Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Skarpetki dziecięce

Skarpetki dziecięce

skarpetki do raczkowania

 skarpetki do raczkowania

Chcesz zapewnić dziecku swobodę i komfort, podczas gdy stawia pierwsze kroki? Polecamy skarpetki antypoślizgowe produkowane przez lidera w tej dziedzinie - firmę Sterntaler. Jest to niezbędna pomoc w nauce raczkowania i stawiania pierwszych kroków. Skarpetki zaprojektowano w taki sposób, aby dziecko uczące się raczkować i wstawać miało jak największe podparcie. Dzięki systemowi ABS, znajdującemu się nie tylko na podeszwie, ale i na podbiciu ryzyko poślizgu na gładkiej powierzchni maleje. Proponowane przez nas skarpetki są wyścielone warstwą frotte, co stanowi dodatkową ochronę stóp Twojego dziecka. więcej »
Dodano: 2014-11-18
SterntalerCena: 25 zł

Rozmiar:17
Kolor:zielone
Materiał:bawełna

Skarpetki dla dzieci

 Skarpetki dla dzieci

Kolorowe skarpety w rozmiarach od 50 do 134: https://wszystkodlamaluszka.com.pl/pl/searchquery/skarpetki/1/full/5?url=skarpetki więcej »
Dodano: 2014-07-01
Brak danychCena: 2.8 zł

Skarpety dziecięce z wełny merynosa

Wygodne, elastyczne skarpety dla Twojego dziecka - zapewnią ciepło stopom i, co ważne, podczas noszenia pozostaną na swoim miejscu! Kolekcja Nui HOSIERY 80% organiczna wełna merino, 15% poliamid, 5% elastan Skarpety i rajstopy wykonane z miękkiej wełny merino z dodatkiem poliamidu i elastanu, które sprawiają, że dzianina jest bardziej odporna na przetarcie oraz bardzo elastyczna i rozciągliwa. Kolekcja jest dostępna w dużej gamie kolorystycznej. Skarpety i rajstopy Nui oddychają, regulują temperaturę ciała, łatwo się piorą i nie przyjmują zapachów. Otul nimi nóżki swojego dziecka dla jego komfortu i wygody! więcej »
Dodano: 2013-11-03
Nui organics

Skarpety niemowlęce z wełny merynosa

Wygodne, elastyczne skarpety dla Twojego maluszka - zapewnią ciepło maleńkim stópkom i, co ważne, podczas noszenia pozostaną na swoim miejscu! Kolekcja Nui HOSIERY 80% organiczna wełna merino, 15% poliamid, 5% elastan Skarpety i rajstopy wykonane z miękkiej wełny merino z dodatkiem poliamidu i elastanu, które sprawiają, że dzianina jest bardziej odporna na przetarcie oraz bardzo elastyczna i rozciągliwa. Kolekcja jest dostępna w dużej gamie kolorystycznej. Skarpety i rajstopy Nui oddychają, regulują temperaturę ciała, łatwo się piorą i nie przyjmują zapachów. Otul nimi nóżki swojego dziecka dla jego komfortu i wygody! więcej »
Dodano: 2013-11-03
Nui organics

Skarpetki niemowlęce z silikonową podeszwą NOWOŚĆ SILIKONOWE

 Skarpetki niemowlęce z silikonową podeszwą NOWOŚĆ SILIKONOWE

Nowe skarpetki bawełniane serii Yo Baby. Wysoka jakość wykonania, bezuciskowe wykończenie oraz bardzo dobre dopasowywanie się do nóżki dziecka dają pełen komfort noszenia. Skarpetki nie deformują się, są wygodne i ciepłe a zarazem miękkie. Całość dopełnia dobrze dobrana kolorystyka i zabawne wzorki. Twoje dziecko będzie chciało chodzić tylko w tych skarpetkach. Każda para skarpet posiada antypoślizgowe silikonowe podeszwy, które ułatwiają poruszanie się oraz naukę chodzenia. Silikonowe więcej »
Dodano: 2011-09-08
Yorker (Yo!)Cena: 5.49 zł

Rodzaj:chłopięce i dziewczęce
Kolor:różne
Materiał:80% Bawełna 15% Poliamid 5% Elastan