Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ubranka dla dzieci

Ubranka dla dzieci

Spódniczka balowa

 Spódniczka balowa

[Spódniczka Balowa] Spódniczka prezentowana na zdjęciu jest idealna na wszystkie imprezy okolicznościowe jak: Zakończenie roku szkolne Rozpoczęcie roku szkolnego Wesele Imieniny u znajomych Idealna jest również jako prezent dla dziecka. Spódniczka posiada dekoracje na tali w postaci kokardy. więcej »
Dodano: 2016-06-17
JOMUSCena: 43 zł

Kolor:czarny-róż

NYLONOWA KURTKA

 NYLONOWA KURTKA

Nylonowa kurtka. Zamek z przodu, zapinane na zamek kieszenie. * Posiada kaptur. * Tkanina w paski z kwiatkami. Kompozycja: 100% poliester Rozmiar: 140-170 więcej »
Dodano: 2015-06-11
Glo-StoryCena: 38 zł

Rodzaj:chłopięce
Rozmiar:140 rozm.
Kolor:czarny
szary
różowy
niebieski
Materiał:poliester

PŁÓCIENNA KURTKA

 PŁÓCIENNA KURTKA

OPIS Kurtka z zamkiem z przodu wraz z kieszeniami. , Trzy kolory. * Z małym logo. Kompozycja: 100% poliester Rozmiar: 140-170 więcej »
Dodano: 2015-06-11
Glo-StoryCena: 39 zł

Rodzaj:chłopięce
Rozmiar:140 rozm.
Kolor:czarny
szary
Materiał:poliester

Ubranka dla dzieci

Dzieci są naszym największym skarbem. Pragniemy im zapewnić, wszystko, co najlepsze. Jesteśmy z nich niezwykle dumni i chcemy, by wyglądały jak najpiękniej. Na szczęście, mamy dziś ogromny wybór przeróżnych ubrań i akcesoriów dla dzieci. Spośród szerokiej gamy ślicznych sukienek, modnych koszulek czy spodenek z łatwością wybierzemy ubranka idealne dla naszej pociechy. Wybierając odzież dla dzieci warto jednak pamiętać, by były one nie tylko estetyczne, ale także przewiewne, odpowiednio dopasowane do warunków pogodowych oraz żeby łatwo się je zakładało.