Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Smoczki

Smoczki

NUK Silikonowy smoczek uspokajający DISNEY 0-6m, rozmiar 1, czerwony T

 NUK Silikonowy smoczek uspokajający DISNEY 0-6m, rozmiar 1, czerwony T

Wiek: 0-6m BEZPIECZNY I TRWAŁY SMOCZEK: anatomiczny kształt NUKanatomicznie ukształtowana tarczkaciekawe i lubiane wzorywolnych od Bisfenolu A Jak wszystkie smoczki uspokajające NUK są wyposażone w system odpowietrzania NUK AIR SYSTEM. Oznacza to, że powietrze może wydostawać się ze smoczka przez odpowietrzacz, co sprawia, że smoczek pozostaje miękki i zachowuje swój kształt, co zapobiega powstawaniu wad zgryzu. Silikon jest to elastyczny, bardzo miękki materiał, bez smaku i zapachu, który dzięki gładkiej powierzchni i idealnej przezroczystości ma bardzo higieniczny wygląd. Dzięki temu, że jest niezwykle odporny na wysokie temperatury (wygotowywanie) i promienie UV oraz temu, że nie zmienia się w kontakcie z tłuszczem zawartym w pokarmie, idealnie nadaje się do produkcji smoczków dziecięcych. więcej »
Dodano: 2016-01-20
NUKCena: 12.99 zł

Laktator ręczny z odpowietrznikiem

 Laktator ręczny z odpowietrznikiem

Oferujemy Państwu najwyższej jakości laktator ręczny z odpowietrznikiem: - prosty w użyciu, - łatwy w montażu i czyszczeniu, - cichy tryb pracy, - nakładka silikonowa z płatkami masującymi stymulująca pierś do wytwarzania pokarmu, - posiada dysk uszczelniający pozwalający bezpiecznie przechowywać mleko w lodówce. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2013-10-10
BabyOno

Smoczki na butelkę

 Smoczki na butelkę

Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych artykułów dla dzieci. Oferujemy Państwu wysokiej jakości smoczki na butelkę AVENT. Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów dla dzieci, w tym smoczków na butelkę AVENT. Dostępne one są w 5 wzorach do wyboru. Dodatkowo wyposażone są w system antykolkowy o wysokiej skuteczności. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2013-10-10
AVENT Airflex

Smoczki dla dzieci

 Smoczki dla dzieci

Oferujemy Państwu najcieńszy smoczek na świecie - 2,28 mm: - niezwykle prosty w użyciu, - bogate wzornictwo, - 60% cieńsza szyjka Dento-FlexTM, - funkcja samosterylizacji w mikrofalówce, - trzy razy bardziej miękka szyjka, - opracowany z myślą o zmniejszeniu ryzyka powstawania wad zgryzu, - delikatny dla skóry dziecka, - nie zawiera BPA, - ortodontyczny kształt smoczka. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2013-10-10
MAMbaby Perfect 6m+

Smoczki Mam Love

 Smoczki Mam Love

MAM Love & Affection 2-6 akcesoria mam Ortodontyczny kształt smoczka delikatny dla skóry dzięki dużym otworom i wyjątkowej warstwie wewnętrznej idealnie dopasowana tarczka atrakcyjny design prosty w użyciu Wszystkie produkty MAM są wolne od Bisfenolu A (BPA) – związku chemicznego, który może wywoływać wady wrodzone, choroby nowotworowe u dzieci. więcej »
Dodano: 2012-08-21
Mam BabyCena: 15.6 zł

Materiał:silikon

Smoczki silikonowe fluorescencyjne AVENT

Smoczki silikonowe fluorescencyjne AVENT

- Ortodontyczny miękki smoczek - Ochronna nasadka na zatrzask - Bezpieczny uchwyt w kształcie pierścienia - Otwory w tarczy zapewniające przepływ powietrza więcej »
Dodano: 2012-07-17
AVENTCena: 14.99 zł

Materiał:silikon
wielkość:6-18mm

Smoczek AVENT silikonowy

 Smoczek AVENT silikonowy

- Ortodontyczne, bez bisfenolu A - Bezpieczny uchwyt w kształcie pierścienia - Osłonka ochronna na zatrzask - Stylowy wygląd, kryształowa przejrzystość - Przezroczyste Smoczki do uspokajania Avent mają ortodontyczną, sprężystą i symetryczną gumkę, gwarantującą naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł niezależnie od sposobu włożenia smoczka do buzi. Wykonane są z silikonu. Są więc bezsmakowe i bezzapachowe oraz bardziej trwałe niż lateksowe. Dla zachowania maksymalnej higieny smoczki maja ochronne osłonki, a ponieważ gumki są wentylowane - w łatwy sposób mogą być także poddawane sterylizacji parowej. Mają bezpieczny uchwyt i otwory w tarczce, które chronią delikatną skórę dziecka przed podrażnieniami . więcej »
Dodano: 2012-07-04
AVENTCena: 11 zł

szczoteczka dla dziecka

szczoteczka dla dziecka

Nasz sklep posiada bardzo dużą gamę produktów dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. więcej »
Dodano: 2012-04-16
Brak danych