Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Majteczki

Majteczki

Figi dziecięce G-213SD

 Figi dziecięce G-213SD

FIGI DZIEWCZĘCE FIRMY LAMA zachowują formę i kolor nawet po wielokrotnym praniu. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów,przyjaznych dla delikatnej skóry dziecka Zawsze zgodne z najnowszymi trendami,tak aby i Twoje dziecko poczuło się modnie. W JEDNYM KOMPLECIE ZNAJDUJĄ SIĘ TRZY PARY SZTUK MAJTECZEK CENA DOTYCZY KOMPLETU http://www.ada-bielizna.pl/ więcej »
Dodano: 2014-09-19
LamaCena: 21.5 zł

Rodzaj:dziewczęce
Materiał:bawełna

Figi dziecięce GX-192 BI

 Figi dziecięce GX-192 BI

Bielizna skierowana jest dla dzieci,które dbają o dobre samopoczucie. Prawdziwa klasyka,o której żadne dziecko nie powinno zapomnieć. Przyjemna dla ciała bawełna daje poczucie miękkości i jest bardzo wytrzymała. Figi zachowują formę i kolor nawet po wielokrotnym praniu 100% bawełna MUSISZ JE MIEĆ !!! W JEDNYM KOMPLECIE ZNAJDUJĄ SIĘ TRZY PARY MAJTECZEK CENA DOTYCZY OPAKOWANIA Figi zapakowane są w bardzo ładne pudełko. http://www.ada-bielizna.pl/ więcej »
Dodano: 2014-09-19
LamaCena: 32.8 zł

Rodzaj:dziewczęce

Figi dziecięce GX-195 MB

 Figi dziecięce GX-195 MB

Bielizna skierowana jest dla dzieci,które dbają o dobre samopoczucie. Prawdziwa klasyka,o której żadne dziecko nie powinno zapomnieć. Przyjemna dla ciała bawełna daje poczucie miękkości i jest bardzo wytrzymała. Figi zachowują formę i kolor nawet po wielokrotnym praniu 95% bawełna elastan 5% MUSISZ JE MIEĆ !!! W JEDNYM KOMPLECIE ZNAJDUJĄ SIĘ TRZY PARY MAJTECZEK CENA DOTYCZY OPAKOWANIA Figi zapakowane są w bardzo ładne pudełko. więcej »
Dodano: 2014-09-19
LamaCena: 26.5 zł

Rodzaj:dziewczęce
Rozmiar:146152 rozm.
Kolor:wielokolorowy
Materiał:bawełna