Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Samochodziki

Samochodziki

Produkty od 21 do 40 z 46

Jeździk żółty

 Jeździk żółty

Plasma Car... po prostu wsiadasz i jedziesz! Jeździk grawitacyjny Plasma Car to innowacyjna zabawka poruszająca się dzięki sile niespożytej dziecięcej energii. Nie wymaga żadnego zasilania (bateria, akumulator itp.). Aby jechać, wystarczy poruszać kierownicą w prawo i w lewo (lub odwrotnie). Po prostu wsiadasz i jedziesz! Cechy: - bardzo zwrotny i łatwy w obsłudze - stabilny, dający dziecku poczucie bezpieczeństwa - zasilany jedynie siłą rąk lub rąk i nóg - rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową. Dziecko może cieszyć się jeździkiem przez cały rok, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Maksymalne obciążenie: do 120 kg. Wymiary: szerokość 29,5 cm, wysokość 41 cm, długość 78 cm. Wiek: 3+. Posiada certyfikat CE. Kolor: żółty. Żółty to kolor małego indywidualisty. Jeżeli Twój maluch zdradza ogromne pragnienie wolności i niezależności, jest pogodny i towarzyski, żółty jest idealny właśnie dla niego. Zobacz produkty i wybierz kolor, który podkreś więcej »
Dodano: 2013-09-17
Jeździk, Plasma Car, Swing Car, plasmacar, swingcar, jeździk grawitacyCena: 160 zł

materiał:PP
kolor:żółty
wysokość:41 cm
szerokość:29 cm
długość:78 cm

ZDALNIESTEROWANE AUTO PRO WOLF FULL FUNCTION pro

 ZDALNIESTEROWANE AUTO PRO WOLF FULL FUNCTION pro

Sterowanie za pomocą zdalnego pilota Jeździ do przodu/tyłu/w lewo/prawo 433 MHz częstotliwość. 1:12 skala Wymiary: wysokość 22cm, szerokość 24cm, głębokość 43cm Baterie: akumulator 12,8V (w zestawie) Model sterowany jest przy pomocy fal radiowych. Samochód wykonany jest z lekkich i odpornych tworzyw, dzięki swojej niskiej wagi samochód potrafi rozpędzić się do dużej prędkości ok 15km/h. Stan bardzo dobry - nowy oryginalne opakowanie lekko podniszczone Towar pochodzi z nadwyżek magazynowych lub jest towarem powystawowym. więcej »
Dodano: 2013-09-16
Pro wolfCena: 85 zł

AIR HOGS Fly Crane HELIKOPTER CARGO PODNOŚNIK COBI cargo

 AIR HOGS Fly Crane HELIKOPTER CARGO PODNOŚNIK COBI cargo

Zdalnie sterowany Helikopter wyposażony jest w innowacyjny stabilizator lotu "Steady-Fly Technology", który zapewnia automatyczne wyrównywanie lotów. Helikopter ma także zdalnie sterowany podnośnik z hakiem, którym można opuszczać, podnosić i wciągać ładunek. Akumulator litowo-polimerowy Pilot: 6AA (baterii nie załączono) Wiek: 10 lat + WYSŁANY W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM, PRODUKT NOWY JEDNAK BRAK MU KOSZYCZKÓW. więcej »
Dodano: 2013-09-16
COBICena: 57 zł

DS3 WRC CITROEN FIRMY NIKKO c4

 DS3 WRC CITROEN FIRMY NIKKO c4

Specyfikacja: długość 280mm, szerokość 130mm, wysokość 100mm, prędkość ok. 8,5 km/h. zasilanie 4xAA + 9V. Towar powystawowy, 100% sprawny. więcej »
Dodano: 2013-09-16
NikkoCena: 79.99 zł

Little Tikes Samochód COZY COUPE 30 Policyjny cp

 Little Tikes Samochód COZY COUPE 30 Policyjny cp

Dzięki temu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci. Auto wyposażono w kierownicę z klaksonem, ruchomy, klikający zapłon, otwieraną klapkę od wlewu paliwa, drzwi kierowcy można zablokowac, a za siedziskiem wkomponowano miejsca na napoje. Przednie koła obracają sie o 360 st. Z takim autem każdy spacer może okazać sie wspaniałym przeżyciem. Wymiary: 82x44x82 Wymiary opakowania: 78x45x43 Waga: 9,5 kg TOWAR NOWY , NIE POSIADA ORYGINALNEGO OPAKOWANIA- WYSŁANY W OPAKOWANIU ZASTEPCZYM. więcej »
Dodano: 2013-09-16
Little TikesCena: 149 zł

