołgu jest dołączona do zestawu. Kupując czołgi w różnych kolorach możemy przeprowadzić wspaniałą walkę, m.in. Wielką Bitwę Czołgów, która wciągnie każdego, bez względu na wiek! Obrotowa wieżyczka wyposażona jest w lufę z systemem podczerwieni. Po wycelowaniu i oddaniu celnego strzału w kierunku drugiego pojazdu usłyszymy realistyczny dźwięk trafionego celu. Na potwierdzenie trafienia zgaśnie jedna z czterech kontrolek na wrogim czołgu. Po czterokrotnym trafieniu pojazd wroga zostanie unieruchomiony na 15 sekund! Bitwa została wygrana i można zacząć nową rozgrywkę od początku. Gąsienicowy układ jezdny doskonale imituje jazdę prawdziwego czołgu. Instynktowne sterowanie czołgiem nie sprawia żadnych trudności i jest łatwe w opanowaniu już po kilku próbach. Nasz bojowy pojazd poradzi sobie z pokonywaniem przeszkód aż do 3 cm wysokości!!! Realistyczny odrzut pojazdu podczas wystrzału - nasz pojazd podczas wystrzału z działa zachowuje się jak prawdziwy czołg na polu bitwy. Posiada otwierany właz na wieżyczce, w którym możemy umieścić czołgistę wraz karabinem maszynowym. Sterowanie - pojazdem możemy kierować do przodu, do tyłu, skręcać w prawo i w lewo, a także obracać w miejscu tak jak prawdziwym czołgiem. WYMIARY POJAZDU: - długość ok. 360 mm, - wysokość ok. 115 mm, - szerokość ok. 120 mm. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - pojazd, - pilot zdalnego sterowania z anteną, - komplet akumulatorków, - ładowarka do akumulatorków, - mina świetlna EFEKTY DŹWIĘKOWE: - odgłos pracy silnika, - odgłos wystrzału z działa. EFEKTY… więcej »
Dodano: 2019-01-23
RCCena: 89 zł

Interaktywny czołg Tiger 103 : kamuflaż 99814

 Interaktywny czołg Tiger 103 : kamuflaż 99814

Duży legendarny CZOŁG - bitwa czołgów Czołg Tiger 103 błoto - skala 1:28 Czołg posiada częstotliwość 2.4 GHz, dzięki czemu w tym samym czasie możliwe jest kierowanie pojazdami przez wielu graczy. Możemy dzięki temu odwzorować prawdziwe pole bitwy ! Zdalnie sterowny czołg to świetny prezent na jesienno - zimowe wieczory. Doskonale wykonany, wyposażony we wspaniałe efekty dźwiękowe i świetlne. Po rozpakowaniu z pudełka czołg jest gotowy do zabawy – zasilany jest akumulatorkiem wielokrotnego ładowania. Akumulator i ładowarka do czołgu jest dołączona do zestawu. Kupując czołgi w różnych kolorach możemy przeprowadzić wspaniałą walkę, m.in. Wielką Bitwę Czołgów, która wciągnie każdego, bez względu na wiek! Obrotowa wieżyczka wyposażona jest w lufę z systemem podczerwieni. Po wycelowaniu i oddaniu celnego strzału w kierunku drugiego pojazdu usłyszymy realistyczny dźwięk trafionego celu. Na potwierdzenie trafienia zgaśnie jedna z czterech kontrolek na wrogim czołgu. Po czterokrotnym trafieniu pojazd wroga zostanie unieruchomiony na 15 sekund! Bitwa została wygrana i można zacząć nową rozgrywkę od początku. Gąsienicowy układ jezdny doskonale imituje jazdę prawdziwego czołgu. Instynktowne sterowanie czołgiem nie sprawia żadnych trudności i jest łatwe w opanowaniu już po kilku próbach. Nasz bojowy pojazd poradzi sobie z pokonywaniem przeszkód aż do 3 cm wysokości!!! Realistyczny odrzut pojazdu podczas wystrzału - nasz pojazd podczas wystrzału z działa zachowuje się jak prawdziwy czołg na polu bitwy. Posiada otwierany właz na wieżyczce, w którym możemy umieścić czołgistę wraz karabinem maszynowym. Sterowanie - pojazdem możemy kierować do przodu, do tyłu, skręcać w prawo i w lewo, a także obracać w miejscu tak jak prawdziwym czołgiem. WYMIARY POJAZDU: - długość ok. 360 mm, - wysokość ok. 115 mm, - szerokość ok. 120 mm. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - pojazd, - pilot zdalnego sterowania z anteną, - komplet akumulatorków, - ładowarka do akumulatorków, - mina świetlna EFEKTY DŹWIĘKOWE: - odgłos pracy silnika, - odgłos wystrzału z działa.… więcej »
Dodano: 2019-01-23
RCCena: 89 zł

