Produkty dla dzieci

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria dla dzieci

Akcesoria dla dzieci

Nosidełko dla dzieci Manduca

 Nosidełko dla dzieci Manduca

W Manduce możesz nosić: - noworodka uzywając specjalną wkładkę, która redukuje szerokość siedzenia odpowiednio do niewielkich rozmiarów dziecka. Wkładkę można stosować mniej więcej do osiągnięcia przez dziecko rozmiaru 68. - dziecko do wieku około 4 lat - nosidło wytrzyma ciężar do 20kg WARIANTY NOSZENIA: - na brzuchu - na plecach - na biodrze - Regulowana wysokość panelu to innowacyjne, bardzo przydatne rozwiązanie w Manduce. Rozpinamy tę wkładkę w zależności od wzrostu dziecka i jego upodobania. Niektóre dzieci wolą być bardziej schowane, inne preferują mocniej wystawać trzymając nóżki na zewnątrz. - Kapturek - Właściwa pozycja siedzenia - dziecko siedzi w pozycji żabki - Pas biodrowy, zaprojektowany tak aby świetnie odciążać plecy noszącego - przenosić ciężar dziecka z barków na biodra - Miękkie wypełnienie pasów naramiennych bardzo podnosi komfort noszenia - Dzięki systemowi klamr Manduca dopasowuje się do każdej figury noszącego więcej »
Dodano: 2012-12-27
WickelkinderCena: 479 zł

materiał wykonania:100% bawełna
zakres wagowy:0-20
tkanina wewnętrzna:bawełna organiczna
tkanina zewnętrzna:bawełna organiczna
wypełnienie:bawełna

Nosidełka dla dzieci BONDOLINO

 Nosidełka dla dzieci BONDOLINO

Nosidełka dla dzieci BONDOLINO wykonane są z materiału tkanego skośnokrzyżowo. Nosidełka dla dzieci BONDOLINO wykonane są z materiału tkanego skośno krzyżowo. Cechą charakterystyczną nosidełek jest szerokie siedzisko między nóżkami malucha. Ponadto wyróżniają się prostą obsługą, ponieważ bardzo szybko się je wiąże, a dzięki szerokim, wypełnianym pasom dopasowują się świetnie także w okolicach szyi. Wszystkie nosidełka dla dzieci BONDOLINO są starannie wykończone, a produkowane są z materiałów używanych do produkcji chusty wiązanych. Ponadto nosidełka BONDOLINO można łatwo wyprać w pralce w 40°C. więcej »
Dodano: 2012-12-27
HoppedizCena: 430 zł

materiał wykonania:100% bawełna

Nosidełka ergonomiczne Tula

 Nosidełka ergonomiczne Tula

W sprzedaży posiadamy nosidełka ergonomiczne z szerokim siedziskiem, dzięki czemu dziecko zachowuje naturalną pozycję fizjologicznej żabki, a to wspomaga zdrowy rozwój stawów biodrowych. Nasze nosidełka ergonomiczne nie są usztywniane, dlatego dopasowują się do ciała dziecka. Nosidełka ergonomiczne przeznaczone są dla dzieci i niemowląt od 7- 20 kg, dla dzieci powyżej 3,5 kg posiadają specjalną wkładkę. Główną zaletą tego produktu są: łatwość w użyciu, spełniają surowe Europejskie Standardy Bezpieczeństwa, wykonane w 100% z bawełny, posiadają klamry i pasy z atestami oraz kieszonkę na pasie biodrowym i co najważniejsze można je swobodnie prać w pralce. więcej »
Dodano: 2012-12-27
TulaCena: 465 zł

wysokość:39 cm
szerokość:37 mm
materiał wykonania:100% bawełna
zakres wagowy:7-20
tkanina wewnętrzna:bawełna
tkanina zewnętrzna:bawełna
wypełnienie:bawełna

Akcesoria dla dzieci

Nasze ukochane szkraby są dla nas bezcennym skarbem. Pragniemy, aby zdrowo rosły i rozwijały się, bawiąc się poznawały otaczający je świat. Chcemy zapewnić im bezpieczeństwo i opiekę na jaką zasługują. Nic więc dziwnego, że tyle uwagi poświęcamy na wybór przeróżnych akcesoriów dla dzieci, dbając by były one nie tylko funkcjonalne, ale też estetycznie się prezentowały. Już przed przyjściem naszego malucha na świat, warto zaopatrzyć się w łóżeczko, kołysankę, dziecięcy wózek czy fotelik samochodowy.