Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materace do łóżeczka

Materace do łóżeczka

Klin do łóżeczka

 Klin do łóżeczka

Zintegrowany System Wentylacji Gwarantuje swobodną cyrkulacje przez stały napływ świeżego powietrza,Zmniejsza ryzyko rozwoju grzybów, bakterii i pleśni,Odprowadza nadmiar ciepła, dzięki czemu dziecko nie poci się. Nitka srebra - właściwości antybakteryjne Pokrowiec z włóknami bawełny jest przyjazny dla skóry dziecka, wspomaga odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca, a także regulują temperaturę,Tkanina zawiera nitkę z jonami srebra – hamuje rozwój bakterii,Możliwość prania pokrowca w 40°C. Klin dwustronny Otwory wentylacyjne systemu Air pro klina i materaca zgrywają się we wszystkich pozycjach – można go zatem układać na obu stronach klina i na obu stronach materacyka Rücken,Umiejscowienie zameczka na szczycie pozwala używać klin z dwóch stron – kiedy jedna strona się zabrudzi można go odwrócić. więcej »
Dodano: 2017-10-24
RückenCena: 59 zł

wysokość:7 cm
długość:39 mm
szerokość:60 mm
waga:1
00:kg

Materac Natura

 Materac Natura

Zintegrowany System Wentylacji Gwarantuje swobodną cyrkulacje przez stały napływ świeżego powietrza,Zmniejsza ryzyko rozwoju grzybów, bakterii i pleśni,Odprowadza nadmiar ciepła, dzięki czemu dziecko nie poci się. Pokrowiec na zamek 360° Możliwość wyprania zabrudzonej części pokrowca, podczas gdy druga może być nadal używana,Łatwiej zmieścić w pralce i łatwiej wysuszyć. Warstwa z naturalnym kokosem (dla dzieci do 12 lat) Warstwa z włókien kokosowych naturalnego pochodzenia,Włókna te charakteryzują się znakomitymi właściwościami wentylacyjnymi. Profilowana pianka poliuretanowa Profilowana pianka zwiększa elastyczność punktową – kręgosłup Twojego dziecka będzie równomiernie podtrzymywany bez nadmiernych nacisków na uwypuklone miejsca,Poprawa wentylacji stref o największym nacisku punktowym. Materac dwustronny Dwie strony o różnych właściwościach to tak jakby posiadać dwa różne materace,Najwyższa jakość materiałów i odpowiednia grubość materaca gwarantuje długie użytkowanie obu stron,Materac nie może być za cienki bo może się odkształcać i zbyt gruby bo zwiększa się ryzyko, że dziecko przewinie się przez poręcz łóżeczka. Pokrowiec Gęsty wzór pikowania gwarantuje stabilność pokrowca podczas wielokrotnego prania,Włókna bawełny są przyjazne dla skóry dziecka, wspomagają odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca, a także regulują temperaturę,Możliwość prania pokrowca w 40°C. więcej »
Dodano: 2017-10-24
RückenCena: 269 zł

wysokość:10 cm
długość:120 mm
szerokość:60 mm
waga:3
00:kg

Materac Aseptic

 Materac Aseptic

Zintegrowany System Wentylacji Gwarantuje swobodną cyrkulacje przez stały napływ świeżego powietrza,Zmniejsza ryzyko rozwoju grzybów, bakterii i pleśni,Odprowadza nadmiar ciepła, dzięki czemu dziecko nie poci się. Pokrowiec na zamek 360° Możliwość wyprania zabrudzonej części pokrowca, podczas gdy druga może być nadal używana,Łatwiej zmieścić w pralce i łatwiej wysuszyć. Pianka antybakteryjna HR odporna na odkształcenia Zawiera Ultra Fresh – mniejsze prawdopodobieństwo rozwoju bakterii, grzybów, roztoczy i pleśni wewnątrz materaca,HR – większa sprężystość i odporność na odkształcenia. Nitka srebra - właściwości antybakteryjne Pokrowiec z włóknami bawełny jest przyjazny dla skóry dziecka, wspomaga odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca, a także regulują temperaturę,Tkanina zawiera nitkę z jonami srebra – hamuje rozwój bakterii,Możliwość prania pokrowca w 40°C. Profilowana pianka poliuretanowa Profilowana pianka zwiększa elastyczność punktową – kręgosłup Twojego dziecka będzie równomiernie podtrzymywany bez nadmiernych nacisków na uwypuklone miejsca,Poprawa wentylacji stref o największym nacisku punktowym. Materac dwustronny Dwie strony o różnych właściwościach to tak jakby posiadać dwa różne materace,Najwyższa jakość materiałów i odpowiednia grubość materaca gwarantuje długie użytkowanie obu stron,Materac nie może być za cienki bo może się odkształcać i zbyt gruby bo zwiększa się ryzyko, że dziecko przewinie się przez poręcz łóżeczka. więcej »
Dodano: 2017-10-24
RückenCena: 319 zł