Bitwa czołgów : T90 vs Tiger 99820

 Bitwa czołgów : T90 vs Tiger 99820

Zestaw dwóch CZOŁGÓW - WOJNA EPOK - Czołg T90 oraz German Tiger 103 - skala 1:28 (6101-Tiger, 6106-T90). Czołg posiada częstotliwość 2.4 GHz, dzięki czemu w tym samym czasie możliwe jest kierowanie pojazdami przez wielu graczy. Możemy dzięki temu odwzorować prawdziwe pole bitwy! Zdalnie sterowny czołg to świetny prezent na jesienno - zimowe wieczory. Doskonale wykonany, wyposażony we wspaniałe efekty dźwiękowe i świetlne. Po rozpakowaniu z pudełka czołg jest gotowy do zabawy – zasilany jest akumulatorkiem wielokrotnego ładowania. Akumulator i ładowarka do czołgu jest dołączona do zestawu. Obrotowa wieżyczka wyposażona jest w lufę z systemem podczerwieni. Po wycelowaniu i oddaniu celnego strzału w kierunku drugiego pojazdu usłyszymy realistyczny dźwięk trafionego celu. Na potwierdzenie trafienia zgaśnie jedna z czterech kontrolek na wrogim czołgu. Po czterokrotnym trafieniu, pojazd wroga zostanie unieruchomiony na 15 sekund! Bitwa została wygrana i można zacząć nową rozgrywkę od początku. Gąsienicowy układ jezdny doskonale imituje jazdę prawdziwego czołgu. Instynktowne sterowanie czołgiem nie sprawia żadnych trudności i jest łatwe w opanowaniu już po kilku próbach. Nasz bojowy pojazd radzi sobie z pokonywaniem przeszkód aż do 3 cm wysokości !!! Realistyczny odrzut pojazdu podczas wystrzału - nasz pojazd podczas wystrzału z działa zachowuje się jak prawdziwy czołg na polu bitwy. Otwierany właz na wieżyczce, w którym możemy umieścić czołgistę wraz karabinem maszynowym. Sterowanie - pojazdem możemy kierować do przodu, do tyłu, skręcać w prawo i w lewo, a także obracać w miejscu - tak jak prawdziwym czołgiem. WYMIARY POJAZDU: - długość ok. 360 mm, - wysokość ok. 115 mm, - szerokość ok. 120 mm. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - pojazd, - pilot zdalnego sterowania z anteną, - komplet akumulatorków, - ładowarka do akumulatorków. EFEKTY DŹWIĘKOWE: - odgłos pracy silnika, - odgłos wystrzału z działa. EFEKTY ŚWIETLNE: - świecące przednie reflektory na pojeździe oraz na wieżyczce, - elektroniczny wskaźnik mocy z tyłu pojazdu.… więcej »
Dodano: 2019-01-23
RCCena: 169 zł

