Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły higieniczne dla dzieci

Artykuły higieniczne dla dzieci

Nocnik jednorazowy Tron, Genialny nocnik Pourty Tron, Pourty

 Nocnik jednorazowy Tron, Genialny nocnik Pourty Tron, Pourty

Jakie cechy powinien mieć nocnik idealny? Hm... na pewno mały, wytrzymały, pochłaniający zapachy, wielozadaniowy, jednorazowy oraz tani. I taki właśnie jest Tron :) Idealny na podróż, spacer, czy wyjście do restauracji. Zmieści się w damskiej torebce, posiada chłonną wkładkę GelMax na brzydkie zapachy. Cechy: Bardzo łatwy w użyciu - rozłożenie i złożenie jest niezwykle proste, trwa kilka sekund. Higieniczny – unikalna konstrukcja uniemożliwia wydostanie się zawartości na zewnątrz, a super chłonna wkładka GelMax pochłania nieczystości, zarazki i brzydkie zapachy w mniej niż minutę! Doskonały podczas podróży dowolnym środkiem transportu, gdzie nie ma dostępu do toalety lub gdzie toaleta nie nadaje się do użytku (samochód, autobus, pociąg...). Doskonały na place zabaw, plaże, baseny, parki i wszystkie inne miejsca publiczne. Wielofunkcyjny – przydatny także wtedy, gdy dziecko wymiotuje. Jednorazowy – rozłóż, użyj i wyrzuć! Dzięki Tronowi zapomnisz o plastikowych przenośnych nocnikach, które zajmują dużo miejsca, nie pochłaniają zapachów, wymagają natychmiastowego opróżnienia itp. Poręczny – 16x9x3 cm, z łatwością mieści się w torebce czy kieszeni! Wytrzymały – dzięki unikalnej konstrukcji siedzisko wytrzymuje nacisk nawet do 30kg! Ekologiczny – dba o czystość otoczenia (także dzięki materiałom, z których został stworzony). więcej »
Dodano: 2016-06-22
Tron, PourtyCena: 5.99 zł

długość:9 cm
szerokość:3 cm
wysokość:16 cm
kolor:biały
dopuszczalne obciążenie:30 kg

KOCYK DLA DZIECKA rękodzieło szydełkowy na chrzest roczek

 KOCYK DLA DZIECKA rękodzieło szydełkowy na chrzest roczek

Dziergany jest z grubszej włóczki, 100% akryl. Kocyk może być doskonałym prezentem z okazji narodzin dziecka, chrztu, roczku (...). 100% RĘKODZIEŁO !!! ŻADNYCH MASZYNOWYCH WSTAWEK. Kocyki dziergane z włóczki cudownie sprawdzają się również na co dzień. Są tyleż piękne, co praktyczne. Wielkość kocyka pozwala okryć nawet starsze dziecko. Maluchowi dadzą odpowiednią ilość ciepła i nie będą powodować przegrzania się. Będzie spał spokojnie okryty mięciutkim kocykiem z włóczki nie powodującej alergii. więcej »
Dodano: 2013-07-03
GUGUSIECena: 150 zł

materiał wykonania:AKRYL
długość:100 cm
szerokość:70 cm
kolor:biały

Artykuły higieniczne dla dzieci

Niemowlęta wymagają od swoich rodziców nieustannej uwagi i troski, a opieka nad nimi daje nam wiele radości. Na szczęście, w dzisiejszych czasach coraz łatwiej jest nam zajmować się dziećmi. Dzięki licznym ułatwieniom, takim jak jednorazowe pieluszki, chusteczki do pielęgnacji czy kremy dla niemowląt, możemy szybko i sprawnie zadbać o higienę naszego maluszka. Spodziewając się dziecka warto też zaopatrzyć się w odpowiednie do jego wieku smoczki, butelki i pieluszki.