CHAD VALLEY QUAD ELEKTRYCZNY NIEBIESKI 6V qe

 CHAD VALLEY QUAD ELEKTRYCZNY NIEBIESKI 6V qe

ładowarka w zestawie:) Posiada bezpiecznik termiczny dla zwiększenia bezpieczeństwa. Quad może być używany jako chodzik dla dzieci. Posiada 6 V akumulator, brak ładowarki 6 silnik V Ponadto posiada akcelerator przycisk z automatycznym hamulcem. Wykonany z metalu i plastiku. Wysokość do siedziska: 25cm. Maksymalna prędkość 1,55 mph. Czas jazdy około 50 minut. Informacje ogólne: Rozmiar H49, W47, D63cm. 3,5 kg wagi. Maksymalna waga użytkownika: 25 kg. Niektóre zgromadzenia wymagane. Wymaga baterii: 1 x 6V (w zestawie). Dla wieku 1 roku i starszych. EAN / MPN / UPC / ISBN: 8410964135625. OSTRZEŻENIE (S): Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. więcej »
Dodano: 2013-09-16
Chad valleyCena: 120 zł

CHAD VALLEY MOTOR POLICYJNY NA AKUMULATOR cv

 CHAD VALLEY MOTOR POLICYJNY NA AKUMULATOR cv

Ładowarka z angielską wtyczką, dołączamy do przesyłki przejściówkę na polskie gniazdko. Towar nowy w opakowaniu opakowanie delikatnie pogniecione polecam i zapraszam na moje aukcje więcej »
Dodano: 2013-09-16
Chad valleyCena: 160 zł

Jeździk, Plasma Car, Swing Car,plasmacar,swingcar,jeździk grawitacyj żółty

 Jeździk, Plasma Car, Swing Car,plasmacar,swingcar,jeździk grawitacyj żółty

Plasma Car... po prostu wsiadasz i jedziesz! Jeździk grawitacyjny Plasma Car to innowacyjna zabawka poruszająca się dzięki sile niespożytej dziecięcej energii. Nie wymaga żadnego zasilania (bateria, akumulator itp.). Aby jechać, wystarczy poruszać kierownicą w prawo i w lewo (lub odwrotnie). Po prostu wsiadasz i jedziesz! Cechy: - bardzo zwrotny i łatwy w obsłudze - stabilny, dający dziecku poczucie bezpieczeństwa - zasilany jedynie siłą rąk lub rąk i nóg - rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową. Dziecko może cieszyć się jeździkiem przez cały rok, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Maksymalne obciążenie: do 120 kg. Wymiary: szerokość 29,5 cm, wysokość 41 cm, długość 78 cm. Wiek: 3+. Posiada certyfikat CE. Kolor: żółty. Żółty to kolor małego indywidualisty. Jeżeli Twój maluch zdradza ogromne pragnienie wolności i niezależności, jest pogodny i towarzyski, żółty jest idealny właśnie dla niego. Żółty, czerwony, a może niebieski? Wybierz kolor, który podkreśli wyjąt więcej »
Dodano: 2013-09-10
Jeździk, Plasma Car, Swing Car, plasmacar, jeździk grawitacyjnyCena: 160 zł

materiał:PP
kolor:żółty
wysokość:41 cm
szerokość:29 cm
długość:78 cm

Jeździk, Plasma Car, Plasmacar,Swing Car, Jeździk grawitacyjny czerwony

 Jeździk, Plasma Car, Plasmacar,Swing Car, Jeździk grawitacyjny czerwony

Plasma Car... po prostu wsiadasz i jedziesz! Jeździk grawitacyjny Plasma Car to innowacyjna zabawka poruszająca się dzięki sile niespożytej dziecięcej energii. Nie wymaga żadnego zasilania (bateria, akumulator itp.). Aby jechać, wystarczy poruszać kierownicą w prawo i w lewo (lub odwrotnie). Po prostu wsiadasz i jedziesz! Cechy: - bardzo zwrotny i łatwy w obsłudze - stabilny, dający dziecku poczucie bezpieczeństwa - zasilany jedynie siłą rąk lub rąk i nóg - rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową. Dziecko może cieszyć się jeździkiem przez cały rok, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Maksymalne obciążenie: do 120 kg. Wymiary: szerokość 29,5 cm, wysokość 41 cm, długość 78 cm. Wiek: 3+. Posiada certyfikat CE. Kolor: czerwony. Czerwony to kolor małego przywódcy. Jeżeli Twój maluch jest odważny i dynamiczny, rozpiera go energia, lubi ryzyko i wciąż potrzebuje nowych bodźców, czerwony jest idealny właśnie dla niego. Czerwony, żółty, a może niebieski? Już teraz wybierz więcej »
Dodano: 2013-09-09
Jeździk, Plasma Car, Plasmacar,Swing CarCena: 160 zł