Kierownica z kluczami i komórką 999-81

 Kierownica z kluczami i komórką 999-81

Zestaw dla aktywnego maluszka „kluczyki, kierownica i komórka”. Dzieci uwielbiają bawić się wieloma rzeczami, które wykorzystują na co dzień dorośli.Wszyscy wiemy jak wielką popularnością cieszą się kluczyki od samochodu, telefon komórkowy czy pilot od telewizora. Mamy dla Państwa wspaniałą propozycję, zestaw dla aktywnego maluszka „kluczyki, kierownica i komórka” - wszystko w żywych kolorach, z mnóstwem dodatkowych funkcji ! W skład zestawu wchodzą: - telefon komórkowy, - kierownica, - kluczyki z pilotem. Telefon komórkowy wyposażony w rozmaite przyciski, pod którymi kryją się między innymi dzwonki, melodyjki, wesołe odgłosy , rozbudzi ciekawość najbardziej wymagającego maluszka. Żywe dźwięki urozmaicą zabawę. Gdy naciśniemy odpowiedni klawisz usłyszymy również dźwięk robionego zdjęcia, wesołą melodyjkę, dzwonek, wybierany numer. Dźwiękom towarzyszy migające niebieskie światełko. Interaktywna KIEROWNICA - to prawdziwa gratka dla małego kierowcy, wyposażona jest w interaktywny ekran, na którym wyświetla się obrazek w momencie gdy naciśniemy, któryś z przycisków kierownicy. Dodatkowo zabawę ubarwiają dźwięki ukryte pod przyciskami kierownicy. Ergonomiczny kształt kierownicy znakomicie pasuje do dziecięcych rączek. Na kierownicy znajdują się 4 przyciski: - przyciskając z kluczykiem usłyszymy odgłos odpalanego samochodu, - na środku kierownicy jest klakson, który trąbi a i także wyświetla na ekraniku kierownicy autko,- naciskając prawy lub lewy guzik uruchamiamy migacz i świecące lampki. Pilot z kluczami do samochodu. Pilot z kluczykami stanowi uzupełnienie zestawu. Na pilocie znajduje się 5 przycisków, każdy skrywa inną funkcje: - przycisk z nutką uruchamia wesołe melodyjki, - przycisk z dzwonkiem wydaje odgłos dzwonka do drzwi, - przycisk z głośnikiem wydaje odgłos klaksonu, - przycisk z autkiem wydaje odgłos odpalania samochodu, - przycisk z kłódką wydaje odgłos uaktywniania alarmu w samochodzie. Wymiar kierownicy: - średnica ok. 18 cm. Wymiar telefonu: - 15,5 cm x 6 cm x 3,5 cm. Wymiar pilota: - 11 cm x 6 cm x 3 cm. Wymiary pudełka: 24 cm x 39 cm x 6,5 cm.… więcej »
Dodano: 2019-01-23
KAICHI TOYSCena: 45 zł

Kasa sklepowa z koszykiem 34441/34561

 Kasa sklepowa z koszykiem 34441/34561

Bogato wyposażona kasa sklepowa [34441/34561]. Dziecko zyskuje możliwość prowadzenia własnego "biznesu" dzięki produktom zawartym w zestawie. Do dyspozycji m.in. produkty sklepowe w kartonikach i buteleczkach oraz owoce i warzywa. Kasa dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych - żółtej i różowej. Przy składaniu zamówień prosimy o informację odnośnie wybranego modelu. WYPOSAŻENIE : - czytnik kodów kreskowych (przy naciśnięciu guziczka wydaję dźwięk i zapala czerwone światełko) - VIP karta (umożliwiająca udział w loterii sklepowej) - wbudowany kalkulator - szuflada otwierana przyciskiem „open” - zestaw 23 produktów spożywczych - wózek na kółkach - karta wyprzedażowa - komplet banknotów i monet WYMIARY KASY : - długość ok. 27 cm - szerokość ok. 14 cm - wysokość maksymalna ok. 12,5 cm WYMIARY KOSZYKA : - długość ok. 24 cm - szerokość ok. 13,5 cm - max. wysokość do uchwytu trzymanego przez dziecko ok. 31 cm Zasilanie na 3 baterie 1,5V (brak w zestawie). Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia i posiada certyfikat CE. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. więcej »
Dodano: 2019-01-23
ABCCena: 89 zł

Kasa fiskalna z kalkulatorem FS34439

 Kasa fiskalna z kalkulatorem FS34439

Wielofunkcyjna kasa sklepowa [FS34439], solidnie wykonana, w żywej kolorystyce. WYPOSAŻENIE : - czytnik kodów kreskowych (po naciśnięciu guzika wydaje dźwięk i zapala czerwone światełko) - waga - wbudowany kalkulator - wysuwany rachunek - automatycznie otwierana szufladka, dodatkowo zabezpieczana zamkiem na kluczyk - zestaw 9 produktów spożywczych z koszyczkiem - komplet banknotów i monet - mikrofon WYMIARY : - długość ok. 24 cm - szerokość ok. 19 cm - wysokość max ok. 18 cm Zasilanie 3 bateriami typu AA (zwykłe paluszki) - brak w zestawie. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia i posiada certyfikat CE. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. więcej »
Dodano: 2019-01-23
GUANG DONGCena: 79 zł