wysokość:10 cm
długość:120 mm
szerokość:60 mm
waga:3
00:kg

Materac Stabil

 Materac Stabil

Zintegrowany System Wentylacji Gwarantuje swobodną cyrkulacje przez stały napływ świeżego powietrza,Zmniejsza ryzyko rozwoju grzybów, bakterii i pleśni,Odprowadza nadmiar ciepła, dzięki czemu dziecko nie poci się. Pokrowiec na zamek 360° Możliwość wyprania zabrudzonej części pokrowca, podczas gdy druga może być nadal używana,Łatwiej zmieścić w pralce i łatwiej wysuszyć. Lateks - antybakteryjny i elastyczny Trwały i elastyczny materiał, świetnie dopasowujący się do kształtu ciała,Posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne,Lateks można z łatwością zwinąć włożyć do zamrażalnika, co hamuje rozwój chorobotwórczych bakterii. Nitka srebra - właściwości antybakteryjne Pokrowiec z włóknami bawełny jest przyjazny dla skóry dziecka, wspomaga odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca, a także regulują temperaturę,Tkanina zawiera nitkę z jonami srebra – hamuje rozwój bakterii,Możliwość prania pokrowca w 40°C. Stabilna ramka ułatwia wstawanie Specjalnie usztywniona ramka z twardszej pianki,Mali odkrywcy wybierają wszystkie możliwe warianty przemieszczania się w łóżeczku dlatego ramka została zaprojektowana po całym obwodzie materacyka. Profilowana pianka poliuretanowa Profilowana pianka zwiększa elastyczność punktową – kręgosłup Twojego dziecka będzie równomiernie podtrzymywany bez nadmiernych nacisków na uwypuklone miejsca,Poprawa wentylacji stref o największym nacisku punktowym. Materac dwustronny Dwie strony o różnych właściwościach to tak jakby posiadać dwa różne materace,Najwyższa jakość materiałów i odpowiednia grubość materaca gwarantuje długie użytkowanie obu stron,Materac nie może być za cienki bo może się odkształcać i zbyt gruby bo zwiększa się ryzyko, że dziecko przewinie się przez poręcz łóżeczka. więcej »
Dodano: 2017-10-24
RückenCena: 369 zł

wysokość:10 cm
długość:120 mm
szerokość:60 mm
waga:3
00:kg

Materac gryczano - kokosowy Danpol

 Materac gryczano - kokosowy Danpol

Materac Danpol jest materacem dwustronnym. Strona gryczana jest jedynym naturalnym podkładem do spania. Łuska gryczana znajdująca się w specjalnie dobranych, przepikowanych kwadratach posiada unikalne właściwości. Strona kokosowa stanowi uzupełnienie właściwości zdrowotnych materaca. Mata kokosowa dzięki swojej strukturze pozwala na swobodny przepływ powietrza. Nie zależnie, na której ze stron śpi nasze dziecko, mamy pewność, że zawsze śpi zdrowo i bezpiecznie. Atesty i Certyfikaty: Pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka Atest PZH Certyfikat Oeko TEX standard 100 na wkład kokosowy Pozytywną opinie Centralnego Instytutu Techniki Medycznej więcej »
Dodano: 2014-12-14
DanpolCena: 79 zł

długość:120 mm
szerokość:60 mm

Nakłdka higieniczna na materac

 Nakłdka higieniczna na materac

Nakładka na materac, delikatna i przyjemna w dotyku. Mięciutka i przyjazna dla maluszka gdyż wykonana z bezpiecznych, wysokiej jakości materiałów. Doskonale chroni materac przed zabrudzeniem. Można ją prać w pralce. Podkład ma wszyte gumki dzięki którym będzie się stabilnie trzymał materaca. Dzięki niezwykłym materiałom użytym do produkcji nakładka nie przepuszcza wilgoci, lecz przepuszcza powietrze. W przeciwieństwie do materaca nasz podkład można prać i wirować w pralce automatycznej-co pomaga zachować maksymalną higienę i wydłuża żywotność materaca. rozmiar: 120x60 więcej »
Dodano: 2013-10-29
Akces babyCena: 22.5 zł

ŁOŻECZKO TURYSTYCZNE MATERAC DMUCHANY ŚWINKA PEPPA turystyczne

 ŁOŻECZKO TURYSTYCZNE MATERAC DMUCHANY ŚWINKA PEPPA turystyczne

Pompa ręczna. Rozmiar Szerokość 68 cm, Długość 170 cm Dla dzieci wieku 3 i więcej. 1,46 kg wagi. Produkt spełnia wszystkie normy EU i jest wyprodukowany przez angielską firmę Worlds Apart. Produkt nowy, nieużywany, powystawowy. więcej »
Dodano: 2013-09-16
Peppa PigCena: 100 zł

FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA RAINFOREST rainforest

 FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA RAINFOREST rainforest

Projektanci tworzyli ją z myślą by od pierwszych chwil życia dziecka rozwijać je fizycznie i pobudzać rozwój jego zmysłów. Czas zabawy umilają melodyjki lub odgłosy natury grające aż 20 minut, których głośność możemy regulować z możliwością całkowitego wyłączenia. W górnej części maty znajduje się kula, która po naciśnięciu przycisku świeci. Mama może uruchomić zabawkę na 2 sposoby: 1. muzyka i dźwięki odtwarzane w trybie ciągłym przez 20 min., 2. dźwięki i melodie uruchamiane są przez dziecko, gdy bawi się aktywnie. Zabawka wymaga 3 baterii typu AAA (LR03) 1,5V. Wymiary 75 x 75 cm PRODUKT POCHODZI Z EKSPOZYCJI SKLEPOWEJ - POSIADA ORYGINALN OPAKOWANI , NIE POSIADA ŚLADÓW UŻYTKOWANIA. więcej »
Dodano: 2013-09-16
Fisher PriceCena: 199.99 zł

MATA EDUKACYJNA OCEAN WONDERS FISHER PRICE TUNEL ocean

 MATA EDUKACYJNA OCEAN WONDERS FISHER PRICE TUNEL ocean

Mata może być wykorzystywana na 3 sposoby Gdy dziecko leży na plecach, może uderzać rączkami w wiszące zabawki. Nóżkami może wprawiać w ruch nadmuchiwaną piłkę z plastikową kuleczką w środku. Gdy dziecko leży na brzuszku, można zdjąć wiszące zabawki i przypiąć je do materacyka. Gdy maluszek raczkuje, można przekształcić matę w tunel. Towar nowy oryginalnie opakowany pochodzący z nadwyżek magazynowych. Opakowanie delikatnie podniszczone. więcej »
Dodano: 2013-09-16
Fisher PriceCena: 99.99 zł

KOMPLETY POŚCIELI DO ŁÓŻECZKA DZIECIĘCEGO

 KOMPLETY POŚCIELI DO ŁÓŻECZKA DZIECIĘCEGO

W NASZEJ OFERCIE KOMPLETY POŚCIELI, KOMPLETY POŚCIELI Z OCHRANIACZAMI I BALDACHIMEM DO ŁÓŻECZKA, SAME OCHRANIACZE I BALDACHIMY. RÓŻNE WZORY I KOLORY. więcej »
Dodano: 2013-01-16

MATERAC DO SPANIA DLA NIEMOWLĄT MARKI LIFENEST- www.SalonBobasa.pl -

 MATERAC DO SPANIA DLA NIEMOWLĄT MARKI  LIFENEST- www.SalonBobasa.pl -

OPIS PRODUKTU: -materac do spania to specjalna technologia która zapobiega S.I.D.S. (Sudden Infant Death Syndrom - Zespół Nagłego Zgonu Niemowląt, tzw. śmierć łóżeczkowa) oraz spłaszczaniu głowy niemowlaka -materac marki LifeNest posiada hamak umieszczony na środku który przyspiesza wydychanie dwutlenku węgla przez kanały wentylacyjne i siatkę materaca -specjalny kształt materaca zapewnia dziecku wygodną pozycję, dzięki siatce prześcieradła, która utrzymuję bobasa w suchym otoczeniu wolnym od roztoczy -przeznaczony do standardowych łóżeczek dla dzieci od 0 do 5 miesiąca życia (do 9kg) Producent marki LifeNest oferuję również prześcieradła do tego materaca.Prześcieradło dla niemowląt to specjalnie zaprojektowane prześcieradło na materace firmy LifeNest. Więcej informacji na: http://www.salonbobasa.pl/m-18/lifenest więcej »
Dodano: 2013-01-02
LifeNest

wysokość:12 cm

Materac lateksowy Hevea 120x60

 Materac lateksowy Hevea 120x60

-unikalne pionowe kanaliki wentylacyjne przeciwdziałające poceniu się dziecka -waga materaca 7kg, wys. ok.9 cm - wkład z bloku pianki lateksowej z atestem PZH - unikalne pionowe kanaliki wentylacyjne przeciwdziałające poceniu się dziecka - idealne podparcie dla kręgosłupa pozwalający na idealny rozwój fizyczny dziecka - waga materaca 7kg, wys. ok.9 cm - środowisko wolne od pleśni i roztoczy - 2-warstwowy pokrowiec z suwakiem, zdejmowany do prania - dzianina pokrowca koloru śnieżnobiałego HEVEA - materac całkowicie antyalergiczny - wszystkie użyte materiały posiadają atest EKO-TEX - dzianina pokrowca posiada atest producenta "BEZPIECZNY DLA DZIECKA" - wkład lateksowy odporny jest na działanie płynów oraz wilgoci - produkt polski więcej »
Dodano: 2012-12-27
HeveaCena: 224 zł

wysokość:9 cm
długość:120 mm
szerokość:60 mm
waga:4
00:kg
typ wkładu:lateksowy