Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria dla dzieci

Akcesoria dla dzieci

Lenny Lamb. Chusta do noszenia, tkana splotem skośno krzyżowym. Bawełniana rozmiar M (uniwersalny)

 Lenny Lamb. Chusta do noszenia, tkana splotem skośno krzyżowym. Bawełniana rozmiar M (uniwersalny)

W naszej ofercie znajdziesz chusty wykonanie z bawełny i bambusa. Tkane skośno krzyżowo oraz elastyczne. Nosidełka dla dzieci trzymających sztywno główkę - doskonałe rozwiązanie dla aktywnych rodziców oraz nosidełka miękkie dla noworodków. Ponieważ produkt ma służyć rodzicom i dzieciom prosimy o skontaktowanie się z nami pomożemy wybrać najbezpieczniejsze rozwiązanie. więcej »
Dodano: 2014-02-11
Lenny Lamb

materiał wykonania:bawełna
zakres wagowy:0-18
tkanina wewnętrzna:bawełna i bambus
tkanina zewnętrzna:bawełna i bambus
wypełnienie:bawełna i bambus

chusta do noszenia dzieci kółkowa, Anna

Chusta kółkowa do noszenia dzieci w pieknych kolorach tkana splotem skośnokrzyżowym. Bawełna. Długość 2m, szerokosc 70 cm. Używając chust kółkowych można: - nosić dziecko na biodrze, brzuchu i na plecach, - nosić w łatwy sposób mając nadal obie ręce wolne dla pozostałych dzieci lub do wykonywania prac domowych, - z łatwością pokonywać bariery takie jak schody, wsiadanie i wysiadanie z autobusu, tramwaju, pociągu, spacerować po nierównym terenie, - dziecku uczącemu się chodzić zaoferować odpoczynek, gdy zmęczy się na dłuższym spacerze. więcej »
Dodano: 2012-01-02
StorchenwiegeCena: 247 zł

długość:200 mm
szerokość:700 mm
waga:1
00:kg
materiał wykonania:bawełna

Akcesoria dla dzieci

Nasze ukochane szkraby są dla nas bezcennym skarbem. Pragniemy, aby zdrowo rosły i rozwijały się, bawiąc się poznawały otaczający je świat. Chcemy zapewnić im bezpieczeństwo i opiekę na jaką zasługują. Nic więc dziwnego, że tyle uwagi poświęcamy na wybór przeróżnych akcesoriów dla dzieci, dbając by były one nie tylko funkcjonalne, ale też estetycznie się prezentowały. Już przed przyjściem naszego malucha na świat, warto zaopatrzyć się w łóżeczko, kołysankę, dziecięcy wózek czy fotelik samochodowy.