Wkrętarka z wymiennymi nasadkami T105

 Wkrętarka z wymiennymi nasadkami T105

Wkrętarka [T105] z zestawem trzech wymiennych końcówek. Doskonała propozycja dla młodych majsterkowiczów. Staranne wykonanie nadaje zabawce realistyczny wygląd. Można używać jej do wkręcania i wykręcania śrubek oraz wiercenia - wymienne końcówki urozmaicają zabawę. Wiertarka posiada również funkcję ściągnięcia dolnej części nasady. WYPOSAŻENIE : - wiertarka - wkrętarka - 3 wymienne końcówki (gwiazda, wiertło, końcówka płaska - śrubokręt) - papierowa miarka WYMIARY : ok. 20 cm x 16 cm x 4,5 cm Zasilanie 2 bateriami typu AA 1,5V (brak w zestawie). Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. więcej »
Dodano: 2019-01-23
ELECTRICCena: 25 zł

ŚPIEWAJĄCY PTASZEK DIGIBIRD 793

 ŚPIEWAJĄCY PTASZEK DIGIBIRD 793

Solidne wykonanie i żywa kolorystyka przyciągają uwagę najbardziej wymagających miłośników słowików i kanarków. Śpiewające ptaszki to oryginalny pomysł na zabawę. Niezwykle kolorowy ptaszek zachowuje się jak prawdziwe zwierzątko. Ćwierka jak prawdziwy ptaszek, kręcąc przy tym główką i ruszając dzióbkiem. Prezentujemy Państwu oryginalny pomysł na nową zabawę z ptaszkami, które śpiewają solo, reagują na zaintonowany dźwięk lub melodię, gwizdek lub dmuchanie. Reagują również na śpiew innych ptaszków – śpiewając swoją piosenkę. Spróbujcie sami, a przekonacie się jaka to wciągająca zabawa. Każdy z 4 ptaszków (do wyboru) jest w innym kolorze z charakterystycznym wzorem na skrzydłach. W zestawie znajduje się również kolorowa klatka, w której możemy posadzić naszą ptaszynę na specjalnie zaprojektowanym podwyższeniu oraz gwizdek. Na brzuszku ptaszka znajduje się przełącznik, który określa w jakim trybie ptaszek będzie śpiewać. Zaintonowana przez nas melodia lub dźwięk, zagwizdanie ustami lub z użyciem gwizdka - pierścionka załączonego w zestawie, uruchamia ćwierkanie ptaszka. Ptaszek ponadto reaguje na gwizd i ćwierkanie innych ptaszków, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę – śpiewa wówczas swoją piosenkę w odpowiedzi na usłyszane dźwięki. DigiBird ma bogaty repertuar piosenek - ćwierkanie piosenki prezentują się bardzo ciekawie i zainteresują najbardziej wymagających słuchaczy. Do każdego ptaszka dołączony jest również gwizdek - pierścionek, który poza wykorzystaniem jako prawdziwy gwizdek można założyć na palec, a na nim posadzić (zaczepić) ptaszka kiedy jest poza klatką. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - ptaszek, - klatka, - gwizdek - pierścionek. WYMIARY: - ptaszek – wysokość ok. - klatka – wysokość ok. 15 cm, średnica podstawy ok. 10,5 cm. - opakowanie ok. 15,5 cm x 12 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-22
CUTE SUNLIGHTCena: 29 zł

Puzzle dydaktyczne CTM

 Puzzle dydaktyczne CTM

Puzzle dydaktyczne dla dzieci przedszkolnych. Zestaw zawiera 10 lub 15 (w zależności od modelu) kompletów pokaźnych tekturowych obrazków, składających się z dwóch dopasowanych ze sobą elementów-puzzli, z których jeden element wyznacza motyw przewodni, a drugi element stanowi uzupełnienie tematu. Gra polega na prawidłowym odszukaniu i połączeniu ze sobą wszystkich elementów układanki. Gra przyczynia się do rozwoju u dziecka spostrzegawczości, koncentracji uwagi i zdolności analitycznych. Istnieje możliwość gry w pojedynkę lub wspólnie z innym. Komponenty gier: 10 lub 15 kompletów tekturowych obrazków, przeciętych na części według technologii Puzzle. Seria "MĄDRALA". Modele : - kto tu mieszka ? - czyj to maluch ? - cyferki - część i całość - formy - kolory Edukacyjna zabawa dla 1 - 4 osób Zalecany przedział wiekowy od 2-4 lata. Rozmiar opakowania: 16 x 28 x 4 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. więcej »
Dodano: 2019-01-22
ARTOSCena: 10 zł