materiał:PP
kolor:czerwony
wysokość:41 cm
szerokość:29 cm
długość:78 cm

Jeździk Plasma Car Swing Car jeździk grawitacyjny niebieski

 Jeździk Plasma Car Swing Car jeździk grawitacyjny niebieski

Plasma Car... po prostu wsiadasz i jedziesz! Jeździk grawitacyjny Plasma Car to innowacyjna zabawka poruszająca się dzięki sile niespożytej dziecięcej energii. Nie wymaga żadnego zasilania (bateria, akumulator itp.). Aby jechać, wystarczy poruszać kierownicą w prawo i w lewo (lub odwrotnie). Po prostu wsiadasz i jedziesz! Cechy: - bardzo zwrotny i łatwy w obsłudze - stabilny, dający dziecku poczucie bezpieczeństwa - zasilany jedynie siłą rąk lub rąk i nóg - rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową. Dziecko może cieszyć się jeździkiem przez cały rok, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Maksymalne obciążenie: do 120 kg. Wymiary: szerokość 29,5 cm, wysokość 41 cm, długość 78 cm. Wiek: 3+. Posiada certyfikat CE. Kolor: niebieski. Niebieski to kolor małego marzyciela. Jeżeli Twój maluch przejawia zdolności artystyczne, jest błyskotliwy, wrażliwy i inteligentny, niebieski jest idealny właśnie dla niego. Niebieski, żółty, a może czerwony? Wybierz kolor, który podkreśli w więcej »
Dodano: 2013-09-09
Jeździk Plasma Car Swing Car niebieskiCena: 160 zł

materiał:PP
kolor:niebieski
wysokość:41 cm
szerokość:29 cm
długość:78 cm

Auta zabawki

 Auta zabawki

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór zabawek dla chłopców, m.in. auta, które są bardzo wytrzymałe oraz urozmaicają zabawę, sprawiając, że dziecko bawi się w bezpieczny sposób przez dłuższy czas. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2013-08-30
WADER

Autobus zabawka

 Autobus zabawka

Duży, nowoczesny przegubowy autobus miejski to zabawka, która spodoba się każdemu chłopcu. Pojazd został wykonany z dużą dbałością o szczegóły z materiałów o naprawdę dobrej jakości oraz wytrzymałość. Do wyboru 3 kolory: czerwony, niebieski i zielony. Autobus zabawka Katowice, Mysłowice, Gliwice. więcej »
Dodano: 2013-06-11
DickieCena: 39.9 zł

Samochód Cozy Coupe Little tikes

 Samochód Cozy Coupe Little tikes

Samochód posiada demontowaną podłogę, a z tyłu pojazdu umieszczony jest wygodny uchwyt dla rodzica, który w każdej chwili może pchać samochód jak wózek. Samochód wyposażony jest w wygodne siedzisko z wysokim oparciem oraz schowek na drobiazgi. Autko zawiera stacyjkę jak również wlew paliwa. Wytrzymałe koła poradzą sobie z każdą nawierzchnią. więcej »
Dodano: 2013-06-07
Little TikesCena: 230.5 zł

Jeżdżąca walizeczka Trunki

 Jeżdżąca walizeczka Trunki

Jeżdżąca walizeczka Trunki: Twoje dziecko może teraz: samodzielne się spakować, dzięki czemu uczy się samodzielności i odpowiedzialności za własne rzeczy urozmaicić sobie podróż i odpoczywać siadając na walizeczce lub jeżdżąc na niej siedzieć na Trunki i być ciągniętym przez rodziców Walizeczka Trunki jest lekka, bezpieczna i wytrzymała. Spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego. Dodatkowo jest bardzo pakowna (18 litrów), co umożliwia Twojemu dziecku zabranie ze sobą zabawek, gier, książeczek i dodatkowych ubranek. Posiada pasek służący do noszenia na ramieniu lub do ciągnięcia. Rogi walizeczki służą do trzymania się. Wyposażenie: • blokada zamka na specjalny plastikowy kluczyk • wewnętrzne pasy zabezpieczające bagaż • dodatkowa kieszonka wewnętrzna na drobne skarby • uchwyt do noszenia • specjalny paszport dla Twojego dziecka • identyfikator na pasku na wpisanie danych młodego właściciela więcej »
Dodano: 2013-04-29
TrunkiCena: 139 zł

