Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Pióra

Pióra

Pióro wieczne Pelikan Twist

 Pióro wieczne Pelikan Twist

Pióro wieczne Pelikan Twist specjalna kombinacja miękkich i twardych materiałów dla większego komfortu pisania ergonomicznie zaprojektowana strefa uchwytu odpowiednia dla osób prawo- i leworęcznych pióro dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach więcej »
Dodano: 2012-12-12
pelikanCena: 27.44 zł

Pióra kulkowe

 Pióra kulkowe

Posiadamy szeroką ofertę piór, w tym: - pióra kulkowe i stalówkowe, - pióra dla leworęcznych, - pióra w zestawach, - pióra zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. więcej »
Dodano: 2016-04-19
Herlitz, Zenith, Parker, Pelikan, Toma

Pióro wieczne Waterman Kato Edson

Pióro wieczne Waterman Edson. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu Internetowego. więcej »
Dodano: 2013-01-04
Waterman

Pióro Pilot Frixion Długopis Ścieralny

 Pióro Pilot Frixion Długopis Ścieralny

Odkryj zupełnie nowy wymiar w pisaniu. Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie silikonową końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz poprawić swoje błędy i pomyłki wiele razy, kiedy tylko chcesz. Ergonomiczny uchwyt nowej generacji, sprawia że pióro idealnie układa się w dłoni zapewniając maksymalny komfort. Unikalny tusz Metamo jest idealny dla osób leworęcznych, ponieważ błyskawicznie zasycha na papierze. Tusz reaguje na działanie temperatury. Znika przy temp. +65°C, powraca przy temp. -10°C. Występuje w sześciu intensywnych, nieblaknących kolorach, odporny na działanie wody i światła. więcej »
Dodano: 2012-11-09
PilotCena: 8.69 zł

kolor:Niebieski