Zestaw do kąpieli - wesoły prysznic - fontanna 9904

 Zestaw do kąpieli - wesoły prysznic - fontanna 9904

Dla wszystkich zwolenników wodnych igraszek mamy znakomity zestaw, który z pewnością umili czas każdej kąpieli! Wykonana z bezpiecznych materiałów, kolorowa zabawka uatrakcyjni codzienną kąpiel i zachęci do zabawy każdego malucha. Interesujący zestaw kolorów i kształtów rozwija bodźce dotykowe i wzrokowe oraz pobudzają dziecko do eksperymentowania i kreatywnego myślenia. Od dziś każda kąpiel stanie się wspaniałą, aktywną przygodą nawet dla niezdecydowanych maluchów! Zabawka jest wyposażona w gumowe przyssawki, które ułatwiają zamontowanie jej wannie. Zabawkę umieszczamy w taki sposób, aby dolna jej część, zakończona niebieską kuleczką, była zanurzona w wodzie. Następnie naciskamy duży przycisk - gwiazdkę, w ten sposób woda jest pompowana do góry, a strumień prysznicowy zostaje uruchomiony. WYMIARY ZABAWKI: - całkowita długość zabawki ok. 64 cm, - długość podstawy (część niezanurzana w wodzie) ok. 38 cm. Wymiary opakowania ok. 41 cm x 21 cm x 13 cm. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-22
BAO CHEN JIA TOYSCena: 33 zł

Autko - Mały Majsterkowicz 789

 Autko - Mały Majsterkowicz 789

Wielofunkcyjny pojazd dla małego majsterkowicza, który można ciągnąć za sznureczek lub po przełączeniu przełącznika pojazd będzie jeździł sam. Auto jeździ we wszystkich kierunkach i zmienia kierunki jazdy po napotkaniu przeszkody. W trakcie jazdy świecą światła przednie i gra muzyka (można ją wyłączyć). Prezentowana zabawka ma odkręcane koła i silnik. Solidne wykonanie i żywa kolorystyka dodatkowo przyciągają naszą uwagę. Zabawka na pewno zaciekawi nawet najbardziej wymagające pociechy! W skład zestawu wchodzi: - pojazd z umieszczonym z tyłu imadłem, - SUPER WKRĘTARKA Z DWOMA KOŃCÓWKAMI NA BATERIE KTÓRĄ MOŻNA WKRĘCAĆ I WYKRĘCAĆ, - 6 sztuk śrub na klucz, - 3 sztuk śrub na śrubokręt (gwiazdkę), - 2 sztuki gwoździ, - wyciągany kierowca, - klucz, - śrubokręt, - silnik, - młotek, - dwie nasadki do wkrętarki, - imadło. Świetna zabawka dla najmłodszych mechaników samochodowych, majsterkowiczów! Podczas zabawy obdarowana pociecha ćwiczy: - zdolności manualno - ruchowe, - zdolności przyczynowo skutkowe, - rozróżnianie kształtów, - rozróżnianie kolorów, - spryt. WYMIARY AUTKA: - długość 30 cm, - szerokość 13 cm, - wysokość 15 cm. Pojazd zasilany jest trzema bateriami typu AA 1,5 V (zwykłe paluszki) - brak w zestawie. Wkrętarka zasilana jest dwoma bateriami typu AA (zwykłe paluszki) - są w zestawie. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 36 miesiąca życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-22
Huile ToysCena: 59 zł

Gryzaczki - Patrick i Przyjaciele KA10633

 Gryzaczki - Patrick i Przyjaciele KA10633

Zestaw trzech kolorowych gryzaczków na kółku z księżycem. Gryzaczek nie tylko jest świetną zabawką Twojego dziecka, ale również przynosi ulgę obolałym dziąsłom ząbkującego maluszka. Wiek: 0-1roku Wymiary produktu (cm): 14 x 10 więcej »
Dodano: 2019-01-22
KS KIDSCena: 10 zł