Jeżdżąca walizeczka Trunki

 Jeżdżąca walizeczka Trunki

Jeżdżąca walizeczka Trunki: Jest to pierwsza na świecie bezpieczna i bardzo funkcjonalna walizeczka, na której Twoje dziecko może jeździć! Twoje dziecko może teraz: samodzielne się spakować, dzięki czemu uczy się samodzielności i odpowiedzialności za własne rzeczy urozmaicić sobie podróż i odpoczywać siadając na walizeczce lub jeżdżąc na niej siedzieć na Trunki i być ciągniętym przez rodziców Walizeczka Trunki jest lekka, bezpieczna i wytrzymała. Spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego. Dodatkowo jest bardzo pakowna (18 litrów), co umożliwia Twojemu dziecku zabranie ze sobą zabawek, gier, książeczek i dodatkowych ubranek. Posiada pasek służący do noszenia na ramieniu lub do ciągnięcia. Rogi walizeczki służą do trzymania się. Wyposażenie: • blokada zamka na specjalny plastikowy kluczyk • wewnętrzne pasy zabezpieczające bagaż • dodatkowa kieszonka wewnętrzna na drobne skarby • uchwyt do noszenia • specjalny paszport dla Twojego dziecka • iden więcej »
Dodano: 2013-04-29
TrunkiCena: 109 zł

Jeździk Jeździdło

 Jeździk Jeździdło

SUPER ZABAWA DLA TWOJEGO DZIECKA, SPRAWDŹ FILM I ZOBACZ JAKIE TO PROSTE: film : http://www.youtube.com/watch?v=ngcnd8aafWY PO KUPNIE PROSZĘ WPISAĆ W MAILU BĄDŹ WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO KOLOR JEŹDZIKA UŁATWI TO ORAZ USPRAWNI WYSYŁKĘ TOWARU DO PAŃSTWA. BAJECZNIE PROSTA ZABAWKA, WYKONANA Z SOLIDNEGO MATERIAŁU SPRAWDŹ SOBIE I DZIECKU DUŻO RADOŚCI! RUCHOMA KIEROWNICA SPRAWA IŻ JEŹDZIK PORUSZA SIĘ DO PRZODU, DO TYŁU, BĄDŹ NA BOKI! OGLĄDNIJ FILM I ZOBACZ JAK DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE OSZALELI NA PUNKCIE SWING AND GO! PROWADZISZ SKLEP, INTERESUJĘ CIĘ WIĘCEJ SZTUK? ZADZWOŃ! W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT: MAILOWY:SKLEP@INTERAGA.PL TELEFONICZNY:501-221-237 CZEKAMY NA PAŃSTWA TELEFONY :) więcej »
Dodano: 2012-12-17

Auto Welly skala 1:34 1:39

 Auto Welly skala 1:34  1:39

Model samochodu Welly. Bardzo starannie wykonany model samochodu w skali 1:34. Auto wykonane jest z metalu i plastiku. W ofercie są samochody współczesne i zabytkowe. więcej »
Dodano: 2012-10-01
WellyCena: 10.9 zł

materiał:metal + plastik
kolor:mix
wysokość:7 cm
szerokość:15 cm
długość:7 cm

Jeździdełko Turbo 7600

 Jeździdełko Turbo 7600

Jeździdełko - samochód do odpychania się. Przeznaczone dla dzieci o wadze do 25 kg. Posiada mini bagażnik pod siedzeniem, oparcie i zabezpieczenia "antywywrotowe",jak również klakson, zestaw melodyjek, migacze, światła. Dostępny w pięciu kolorach. więcej »
Dodano: 2012-02-20
Baby MixCena: 98 zł

Zabawki dla dzieci Zdalnie Sterowane Mini smochodziki RC

 Zabawki dla dzieci Zdalnie Sterowane Mini smochodziki RC

Malutkie samochodziki sterowane pilotem na radio RC! Bardzo zwrotne, można nimi jeździć w każdym kierunku.W dodatku mają świecące lampki. Sprzedawane w opakowaniu, które jest jak puszka Pepsi. więcej »
Dodano: 2012-02-04
MattelCena: 49 zł

Ford Focus WRC WRC

 Ford Focus WRC WRC

Wiernie odwzorowane i starannie wykonane nadwozie - licencja Ford Bardzo prosty w obsłudze. Sterowanie: aparatura 3-kanałowa proporcjonalna zakres częstotliwości aparatury: 27MHz Funkcje: jazda: przód - tył, skręt: prawo - lewo, światła diody LED, kierunkowskazy, światła stopu. Wymiary: długość 25cm wysokość: 9cm szerokość: 10cm Model posiada funkcję pracy w trzech kanałach (A,B,C), dzięki czemu możemy bawić się nawet trzema samochodami jednocześnie Napęd elektryczny, 2WD Zasilanie: 4 x AA (samochód) + baterie 9V (pilot) Zestaw zawiera: aparatura (pilot), kompletny pojazd gotowy do jazdy, komplet baterii. więcej »
Dodano: 2012-01-27
Silverlit

materiał:plastik
kolor:niebieski
wysokość:10 cm
szerokość:10 cm
długość:25 cm