Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Zabawki

Zabawki

Lalka hiszpańska Lula w bolerku

 Lalka hiszpańska Lula w bolerku

LULA W CZERWONYM BOLERKU Lalka ta wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i z najwyższą starannością. Ma materiałowy tułów ale ręce od ramion i nogi od pachwin wykonane są z miłego w dotyku, lekko pachnącego winylu. Lula ubrana jest w sukienkę bez rękawków i bolerko. Na nogach ma rajstopki i skórzane buciki. Ubranko lalki można zdejmować. Włosy lalki są jasne, upięte w koka, którego można rozpiąć. Włoski są gęste i można je czesać. Oczy zabawki mają niebieski kolor i wyglądają jak prawdziwe, otaczają je wspaniałe rzęsy. Lalkę można posadzić opierając o coś; nie siedzi samodzielnie. Naciskając na brzuszek zabawki usłyszymy jak śmieje się, mówi mama i tata. Wysokość lalki: 53 cm Przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Lalka zapakowana jest w eleganckie firmowe pudełko. Lalki firmy Antonio Juan to gwarancja doskonałej jakości wykonania. Wytwarzane są 100% w Hiszpanii. więcej »
Dodano: 2015-02-25
Antonio JuanCena: 240 zł

rodzaj:funkcyjna
wysokość:53 cm
materiał:winyl+ materiał

Lalka hiszpańska noworodek Murzynek

 Lalka hiszpańska noworodek Murzynek

NOWORODEK BEBITO CHŁOPIEC MURZYNEK Lala w całości jest wykonana z miłego w dotyku i pachnącego winylu. Wygląda jak prawdziwe dziecko: ma fałdki na brzuszku, nóżkach oraz zaznaczoną płeć (chłopiec ma siusiaka). Ręce, nogi i głowa są ruchome. Lalkę można posadzić - będzie siedziała samodzielnie. Sprzedawana jest w wersji: na pępku ma bandaż z opatrunkiem, na rączce plastikowy identyfikator. Oczy w kolorze brązowym, wyglądają jak prawdziwe, otoczone są rzęsami. Oczy nie zamykają się. Lalka zapakowana jest w eleganckie firmowe pudełko. Przeznaczona jest dla dzieci powyżej Lalki firmy Paola Reina to doskonała jakość i gwarancja bezpiecznej zabawy. więcej »
Dodano: 2015-02-25
Paola ReinaCena: 99 zł

rodzaj:noworodek
wysokość:43 cm
materiał:winyl

Lalka hiszpańska Paola Reina Carla księżniczka

 Lalka hiszpańska Paola Reina Carla księżniczka

CARLA KSIĘŻNICZKA Lalka stylizowana na księżniczkę. Jej fryzura jest misternie ułożona tak, aby stylizacją pasowała do stroju (włosy można rozpuścić). Włosy są gęste, długie i można je dowolnie układać. Lala wykonana jest w całości z miłego w dotyku i pachnącego winylu. Oczy lali nie są zamykane, ale ma wspaniałe rzęsy. Wysokość lalki: 32 cm Lalka jest zapakowana w piękne firmowe pudełko. więcej »
Dodano: 2015-02-25
Paola ReinaCena: 145 zł

rodzaj:lalka
wysokość:32 cm
materiał:winyl

Lalka hiszpańska Murzynka bobas

 Lalka hiszpańska Murzynka bobas

MICHELLE MURZYNKA Lalka wykonana jest z pachnącego winylu. Ciało ma zachowane proporcje prawdziwego dziecka z zaznaczoną płcią, fałdkami na skórze i pępkiem. Oczy lalki są koloru brązowego, nie zamykają się. Lalka ma piękne rzęsy. Lalka ma na głowie 2 kucyki. Głowa, rączki i nóżki są ruchome. Lalkę można kąpać ale nie należy zamaczać rzęs. Lalka ubrana jest w sukienkę na ramiączkach oraz majtki. Zapakowana jest w firmową torebkę foliową. Wysokość lalki: 44 cm Przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Lalki firmy MANOLO spełniają restrykcyjne normy dotyczące bezpieczeństwa, posiadają certyfikat CE. Wytwarzane są 100% w Hiszpanii. więcej »
Dodano: 2015-02-25
Munecas Manolo, S.L.Cena: 119 zł

wysokość:44 cm
materiał:winyl

Zabawki

Dzieciństwo to przede wszystkim czas beztroskiej zabawy, w trakcie której dzieci nie tylko miło spędzają czas, ale często także poznają otaczający je świat czy nabywają nowych umiejętności. Producenci zabawek coraz częściej zwracają uwagę na ich edukacyjne właściwości. Pozwalają one nie tylko zająć nasze pociechy, klocki, puzzle, lalki oraz gry pomogą maluchom rozwijać umiejętności motoryczne, wyobraźnię, postrzeganie przestrzenne czy zapoznają z liczbami, kolorami, literkami oraz nazwami rzeczy lub zwierząt.