Wesoła farma - zestaw 16494

 Wesoła farma - zestaw 16494

Oferowany przez nas 18-elementowy zestaw Wesoła Farma to propozycja dla wszystkich miłośników wiejskich uroków. Ta znakomita zabawka pozwala na stworzenie własnej niepowtarzalnej, bogato wyposażonej farmy o ciekawej aranżacji i pomysłowych dodatkach. Nasz zestaw posiada stylowy i nowoczesny wygląd oraz bogate wyposażenie, co z pewnością przypadnie do gustu każdemu maleństwu. Możliwości dowolnego rozstawienia poszczególnych elementów farmy rozwiną wyobraźnię, a barwna kolorystyka podkreśli ciepłą, rodzinną atmosferę. Elementy dekoracyjne oraz 4 osobowa rodzinka dodatkowo uatrakcyjnią zabawę. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - 4 osobowa rodzina farmerów - dużych rozmiarów stodoła z otwieranymi drzwiami - stadnina dla koni - traktor - poidło - korytko - beczka - 2 snopy siana - 2 koniki - krówka - owieczka - piesek - drzewo Zabawka zasilana jest trzema bateriami AA (3 x 1,5V - brak w zestawie). Baterie umieszczamy w stodole. Umieszczone pod oknem stodoły przyciski skrywają kolejno: muczenie krowy, pianie koguta, szczekanie psa, rżenie konia. Wymiary stodoły ok. 34 x 10 x 34 cm. Stadnina wymiary ok. 25,4 x 10 x 16 cm. Traktor o wymiarach ok. 16 x 10,5 x 12 cm. Drzewo o wysokości ok. 11 cm. Figurki farmerów o wysokości ok. 6, 7, 4, 4,5 cm. Wymiary pudełka ok. 44,5 x 67 x 11,5 cm. Słoneczna farma zapewni nam doskonałą zabawę o każdej porze roku. Wykonany z wysokiej jakości plastiku zestaw jest fantastyczną zabawką dla Twojego dziecka. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-22
SHUNG FENG LONGCena: 109 zł

Kombajn do kukurydzy 8789

 Kombajn do kukurydzy 8789

Ten fantastyczny plastikowy pojazd wiernie odzwierciedla prawdziwe kombajny, które można zobaczyć w letnich miesiącach na farmie, gospodarstwie rolnym lub pracujące w polu. Oferowane przez nas zestawy maszyn rolniczych to propozycja dla wszystkich miłośników wiejskich uroków. Te znakomite zabawki pozwolą małym rolnikom dbać o ich niezwykłe farmy. Prezentowane zestawy z pewnością przypadną do gustu każdemu zainteresowanemu rolnictwem maleństwu. Możliwość dowolnego przesuwania poszczególnych elementów rozwija wyobraźnię, a kolorystyka dodaje uroku. Pojazdy posiadają wolny napęd oraz ruchome poszczególne elementy. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - kombajn - heder - część tnąca, którą można z łatwością odczepiać i przyczepiać Kombajn ok. 30 cm x 11,5 cm (po rozłożeniu części tnącej ok. 23 cm) x 12,5 cm Wymiary opakowania ok. 25 cm x 12 cm x 19 cm Zestaw maszyn rolniczych zapewni nam doskonałą zabawę o każdej porze roku. Wykonany z plastiku zestaw, jest fantastyczną zabawką dla Twojego dziecka. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiada certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2019-01-22
SPEEDCena: 25 zł

Zabawki

Dzieciństwo to przede wszystkim czas beztroskiej zabawy, w trakcie której dzieci nie tylko miło spędzają czas, ale często także poznają otaczający je świat czy nabywają nowych umiejętności. Producenci zabawek coraz częściej zwracają uwagę na ich edukacyjne właściwości. Pozwalają one nie tylko zająć nasze pociechy, klocki, puzzle, lalki oraz gry pomogą maluchom rozwijać umiejętności motoryczne, wyobraźnię, postrzeganie przestrzenne czy zapoznają z liczbami, kolorami, literkami oraz nazwami rzeczy lub zwierząt.